سامسونگ فقط به بیرون درز توجه داشته باشید کهکشان 20 فوق العاده در وب سایت خود را

ادعا تصاویر از Galaxy Note 20 Ultra کشف شد سامسونگ در وب سایت. سامسونگ انتظار می رود که اعلام Galaxy Note 20 و

توسط EMROOZTAFAHOM در 12 تیر 1399
  • ادعا تصاویر از Galaxy Note 20 Ultra کشف شد سامسونگ در وب سایت.
  • سامسونگ انتظار می رود که اعلام Galaxy Note 20 و توجه داشته باشید کهکشان 20 فوق العاده در یک دیجیتال, رویداد, در ماه اوت, اما ما ممکن است فقط بدست اولین نگاه رسمی در طراحی.
  • توجه داشته باشید کهکشان 20 فوق العاده حمل بیش از همان زبان طراحی به عنوان کهکشان S20 سری اما دوربین آرایه رفته از طریق برخی از تغییرات شدید.

در آینده نزدیک به سامسونگ اعلام خواهد شد توجه داشته باشید کهکشان 20 و توجه داشته باشید کهکشان 20+ (یا توجه داشته باشید 20 فوق بسته به نوع که شما بخواهید). قبلی نشت پیشنهاد کرده اند که سامسونگ برگزار خواهد شد مجازی Galaxy Unpacked event در آگوست 5th, که در آن توجه داشته باشید کهکشان 20 را اغاز کار خود را در کنار Galaxy برابر 2, Galaxy Z تلنگر 5G و کهکشان دیده بان 3 — همه از آن شده است موضوعات متعدد نشت در ماه های اخیر. سامسونگ هیچ غریبه ای به آن دستگاه نشت طولانی قبل از آنها اعلام کرد اما این هفته آخرین توجه داشته باشید 20 نشت در واقع از درون آمد.

روز شنبه, روسی YouTuber تکنو هری کشف تعجب آور علاوه بر این به Galaxy Note 8 صفحه فرود بر روی سامسونگ در وب سایت روسی. در پایین صفحه یک تصویر از یک سرزده گوشی بود به طور ناگهانی به نظر می رسد و اگر نشت دیده ایم درست باشد ممکن است ما اولین نگاه رسمی در توجه داشته باشید کهکشان 20 فوق العاده.

صفحه بوده است گرفته شده, همراه با تصاویر, اما همانطور که شما در زیر می توانید ببینید این است که Galaxy Note 8 و نه آن را به Galaxy Note 10, همان چیزی است که یک بخش از صفحه های مرتبط:

ارائه این نبود بسیار گیج کننده شوخی استادانه درست شده سامسونگ به نظر می رسد به فاسد "عارف برنز" توجه داشته باشید کهکشان 20 فوق العاده جلوتر از رسمی فاش ماه آینده. طراحی تلفن آینه آنچه که ما را دیده اند در چند نشت تا کنون با یک دوربین آرایه شبیه به کهکشان S20 فوق العاده اما با سه سنسور انباشته در بالای یک دیگر به سمت چپ و بقیه سنسور به سمت راست. همچنین رنگ مسکن به نظر می رسد به یک سایه تیره تر از گوشی colorway — خروج از سیاه مسکن از کهکشان S20 فوق العاده.

معلوم نیست دقیقا چگونه نشت اتفاق افتاده است اما در آستانه مسلم است کسی که در سامسونگ ممکن است به سادگی با استفاده از اشتباه دارایی زمانی که اقدام به آپلود تصاویر از "نسل بعدی توجه داشته باشید" برای نشستن بر روی یک صفحه فرود برای مدل های قدیمی تر. ما نمی شود جای تعجب نیست اگر این دقیق همان دارایی ها استفاده می شود برای برنز توجه داشته باشید 20 فوق العاده زمانی که گوشی در واقع اعلام کرد و شروع به ظاهر شدن در سامسونگ سایت چند هفته از هم اکنون.

نشت پیشنهاد کرده اند توجه داشته باشید کهکشان 20 فوق العاده را از ویژگی های یک 6.9 اینچ QHD+ نمایش پیکسل, Qualcomm گل میمون 865 processor up to 16GB RAM, 108 مگاپیکسل دوربین عقب با یک حسگر جدید برای کمک به تمرکز نسل بعدی مافوق صوت اسکنر اثر انگشت و یک 4,500 میلی آمپر ساعت ظرفیت باتری.

یعقوب آغاز شده پوشش تصویری بازی ها و فن آوری در دانشگاه به عنوان یک سرگرمی است اما آن را به سرعت تبدیل شد به او روشن که این چیزی بود که او می خواست به انجام این کار برای زندگی. او در حال حاضر ساکن در نیویورک نوشتن برای BGR. او پیش از این کار منتشر شده را می توان در TechHive, VentureBeat و بازی بیهوده گویی.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن