در حال انتظار برای شما محرک بررسی کنید ؟ در اینجا هنگامی که آن را ممکن است در نهایت وارد

IRS و وزارت خزانه داری اعلام کرد روز جمعه گذشته که 88.1 میلیون تاثیر اقتصادی پرداخت صادر شده برای آمریکایی ها

توسط EMROOZTAFAHOM در 8 اردیبهشت 1399
  • IRS و وزارت خزانه داری اعلام کرد روز جمعه گذشته که 88.1 میلیون تاثیر اقتصادی پرداخت صادر شده برای آمریکایی ها به عنوان بخشی از مراقبت عمل می کنند.
  • بیش از 150 میلیون دلار پرداخت خواهد شد و در مجموع آن به معنی ده ها میلیون نفر از آمریکایی ها هنوز هم در حال انتظار برای پول خود را با مه اسکناس های نزدیک به دلیل.
  • موج جدیدی از کروناویروس محرک پرداخت ممکن است به بیرون رفتن به عنوان اوایل این هفته.
  • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

هفته گذشته نمایندگان و وزارت خزانه داری اعلام کرد که 88.1 میلیون پرداخت به ارزش حدود 158 میلیارد دلار صادر شده بود به آمریکایی ها به عنوان بخشی از Coronavirus کمک های اولیه امداد و امنیت اقتصادی (مراقبت) عمل می کنند. شما حتی می توانید ببینید تفکیک چگونه بسیاری از پرداخت صادر شده برای هر فرد در IRS سایت اما به عنوان انتشار اخبار یادداشت و بیش از 150 میلیون دلار پرداخت خواهد شد و در مجموع به این معنی که روز قبل از صورتحساب با توجه میلیون ها نفر از آمریکایی ها هنوز در انتظار دریافت آنها تاثیر اقتصادی پرداخت.

همانطور که ما در گزارش IRS راه اندازی دو ابزار آنلاین برای کمک به این پرداخت است و برای کسانی که در زمینه مالیات خود را در این سال و یا گذشته و دیگر برای غیر filers. به عنوان طولانی به عنوان نمایندگان خود را پرداخت مستقیم اطلاعات بر روی فایل شما باید قادر به استفاده از من ابزار پرداخت را به دیدن دقیقا همان زمانی که پول واریز خواهد شد در حساب خود را. موج اول رفت در این هفته از آوریل 13th, و بیشتر پرداخت باید از بیرون رفتن در این هفته.

تنها راه برای فهمیدن تاریخ دقیق که در آن شما خود را دریافت مراقبت در عمل پرداخت با استفاده از دریافت ابزار پرداخت اما واشنگتن پست قرار داده است با هم و نه یک لیست جامع از تاریخ و ویندوز است که توسط آن هر کس باید دریافت پول خود را بر اساس اطلاعات موجود:

  • یک سخنگوی وزارت خزانه داری می گوید که امنیت اجتماعی بازمانده و از کار افتادگی غیر filers آغاز خواهد شد به تاثیر اقتصادی پرداخت بعد از مارس 5th.
  • درآمد امنیت اجتماعی (SSI) غیر filers باید پرداخت در اوایل ممکن است.
  • IRS گفت: در یک به روز رسانی این آخر هفته که هر کسی که خود را وارد کرده بانک اطلاعات "هر روز تا ظهر روز سه شنبه, تاریخ پرداخت خود را در دسترس خواهد بود ابتدا زیر پنج شنبه." اگر شما هنوز مهلت شما باید یک هفته دیگر صبر کنید برای دریافت پرداخت خود را.
  • SSI و امور جانبازان مزایای گیرندگان که نمی پرونده مالیاتی در سال 2018 یا 2019 را تا مه 5 به استفاده از ابزار در IRS سایت برای دریافت 500 دلار پرداخت برای فرزندان.

در نامه ای از راه & معنی کمیته یک جدول زمانی تاسیس شده است که می گوید که IRS "برنامه های اضافی را دور از پرداخت توسط پرداخت مستقیم و کاغذ چک های هفتگی." قول خودم و چند نفر من می دانم که هنوز برای دریافت تاثیر پرداخت شد, به تازگی اطلاع توسط IRS وب پورتال است که مستقیم خود را سپرده به جای برنامه ریزی شده در آوریل 30th, که ممکن است یک سیگنال موج جدید است.

یعقوب آغاز شده پوشش تصویری بازی ها و فن آوری در دانشگاه به عنوان یک سرگرمی است اما آن را به سرعت تبدیل شد به او روشن که این چیزی بود که او می خواست به انجام این کار برای زندگی. او در حال حاضر ساکن در نیویورک نوشتن برای BGR. او پیش از این کار منتشر شده را می توان در TechHive, VentureBeat و بازی بیهوده گویی.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب