دانشمندان حل رمز و راز که چرا برخی از مرجان تغییر رنگ زمانی که تاکید

مرجان سفید رخ می دهد که آب های اقیانوس ها بیش از حد گرم و رانندگی جلبک دور از صخره و باعث تغییر در مرجان. گاه

توسط EMROOZTAFAHOM در 5 خرداد 1399
  • مرجان سفید رخ می دهد که آب های اقیانوس ها بیش از حد گرم و رانندگی جلبک دور از صخره و باعث تغییر در مرجان.
  • گاهی سفید برگ صخره های سفید رنگ پریده در حالی که بار دیگر مرجان در, روشن, سایه نئون.
  • محققان بر این باورند این است که با توجه به یک مکانیسم حفاظتی در درون مرجان.

مرجان سفید می تواند ویرانگر به یک صخره سیستم. این اتفاق می افتد زمانی که آب اقیانوس آب بیش از حد گرم باعث مرجان به از دست دادن جلبک است که به آنها مقدار رنگ خود را. انسان ها تا حد زیادی به سرزنش برای این که گرم شدن اقیانوس دماهای شده است به طور مستقیم مربوط به گرم شدن کره زمین و انسان را تاثیر بر روی آب و هوا اما من پرت شدن.

به عنوان دانشمندان مورد مطالعه قرار مرجان سفید در طول سال پیگیری چقدر آسیب انجام می شود به صخره سیستم های بزرگ و کوچک و نظارت خود را بازیابی آنها متوجه چیزی عجیب و غریب. گاهی اوقات یک صخره سیستم است که رنج می برد سفید نیست و به نوبه خود یک شبح سفید مانند آن را به طور معمول. گاهی اوقات به نظر می رسد مانند آن را تحت پوشش در فام های مختلف رنگ نئون برجستهنگار. اما چرا ؟

به عنوان محققان یورگ Wiedenmann و سیسیلیا d'angelo نوشتن در این گفتگوبه نظر می رسد که برخی از مرجان بسیار رنگارنگ راه برای حفاظت از خود در سرعت بخشیدن به بهبودی خود را پس از آبهای اقیانوس بازگشت به حالت عادی درجه حرارت.

تحقیقات خود را آغاز کرد و با تلاش برای تعیین چرا تنها برخی از صخره های مرجانی رنگارنگ شد در طول یک سفید قسمت در حالی که دیگران تبدیل رنگ پریده. انجام آزمایش برای دیدن اگر آنها می تواند تکرار این پدیده در کنترل تنظیم اما در ابتدا آمد تا دست خالی. آن نیست تا زمانی که دانشمندان در نظر گرفته شود چه اتفاقی می افتد در داخل استرس از مرجان است که آنها خود را یافت ،

"سالم مرجان مقدار از نور خورشید جذب شده توسط رنگدانههای فتوسنتزی از جلبک" محققان توضیح دهد. "هنگامی که مرجان خود را از دست جلبک ها به دلیل استرس بیش از حد نور سفر به عقب و جلو در داخل مرجان بافت منعکس شده توسط اسکلت سفید. جلبک در داخل مرجان بهبود می یابند پس از سفید هنگامی که شرایط به حالت عادی بازگشت. اما زمانی که مرجان داخلی روشن است تا روشن مانند این می تواند بسیار پر تنش برای جلبک ها به طور بالقوه به تاخیر انداختن و یا حتی جلوگیری از بازگشت آنها."

که خبر بد به عنوان سفید کننده دائمی منجر به تخریب مرجان و می توانید از بین بردن صخره که حفاظت از سواحل قاره در سراسر جهان است. تخمین زده می شود که هزینه آسیب به مناطق ساحلی اگر ما اجازه صخره های مرجانی مرگ خاموش خواهد شد و حتی بیشتر از پول ما را به صرف برای اطمینان از بقای خود است. آنها که مهم است.

اگر مرجان رنج می برد تنها خفیف سفید, برخی از گونه تغییر رنگ در تلاش برای تشویق جلبک به بازگشت هر چه زودتر به جای بعد. به نظر می رسد چیزی از یک مکانیسم دفاعی طبیعی به اقیانوس ها در حال افزایش درجه حرارت یا فقیر, شرایط آب و ما شاهد آن بیشتر از همیشه.

"اگر مرجان سلول ها هنوز هم می تواند انجام حداقل برخی از توابع نرمال طی سفید داخلی افزایش یافته است سطح نور افزایش تولید, رنگارنگ, رنگدانه که به حفاظت از مرجان ها از نور آسیب تشکیل یک نوع از کرم های ضد آفتاب لایه است که اجازه می دهد تا جلبک برای بازگشت" محققان توضیح دهد. "به عنوان دوره نقاهت جلبک شروع به جذب نور برای فتوسنتز دوباره سطح نور داخل مرجان قطره و به این ترتیب مرجان توقف تولید به عنوان بسیاری از این, رنگارنگ, رنگدانه."

مایک Wehner گزارش شده در تکنولوژی و بازی های ویدئویی در دهه گذشته پوشش اخبار و روند در VR, زومیت, گوشی های هوشمند و آینده تکنولوژی. اخیرا مایک به عنوان تکنولوژی سردبیر در روزانه نقطه و برجسته شده است در ایالات متحده آمریکا امروز Time.com و تعداد بی شماری از وب سایت های دیگر و رسانه ها نسخه قابل چاپ. عشق خود را از گزارش دوم به او بازی اعتیاد.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن