آی فون اپل 12 release خواهد تعصبی سامسونگ به مقام سوم در 5G گوشی های هوشمند بازار

آیفون 12 Pro مفهوم شدن به یک شروع قوی در یک بخش بازار به عنوان مهم به عنوان 5G گوشی های هوشمند بود و بد

توسط EMROOZTAFAHOM در 1 مرداد 1399
شدن به یک شروع قوی در یک بخش بازار به عنوان مهم به عنوان 5G گوشی های هوشمند بود و بدیهی است که یک چیز بزرگ برای سامسونگ, اما اول بودن همه چیز نیست به عنوان غول تکنولوژی کره ای است که به احتمال زیاد برای یادگیری راه سخت فقط در چند ماه.

آیا اپل قادر به لبه Huawei بیش از حد ؟

با توجه به جدیدترین TrendForce هوا (از طریق YonhapNews) جاده از اول به مقام سوم جای تعجب کوتاه و ناگهانی یک. چون 5G شبکه های بسیار قدیمی و یا تکامل یافته در کلید گوشی های هوشمند بازار مانند آمریکا و چین نقش مهمی در تصمیم گیری در این سال صنعت برندگان. متاسفانه برای سامسونگ کهکشان دستگاه عملا وجود ندارد در اطراف آن قسمت که تعجب خواهد شد کمک به Huawei پرش از نقره به مدال طلا موقعیت.
منطقه ای قهرمان نزدیک بود به تصرف جهان 5G های هوشمند حمل و نقل عنوان در طول سه ماه اول سال 2020 به دنبال تقریبا تضمین شده است به ربودن سامسونگ 5G گوشی های هوشمند تولید تاج در پایان سال.
اما اپل در حال حاضر در نوک آمده در دوم نزدیک با 70 میلیون واحد (در مقابل 74 میلیون و انتظار می رود تولید شده توسط هواوی) و بسته به آیفون 12 خانواده راه اندازی برنامه و اوایل محبوبیت این شرکت حتی می تواند تا پایان گرفتن خانه 2020 این جایزه است.
که بدون شک خواهد بود یک موفقیت باور نکردنی برای یک گوشی هوشمند ساز زیر در سامسونگ قدم به قدم حدود یک سال و نیم پس از ما اولین کهکشان S10 5G. و ذهن شما اپل انتظار می رود که برای پیروزی بزرگ در برابر قوس رقیب خواهد شد که بنا به گزارش ها تولید کمتر از 30 میلیون 5G گوشی در سال 2020 و پس از حمل و نقل بیش از 8 میلیون در سه ماهه اول به تنهایی.
به عبارت دیگر محبوبیت این شرکت 5G-قادر به کهکشان های همراه ممکن است در واقع کاهش در چهارم آمده است با وجود سامسونگ در حال آماده شدن برای پرتاب همه چیز را در مقابل دیوار از تخت-نمایش توجه داشته باشید 20 5G به کهکشان S10 Lite عاقبت با 5G سرعت و 120Hz نمایش و همچنین به عنوان فوق العاده مقرون به صرفه Galaxy A42 5G مدل.

2021 می تواند تغییر وضعیت موجود... دوباره

چین اهمیت در این طرح بزرگ از 5G چیزهایی را نیز منعکس شود در مبارزه بین Vivo, Lenovo و Xiaomi برای این صنعت چهارم و پنجم نقاط با کلی تولید پیش بینی شده برای رسیدن به 235 میلیون واحد در سال جاری.

که تقریبا یک پنجم گوشی های هوشمند تولید شده در سال 2020 پشتیبانی خواهد کرد 5G اتصال یک شماره است که بدیهی است که انتظار می رود به افزایش 2021. اگر TrendForce را پیش بینی می پیوندند عظیم 500 میلیون 5G را فعال کنید گوشی های هوشمند را در مجموعه ای به تولید در سال آینده به نمایندگی از 40 درصد برش از صنعت تلفن همراه کل پای جهانی است.

 

آن باقی مانده است دیده می شود اگر اپل را مدیریت کند به ماندن بگیرید پیش از سامسونگ با توجه به بخش بزرگی از آن پرش از 235 به 500 میلیون دستگاه است که به احتمال زیاد برای آمدن از پایین-به-mid-end دستگاه که دقیقا کوپرتینو بزرگترین قدرت است.

سپس دوباره, چگونه سرد می شود آن را به یک 2021 آیفون SE edition با یک بدنه جمع و جور و قیمت مناسب نقطه 5G سرعت برای دفع فوق کهکشان A42 5G و همچنین نزدیک شدن سریع کهکشان A51 5G?


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن