سامسونگ راه اندازی Fortnite قرعه کشی: برنده 100 $ارزش از سامسونگ پاداش امتیاز

همراه با راه اندازی توجه داشته باشید 9 سامسونگ تصمیم گرفته است به تمرکز بر روی قابلیت های بازی از آن flagship

توسط EMROOZTAFAHOM در 31 فروردین 1399
همراه با راه اندازی توجه داشته باشید 9 سامسونگ تصمیم گرفته است به تمرکز بر روی قابلیت های بازی از آن flagships. خوب است که یک بیت از یک کشش با توجه به اینکه اولین بازی گوشی فقط سنتی بودند بالا پایان گوشی های هوشمند با یک تعداد انگشت شماری از لقب.

سامسونگ دارای یک رویکرد متفاوت هر چند که لزوما تمرکز بر روی خود گوشی قابلیت های, بلکه در آنچه که شما می توانید به صورت رایگان اگر شما یک gamer و استفاده از یکی از محصولات این شرکت.

نشان دهنده Samsung رویکرد نسبت به بازی های موبایل است که در این هفته اعلام هدف مشتریان که خود کهکشان گوشی های هوشمند است. با شروع این هفته و تا مارس 10, Fortnite بازیکنان می ورود به قرعه کشی ارائه شده توسط سامسونگ با ساخت یک بازی در خرید و یا توسط ایمیل در ورود آنها را به نفع خود.جایزه 100 دلار ارزش Samsung نقاط پاداش که می تواند نسبت به خرید آیتم های برنامه و محتوا در کهکشان فروشگاه و همچنین به عنوان محصولات در Samsung.com/Shop و از طریق فروشگاه Samsung app. در بالا از آن گیمر را نیز دریافت اضافی 5 دلار در سامسونگ پاداش امتیاز در سامسونگ پاداش تا مارس 30.

در اینجا است چگونه شما می توانید ورود به قرعه کشی:

  1. باز Galaxy فروشگاه خود سامسونگ گوشی های هوشمند ضربه بزنید بر روی ناوبری در بالا سمت چپ و کلیک بر روی "تبلیغات"
  2. شیر بر روی Fortnite فصل 2 – فصل 2 تبلیغاتی آگهی
  3. چک باکس برای انتخاب کردن در به قرعه کشی در کهکشان فروشگاه
  4. دانلود بازی و یا باز کردن Fortnite فصل 2 – فصل 2 و در بازی خرید

نگه داشتن در ذهن است که خرید سامسونگ با استفاده از نقاط پاداش نمی خواهد به شما کسب درآمد ورود به قرعه کشی. همچنین شما می توانید چند نوشته اما شما فقط می توانید کسب درآمد در هر روز است. سامسونگ نشان داد که در مجموع 1500 نفر از علاقهمندان به بازی برنده خواهد شد 20,000 سامسونگ پاداش امتیاز. آنها خواهد شد از طریق ایمیل مطلع در این تابستان.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.de
آخرین مطالب