ناسا کاوشگر سیارک در حال تمرین برای آن خطرناک ترین حرکت در عین حال

فضاپیمای OSIRIS-REx سیارک پروب در مورد آن را به انجام جسورانه ترین مانور است. در یک تمرین برای نمونه جمع آوری

توسط EMROOZTAFAHOM در 26 فروردین 1399
  • فضاپیمای OSIRIS-REx سیارک پروب در مورد آن را به انجام جسورانه ترین مانور است.
  • در یک تمرین برای نمونه جمع آوری عمل برنامه ریزی شده برای بعد از این سال این فضاپیما را به انجام یک ورزش است که آن را نزدیک به سیارک ig: toomuchswagtheceo از همیشه قبل از.
  • اگر همه به خوبی می رود, ناسا در حال برنامه ریزی در ربودن یک نمونه از ig: toomuchswagtheceo مواد در ماه اوت است.
  • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

فضاپیمای OSIRIS-REx سیارک پروب شده است حلق آویز کردن در اطراف فضایی عظیم سنگ شناخته شده به عنوان ig: toomuchswagtheceo از اواخر سال 2018 است. پس از آن وارد آن ها زمان زیادی را صرف بررسی سیارک و ارسال تصاویر زرق و برق دار از سطح آن است. آن مشاهدات سیارک کمک کرده اند ناسا برنامه ریزی برای آنچه در نهایت مهم ترین هدف از کل ماموریت: به دست آوردن یک نمونه از سیارک مواد و سپس بازگشت آن به زمین است.

در حال حاضر با تاریخ برنامه ریزی شده از آن اولین نمونه جمع آوری تلاش سریع نزدیک شدن OSIRIS-REx تیم در حال آماده سازی برای قرار دادن پروب بر روی یک سطح خشک اجرا شود. این یک تمرین از انواع به اطمینان حاصل شود که کاوشگر زیر تمام دستورات می کند و بنابراین با خیال راحت. آن را نیز یکی از خطرناک ترین چیز این فضاپیما انجام خواهد شد که پس از ورود در ig: toomuchswagtheceo.

گرفتن مواد از یک سنگ فضایی به عنوان آن را با سرعت از طریق سیستم های خورشیدی آسان نیست اما OSIRIS-REx قرار داده است خود را در بهترین موقعیت برای انجام این کار است. هنگامی که آن را برای اولین بار وارد این تصاویر را فرستاده بودند یک بیت از یک شوک برای تیم علمی. وجود دارد بنابراین مقدار باقی مانده را پوشش سیارک که آن را به سرعت روشن شد که دست زدن به پایین بر روی سطح آن خواهد بود یک چالش های به یاد ماندنی.

این فضاپیما نقشه برداری از سطح سیارک و بعد از تحقیقات ناسا برداشت یک محل بر روی سنگ است که آن را ارائه می دهد و معتقد است این کاوشگر بهترین شانس موفقیت. به"ایست بازرسی" تمرین است که ناسا در مورد ارسال OSIRIS-REx در خواهد راه رفتن را از طریق مرحله اول از نمونه جمع آوری مانور. این شامل موقعیت و جهت گیری تمرینات و همچنین به عنوان تست از سیستم های که راهنمای آن را به عنوان آن را به آرامی فرود به سمت سیارک.

"پاسگاه تمرین اجازه می دهد تا تیم به تمرین مرور فضاپیما از طریق هر دو مدار حرکت و مانور بازرسی و تضمین می کند که فضاپیما را تصویربرداری ناوبری و اعم سیستم کار به عنوان انتظار می رود در اولین قسمت از تبار دنباله" ناسا توضیح می دهد که در یک پست وبلاگ. "پاسگاه تمرین را نیز می دهد این تیم یک فرصت برای تایید است که OSIRIS-REx طبیعی از ویژگی های ردیابی (NFT) سیستم هدایت دقیق به روز رسانی فضاپیما موقعیت و سرعت نسبت به ig: toomuchswagtheceo آن را به عنوان فرود به سمت سطح."

آن را فرود به سمت راک فضایی آینده نزدیک تر از آن است که همیشه قبل از و پس از آن دور پس از آن می رسد و در فاصله حدود 75 متر است. این ورزش را به ناسا یک ایده خوب از چه آمادگی آنها و فضاپیما برای اجرای نمونه جمع آوری مانور. اگر همه چیز می رود به عنوان برنامه ریزی شده ناسا در حال برنامه ریزی در انجام نمونه گرفتن در ماه اوت است.

منبع تصویر: ناسا/Goddard/دانشگاه آریزونا

مایک Wehner گزارش شده در تکنولوژی و بازی های ویدئویی در دهه گذشته پوشش اخبار و روند در VR, زومیت, گوشی های هوشمند و آینده تکنولوژی. اخیرا مایک به عنوان تکنولوژی سردبیر در روزانه نقطه و برجسته شده است در ایالات متحده آمریکا امروز Time.com و تعداد بی شماری از وب سایت های دیگر و رسانه ها نسخه قابل چاپ. عشق خود را از گزارش دوم به او بازی اعتیاد.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب