Oppo آینده اپل دیده بان تقلیدی آشکار شود در جولای 31

Oppo اعلام خواهد شد با نام تجاری جدید در اواخر این ماه ساعت هوشمند این شرکت چینی تایید به ما در این هفته است.

توسط EMROOZTAFAHOM در 3 مرداد 1399
Oppo اعلام خواهد شد با نام تجاری جدید در اواخر این ماه ساعت هوشمند این شرکت چینی تایید به ما در این هفته است. طراحی شده توسط گوگل را می پوشند سیستم عامل این ساعت هوشمند فاش خواهد شد در جولای 31, اما معلوم نیست که اگر Oppo قصد دارد برای راه اندازی آن در ایالات متحده است.

این تیزر قرار توسط Oppo نشان می دهد برخی از ساعت هوشمند منحنی همین دلیل است که ما خوشحال هستیم که به گزارش این خواهد بود که برای اولین بار اپل واچ برای اجرای یک سیستم عامل گوگل. در تمام جدیت Oppo آینده دستگاه پوشیدنی به نظر می رسد بسیار شبیه به اپل دیده بان حداقل زمانی که آن را می آید به شکل عامل.

اگر چه هیچ اطلاعاتی در مورد مشخصات در حال حاضر در دسترس ما نیست که دور از رسمی نشان می دهد. مشخصات کنار ما انتظار جدید Oppo دستگاه پوشیدنی به طور کاملا مقرون به صرفه در مقایسه با دیگر پوشیدن سیستم عامل ساعت های هوشمند و نه فقط در چین بلکه در دیگر بازارهای توسعه یافته است.

Oppo است که یک تازه وارد در smartwatch صنعت, اما آینده مدل خواهد بود که برای اولین بار به استفاده از Google Wear سیستم عامل. به عنوان برخی از شما احتمالا می دانید اصلی Oppo دیده بان اجرا می شود این شرکت اختصاصی OS رنگ است که بر روی آندروید. به هر حال ما به شما اطلاعات بیشتر در مورد Oppo آینده ساعت هوشمند هفته آینده اگر هیچ نشت رخ می دهد و در عین حال.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب