Coronavirus بسیار بد در 3 متحده آنها ممکن است مجبور به بازگشت به مستند

Coronavirus ما موارد در حال افزایش دوباره صعودی در حقیقت در برخی از ایالت ها به نقطه ای که حداقل یک کارشناس فک

توسط EMROOZTAFAHOM در 5 تیر 1399
  • Coronavirus ما موارد در حال افزایش دوباره صعودی در حقیقت در برخی از ایالت ها به نقطه ای که حداقل یک کارشناس فکر می کند که آنها ممکن است نیاز به بازگشت به مستند اقدامات پس از زمان مهار استراتژی نیست اثبات کافی است.
  • سابق FDA کمیسر اسکات Gottlieb با اشاره به سه متحده به ویژه نگران کننده: فلوریدا و تگزاس و آریزونا.
  • این می آید به عنوان به طور کلی تعداد موارد و مرگ و میر در ایالات متحده از coronavirus ادامه افزایش مداوم.

ایالات متحده می یابد خود را در یک شوم مرحله جدیدی از این بیماری همه گیر کوروناویروس با موارد عفونت صعودی در چندین ایالت — و با کلی رای دادن حتی به اندازه کافی بد است که اتحادیه اروپا گزارش شده است که وزن یک سفر بان کی مون از ما به طوری که آنها نمی واردات ما موارد وجود دارد.

در واقع این تصویر به نظر می رسد در مورد به اندازه کافی در سه ایالت آمریکا (آریزونا و فلوریدا و تگزاس) که یک متخصص بهداشت نگرانی آنها ممکن است هیچ چاره ای جز به reinstitute مستندات به عنوان مهار اقدامات ممکن است تا پایان بودن کافی ندارد.

کارشناس اسکات Gottlieb سابق غذا و داروی کمیسر گفت که CNBC در اوایل این هفته است که این کشورها در برخورد با رکورد بالا شماره جدید کروناویروس موارد و بستری شدن در بیمارستان. و در نتیجه که این کشورها باید "عمده شیوع بیماری در جریان است. هیچ تردیدی در مورد آن."

ادامه Gottlieb: "آنها ممکن است در گذشته نقطه ای که آنها می تواند به کنترل این فقط با مداخلات ساده مانند تلاش برای به دست آوردن بیشتر مردم به پوشیدن ماسک و مردم فکر بودن خود را در تعاملات اجتماعی." این هفته حیاتی یکی از سه کشور بحث کرد به این معنا که آن را به ما ایده ای از اینکه این دولت به "اوج" به رشد نمایی یا نه.

گوتلیب نگرانی می آید که تعداد تایید coronavirus موارد در ایالات متحده در حال نزدیک شدن به 2.4 میلیون, با توجه به آخرین شماره از دانشگاه جانز هاپکینز. این اعداد و ارقام نیز نشان می دهد که تعداد مرگ و میر گزارش شده در ایالات متحده است که فقط خجالتی از 122,000 در زمان نوشتن این مقاله است.

آیا شما به یاد داشته باشید که چگونه شما احساس خواندن این خبر کمی بیش از یک ماه پیش زمانی که همه وحشتناک سرفصل های خارج از ایتالیا بود ما احساس نسبتا خوش شانس است که بدترین از این بحران بود و در جای دیگر? به عنوان سیاسی اشاره کرد در روز دوشنبه ما جدید ایتالیا در یک استعاری معنا است. جهان چندی پیش بود مبهوت در چه وضعیت وخیم بود که در ایتالیا و در تمام اقدامات شدید گرفته شده وجود دارد مانند مستندات دقیق و تجهیزات سهمیه بندی توسط بیمارستان. اما آن را نیز کمی نادرست به تماس با ما جدید ایتالیا به این دلیل که وضعیت در اینجا است که در واقع منظور از قدر بدتر از آنچه در ایتالیا مواجه شده است.

نگاهی دوباره در آن تعداد موارد و مرگ و میر در ایالات متحده است. آنها در حال حاضر به مراتب فراتر از 200,000 عفونت و 29,000 مرگ و میر ناشی از کروناویروس در ایتالیا 1 مه.

این وضعیت برای تلفن های موبایل به خصوص وخیم در تگزاس است. گوتلیب توییتی در روز چهارشنبه به روز رسانی در استفاده از پزشکی عمومی تخت و تعداد تخت از هوستون تگزاس مرکز پزشکی. با توجه به Gottlieb, آنها طرح ریزی است که آنها شروع به دسترسی خود را افزایش ظرفیت در این هفته — "و اگر زمان Covid ادامه روند تجاوز است که ظرفیت در مورد دو هفته."

اندی یک خبرنگار در ممفیس که همچنین کمک به رسانه ها مانند شرکت سریع و نگهبان. هنگامی که او را نوشتن در مورد فن آوری های او می توان قوز protectively خود رو به رشد مجموعه ای از وینیل و همچنین مراقبت از خود Whovianism و bingeing بر روی انواع تلویزیون نشان می دهد که شما احتمالا نمی خواهم.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب