سامسونگ 5G Galaxy S20 فن Edition شکل گیری است تا به عنوان یک بسیار جذاب ارزش شاخص

کهکشان S10 Lite در منشور آبی رنگ فقط در مورد شما احساس سامسونگ به اندازه کافی ندارند بالا پایان گوشی ها

توسط EMROOZTAFAHOM در 5 تیر 1399
فقط در مورد شما احساس سامسونگ به اندازه کافی ندارند بالا پایان گوشی های میله میله برای اوایل ماه اوت اعلام نام دیگری را می توان اضافه شده به لیست بالقوه شخصیت های اصلی این شرکت اولین مجازی Unpacked event.
در هر صورت SamMobile اول بزرگ حرکت شبیه چمچه زنی در این سیراب به پایین شاخص به شدت نشان می دهد این گوشی در واقع حق در اطراف گوشه. با توجه به انتشار تقریبا همیشه قابل اعتماد در داخل منابع کهکشان S20 فن Edition 5G خواهد آمد به زودی در یک گروه سه نفره از رنگ های چشم نواز از جمله آبی و سفید و نور بنفش.
در صورتی که شما نگرانم ، کهکشان S10 Lite در دسترس است در منشور سفید منشور و منشور آبی رنگ مشاغل بنابراین یک فرصت بسیار خوب را S20 FE رنگ به بازار عرضه خواهد شد با منشور آبی منشور و منشور بنفش نام.
دومی برای تلفن های موبایل بسیار ویژه و در حالی که ما فقط می توانید تصور کنید که چگونه کهکشان S20 فن Edition 5G را به دنبال هم بودن منشور له بنفش گزینه از اواسط محدوده کهکشان A30s و A50s می تواند ما را نشانه خوبی است که عطر و طعم خاص از سامسونگ بعد از "ارزش گل سرسبد."

صحبت از ارزش ما انتظار داریم که قیمت نقطه به دایره $700 علامت... بر اساس کمی بیش از یک حدس و برگه مشخصات شامل یک پیکسل 865 پردازنده حداقل 6 گیگابایت حافظه, 128 گیگابایت فضای ذخیره سازی داخلی و یک ادم تنومند و بدقواره اندازه صفحه نمایش AMOLED با محور سوراخ پانچ در درجه اول بر اساس تاریخ اخیر.

ضمنا شما باید در ذهن داشته باشید سامسونگ کهکشان S20 فن Edition 5G نام مورد است که به دور از اچ در سنگ و ما قطعا می تواند این گوشی go رسمی تحت ساده کهکشان S20 Lite 5G نام به جای.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب