ناسا در حال ساخت یک بالون به عنوان بزرگ به عنوان یک استادیوم فوتبال

ناسا در حال ارسال یک فضای جدید رصدخانه آسمان, اما آن را به استفاده از یک بالون به جای یک موشک. رصدخانه ASTHRO

توسط EMROOZTAFAHOM در 7 مرداد 1399
  • ناسا در حال ارسال یک فضای جدید رصدخانه آسمان, اما آن را به استفاده از یک بالون به جای یک موشک.
  • رصدخانه ASTHROS انجام خواهد شد skyward توسط یک بالون کشش 400 فوت عرض است.
  • این ماموریت تا یک ماه و انجام خواهد شد در اطراف قطب جنوب.

ارسال یک رصدخانه به فضا است که به طور معمول به کار گرفته شده توسط یک موشک. شما خودرا برای امتحان اماده فضاپیما به یک ظرفیت ترابری خلیج آتش آن را به فضا و پس از آن استقرار آن در مدار اطراف زمین است. برای ناسا ASTHROS رصدخانه آژانس فضایی است تا با یک استراتژی کاملا متفاوت برای گرفتن سخت افزاری آن به لبه فضا: بسیار بسیار بزرگ بالون.

ASTHROS — است و اخترفیزیک استراتوسفر تلسکوپ برای بالا طیفی قطعنامه مشاهدات در Submillimeter موج — شامل برخی از فن آوری بالا دستگاه برای رعایت فضای آن برای شکستن رایگان از خیلی از جو زمین. را که اتفاق می افتد ناسا آزمایشگاه پیشرانش جت است که طراحی یک بادکنک است که امتداد 400 پا گسترده ای است که تقریبا به اندازه یک استادیوم فوتبال است.

مگا-بالون انجام خواهد داد ASTHROS به ارتفاع نزدیک به 25 مایل است. به عنوان ناسا توضیح می دهد که درست در یک نقطه شیرین بین حد بالایی از هواپیماهای تجاری و لبه فضا به خودی خود:

ASTHROS روزجهانی دور از نور مادون قرمز یا نور با طول موج بسیار طولانی تر از آنچه که قابل مشاهده برای چشم انسان. برای انجام این کار ASTHROS نیاز به رسیدن به ارتفاع حدود 130,000 پا (24.6 کیلومتر یا 40 کیلومتر) – تقریبا چهار برابر بیشتر از تجاری خطوط هوایی پرواز. هر چند هنوز هم به خوبی زیر مرز فضا (حدود 62 مایل یا 100 کیلومتر بالاتر از سطح زمین) از آن خواهد شد به اندازه کافی بالا به مشاهده نور طول موج های مسدود شده توسط جو زمین.

این ماموریت را ببینید بالون حمل رصدخانه در اطراف قطب جنوب که در آن می توانید همکار به فضا با استفاده از آن دور-دستگاه مادون قرمز برای گرفتن نور و مشاهدات جدید. ناسا در آزمایشگاه پیشرانش جت معتقد است بالون خواهد بود قادر به نگه داشتن سخت افزار پرواز تا 28 روز است که اجازه می دهد آن را به دایره قطب جنوب تا سه بار.

"من فکر می کنم این قابل درک است که ستارگان بازخورد است که تنظیم کننده اصلی از شکل گیری ستاره در سراسر جهان تاریخ" Jorge Pineda, محقق اصلی ASTHROS در آزمایشگاه پیشرانش جت در بیانیه ای گفت. "شبیه سازی های کامپیوتری از کهکشان تکامل هنوز کاملا نمی تواند تکرار این واقعیت است که ما در جهان هستی است. نیتروژن نقشه برداری است که ما با ASTHROS شده است هرگز قبل از انجام داده و آن را هیجان انگیز خواهد بود تا ببینید که چگونه این اطلاعات کمک می کند تا کسانی که مدل های دقیق تر."

هنگامی که ماموریت به پایان رسیده است تیم را از راه دور جدا بالون از گوندولا برگزاری ASTHROS سخت افزار. زمانی که گوندولا فروپاشی یک چتر نجات فعال خواهد شد که ارائه حساس و سخت افزاری نسبتا فرود نرم. دانشمندان خواهد شد و سپس بازیابی ماشین آلات و هر گونه تعمیرات و یا تغییرات مورد نیاز قبل از ارسال آن را به عقب به آسمان دوباره.

مایک Wehner گزارش شده در تکنولوژی و بازی های ویدئویی در دهه گذشته پوشش اخبار و روند در VR, زومیت, گوشی های هوشمند و آینده تکنولوژی. اخیرا مایک به عنوان تکنولوژی سردبیر در روزانه نقطه و برجسته شده است در ایالات متحده آمریکا امروز Time.com و تعداد بی شماری از وب سایت های دیگر و رسانه ها نسخه قابل چاپ. عشق خود را از گزارش دوم به او بازی اعتیاد.

آخرین مطالب