شایعه نشان می دهد حتی بیشتر چشمگیر دوربین نصب بر روی سامسونگ کهکشان S21 (کهکشان S30)

آن را هرگز خیلی زود به در نظر گرفتن آینده منتشر نشده سرزده گوشی های هوشمند در آن است ؟ Samsung Galaxy S20 سری شده اند و در مورد تقریبا برای سه سال در حال حاضر, بنابراین ما نیز ممکن است شروع به فکر کردن در مورد آینده… آینده سال آینده است. ما در حال حاضر شنیده شایعات در اینجا وجود دارد و در مورد سامسونگ مشغول کار بر روی عظیم 150MP سنسور است که ممکن است شامل سرزده Samsung Galaxy S21… و یا آن را به نام کهکشان S30?در حال حاضر SamMobile گزارش چیزی جالب از یک leaker در تایوان است. ظاهرا سامسونگ به نظر می رسد تست برخی از تغییرات برای Samsung Galaxy S21 دوربین امکانات. در حالی که S20 فوق العاده گاهی اوقات تلاش با مسائل با فوکوس اتوماتیک است که تا حدی ثابت شده است در حال حاضر با به روز رسانی شایعه است جنوب-کره-بر اساس فن آوری های غول پیکر است که به دنبال از بین بردن چنین مشکلاتی برای آینده دستگاه های گل سرسبد.

به گفته SamMobile این مشخصات از کهکشان S21 خواهد بود با تغییر فوکوس خودکار لیزر گزارش کاهش یافته است. شایعه شده است که یکی از مدل های در حال توسعه خواهد شد از ویژگی های تکان دهنده 150MP اصلی سنسور 64MP لنز تله 16MP زاویه سنسور و علاوه بر این یک دوربین 12MP ماکرو تیرانداز. این مهم است به یاد داشته باشید که حضور ماکرو تیرانداز در راه اندازی یک احتمال است اما ممکن است باریک یکی در زمان حاضر است.

علاوه بر این وب سایت گزارش می دهد که دو نسخه فوق مدل در حال تست در حال حاضر. یکی از اولین و دارای تثبیت کننده تصویر نوری در اصلی و لنزهای تله و همچنین در عکاسی از خود, دوربین, در حالی که نسخه دیگر ویژگی OIS اصلی دوربین لنز تله و واید تیرانداز.

اما آن باقی مانده است دیده می شود اگر این راه اندازی در حال رفتن به دیدن نور روز آن را به عنوان به نظر می رسد خیلی زود به پیش بینی آنچه که سامسونگ می خواهید در آن آینده-سال گل سرسبد خط. چه چیزی شما بچه ها فکر می کنم سامسونگ باید در کهکشان S21 دوربین بخش?

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im