SpaceX را Starlink ماهواره خراب کردن یکی دیگر از عکس های بسیار جذاب

یک گروه ترکان و مغولان از SpaceX Starlink ماهواره ها پنهان مشاهده ستاره دنباله دار با نام مستعار NEOWISE باعث

توسط EMROOZTAFAHOM در 7 مرداد 1399
  • یک گروه ترکان و مغولان از SpaceX Starlink ماهواره ها پنهان مشاهده ستاره دنباله دار با نام مستعار NEOWISE باعث خرابی در غیر این صورت عکس های بسیار جذاب از ستاره دنباله دار.
  • SpaceX راه اندازی کرده است صدها نفر از ماهواره ها در حال حاضر, اما در نظر دارد تا ده ها هزار نفر از آنها در مدار قبل از طولانی است.
  • ماهواره ها منعکس کننده نور به زمین ساخت آن را دشوار برای ستاره شناسان با استفاده از بالا و مجهز به تلسکوپ و یا دوربین برای ضبط و پاک کردن تصاویر از فضا.

ستاره شناسان زیادی نیاز ندارد قادر به همکار به فضا است. یک تلسکوپ مناسب و معقول می تواند سخت است, اما دیگر از آن همه شما واقعا نیاز است که آسمان روشن است. متاسفانه SpaceX را Starlink برنامه ساخت کارهای دشوار را برای دانشمندان به مشاهدات را حتی در روشن ترین شب.

به تازگی یک astrophotographer به نام دانیل لوپز سعی در گرفتن آنچه می شده اند یک عکس فوق العاده از دنباله دار با نام مستعار NEOWISE که اخیرا نور در آسمان شب است. تصویر خود را بزرگ است به جز یک چیز: SpaceX را Starlink ماهواره ای گروه ترکان و مغولان نشان داد در بدترین لحظه ممکن است.

عکس مجموعه ای از 17 جداگانه قرار گرفتن در معرض طولانی عکس در هر 30 ثانیه. زمانی که بخیه هم ما یک زرق و برق دار نگاه اجمالی از ستاره دنباله دار که به تازگی ساخته شده یک سفر به دور خورشید و به رهبری بازگشت به گذشته زمین با blindingly روشن دم. متاسفانه ما همچنین بازتاب های بی شماری SpaceX Starlink ماهواره است که اتفاق افتاده است به گشت زنی در بدترین لحظه ممکن است.

این چیزی است که ما قبل از دیده می شود و ستاره شناسان شده اند خجالتی در مورد دوست نداشتن از ماهواره ها و عادت خود را از مسدود کردن دیدگاه ها از تلسکوپ های روی زمین است. SpaceX گفت: این تلاش به آمده تا با راه حل های از جمله نقاشی ماهواره ها با مشکی مات پوشش برای کاهش انعکاس و حتی نصب سایهدار "پشت بام ها" که قرار است به بلوک خورشیدی بازتاب از تداخل با مشاهدات از زمین.

همانطور که می بینید این تصویر بسیار زیبا از بین برد به عنوان یک نتیجه از ماهواره کروز سربار. با توجه به قرار گرفتن در معرض طولانی از عکس های ماهواره تولید مسیرهای طولانی که مبهم ستاره دنباله دار و کاستن از عکس به عنوان یک کل.

این مهم است به یاد داشته باشید که این نوع از چیزهایی که اتفاق می افتد با وجود SpaceX داشتن تعداد نسبتا کمی از Starlink ماهواره در مدار. فقط با صدها ماهواره در حال حاضر در عملیات SpaceX در حال برنامه ریزی برای افزایش تعداد کسانی که در یک راه بزرگ است. در نهایت این شرکت می خواهد ده ها هزار نفر از Starlink ماهواره ها در مدار در یک شبکه در سراسر این سیاره است.

شبکه ارتباطات ارائه خواهد شد قابلیت فقط در مورد هر گوشه ای از جهان. آن را فوق العاده طرح بلند پروازانه اما اگر شرکت نمی توانند بفهمند چگونه برای کاهش مشکلات ماهواره خود را در حال حاضر باعث, همه چیز تنها به بدتر به عنوان بیشتر و بیشتر از دستگاه های مستقر هستند به مدار زمین.

مایک Wehner گزارش شده در تکنولوژی و بازی های ویدئویی در دهه گذشته پوشش اخبار و روند در VR, زومیت, گوشی های هوشمند و آینده تکنولوژی. اخیرا مایک به عنوان تکنولوژی سردبیر در روزانه نقطه و برجسته شده است در ایالات متحده آمریکا امروز Time.com و تعداد بی شماری از وب سایت های دیگر و رسانه ها نسخه قابل چاپ. عشق خود را از گزارش دوم به او بازی اعتیاد.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب