پیش بینی: رئیس جمهور تهمت را سرزنش سنبله در coronavirus موارد در تمام تظاهرات

جورج فلوید تظاهرات های ضرب و تشدید در سراسر کشور این هفته به عنوان آمریکایی ها ریخت به خیابان ها در اعتراض به

توسط EMROOZTAFAHOM در 12 خرداد 1399
  • جورج فلوید تظاهرات های ضرب و تشدید در سراسر کشور این هفته به عنوان آمریکایی ها ریخت به خیابان ها در اعتراض به قتل توسط پلیس مینیاپولیس از یک مرد غیر مسلح در طول بازداشت خود.
  • این همه می آید حتی به عنوان ما هنوز در تلاش برای مقابله با این بیماری همه گیر کوروناویروس — عفونت و مرگ و میر ناشی از آن هنوز هم در حال افزایش است.
  • رئیس جمهور تهمت به احتمال زیاد اشاره به تظاهرات آخر این هفته اگر ما در یک سنبله در coronavirus موارد طی روزهای آینده به توجه و دور از دولت او در پاسخ به این ویروس است.

بدون سوال, این بوده است که افسرده آخر هفته در ایالات متحده است. هر کسی که خود را باز رسانه های اجتماعی تغذیه از جمعه شب خواهد شده اند استقبال با صحنه ارائه مخلوطی از صلح آمیز با صدای بلند و عاطفی و در برخی موارد خشونت آمیز و خارج از کنترل تظاهرات در شهرستانها عمده در سراسر آمریکا به کشته شدن یک مرد غیر مسلح به نام جورج فلوید توسط پلیس مینیاپولیس لمس خام درد عصب در آمریکا و روان.

"LAW & ORDER!" می خواند مختصر و مفید جیر رئیس جمهور تهمت ارسال شده در بعد از ظهر یکشنبه پس از استفاده از این شبکه اجتماعی پیش از آن در او روز تماس بگیرید در شهرها و ایالات متحده در سراسر کشور به صدا در بیشتر سرباز گارد ملی. من نقطه به رئیس جمهور حساب توییتر این موضوع حتی بیشتر موشکافی از همیشه این روزها چون من به طور کامل انتظار می رود برای دیدن برخی از نسخه های زیر را نشأت گرفته از آن را به زودی: پیش بینی من این است که هر گونه افزایش در coronavirus موارد طی روزهای آینده خواهد بود سرزنش توسط رئیس جمهور در این معترضان که میرم پر از ملت خیابان های این آخر هفته.

البته آن نوع از چیزی که بیشتر تنها ملتهب بخش در کشور در حال حاضر استفاده می شود به عنوان یک بهانه برای کسی که می داند چه اقدامات اضافی که ممکن است به سرکوب مداوم گسترش این بیماری همه گیر کوروناویروس.

فقط به عنوان یک یادآوری از چیزهایی که در آن ایستاده و با همه گیر و اثرات آن در ایالات متحده وجود داشته است بیش از 1.7 میلیون تایید عفونت در آمریکا و همچنین بیش از 104,000 گزارش مرگ و میر ناشی از کوروناویروس. که با توجه به آخرین شماره از دانشگاه جانز هاپکینز.

در ضمن همانطور که اشاره کردیم دیروز تظاهرات در ادامه به ضرب و تشدید در نمرات از شهرستانها در سراسر کشور. در میان تحولات اخیر که از زمان نوشتن این مقاله:

  • فرانسوی و انگلیسی فوتبالیست نشان داد برای حمایت از جورج فلوید تظاهرات در یکشنبه منطبق است. یکی برداشته نیوجرسی به فاش کردن یک تی شرت زیر در آن نوشته شده بود عبارت است از: "عدالت برای جورج فلوید."
  • با توجه به سی ان انتقریبا 40 شهر در اطراف ما تحمیل حکومت در پاسخ به اعتراضات و از صبح روز یکشنبه حدود 5000 نفر از اعضای گارد ملی فعال شده اند در بیش از یک دوجین متحده است.
  • حداقل شش نفر در شیکاگو در روز شنبه با یک نفر در حال مرگ است. برخی از 240 نفر نیز دستگیر شدند. سرپرست پلیس David Brown گفت: رسانه های خبری یکشنبه که ماشین پلیس لغو شد و پوشش داده شده با نقاشی های دیواری.
  • مایکل جردن منتشر شد بیانیه زیر را در مرگ جورج فلوید از طریق حساب توییتر از شارلوت بابکتس:

رئیس جمهور تهمت آدرس خبرنگاران منبع تصویر: ارین Schaff/استخر/سازمان حفاظت محیط زیست-EFE/شاتر

اندی یک خبرنگار در ممفیس که همچنین کمک به رسانه ها مانند شرکت سریع و نگهبان. هنگامی که او را نوشتن در مورد فن آوری های او می توان قوز protectively خود رو به رشد مجموعه ای از وینیل و همچنین مراقبت از خود Whovianism و bingeing بر روی انواع تلویزیون نشان می دهد که شما احتمالا نمی خواهم.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب