چگونه به استفاده از smart Samsung Galaxy S20 Plus و فوق العاده اطلاع رسانی نور

Samsung Galaxy S20 سری هوشمند اطلاع رسانی نور کلمات ماشه در شدید سوئیچ از قبلی S-line سری سامسونگ رفت و

توسط EMROOZTAFAHOM در 8 مرداد 1399
در شدید سوئیچ از قبلی S-line سری سامسونگ رفت و با یک نازک گودی و به اصطلاح "سوراخ-در-فعال-منطقه" طراحی برای سال گذشته کهکشان S10 مدل. برای تعجب بسیاری از S10 خریدار, اما, که همچنین بدان معنی است که نور LED استفاده می شود که به ما اطلاعیه های بصری در مورد وضعیت شارژ و یا تماس های از دست رفته و پیام ها در کهکشان S9 بود نیز از بین رفته اند.
اعطا شده, وجود دارد, نور, حلقه, انیمیشن اطراف در صفحه نمایش دوربین جلویی منطقه هنگامی که شما تشخیص چهره و از جمله, اما آن را نمی کند در خدمت دیگر هدف اطلاع رسانی به طور پیش فرض. سرانجام سامسونگ به روز کرده و تجربی خوب برنامه قفل با EdgeLighting+ پلاگین بود که قصد به شخص ثالث راه حل های مانند Holey نور و یا قوس الکتریکی, روشنایی, برنامه های کاربردی از فروشگاه Play است که نشو و نما به عنوان یک راه حل موقت برای اطلاعیه های بصری.

Samsung Galaxy S20 فوق العاده S20 Plus و S20 هوشمند اطلاع رسانی سوئیچ نور

با جدید کهکشان S20 Plus و فوق العاده, نسخه, اما, سامسونگ خود را طول می کشد سهام اطلاع رسانی نور جایگزینی راه حل به نام لبه روشنایی به یک سطح کاملا جدید نیست که شما نیاز به جستجو برای هر اضافی.
در اینجا چگونه برای روشن کردن و تنظیم Samsung Galaxy S20, S20+ و S20 فوق العاده هوشمند اطلاع رسانی نور:
  1. از تنظیمات (آیکون برنامه و یا چرخ دنده در نوار اطلاع رسانی) ضربه بزنید صفحه نمایش > لبه صفحه نمایش > روشنایی لبه.
  2. شیر , سبک روشنایی را به سفارشی کردن رنگ, اثرات عرض شفافیت و مدت از لبه روشنایی.
  3. شیر اضافه کردن کلمه کلیدی برای پیکربندی هوشمند روشنایی اثر باعث شده متن خاص در اطلاع رسانی عناوین و بدن است.
  4. شیر نشان می دهد لبه روشنایی را انتخاب کنید که آیا آن را جایگزین اعلان پاپ آپ زمانی که صفحه نمایش روشن/خاموش/هر دو.
  5. شیر را انتخاب کنید و نرم افزار را انتخاب کنید کسانی که برنامه های کاربردی که می توانید با فعال کردن لبه روشنایی زمانی که یک هشدار از طریق دریافت کرده است.
  6. شیر انجام می شود هنگامی که به پایان رسید.
شما بروید وجود دارد, شما در حال حاضر می تواند باعث قرمز اطلاع رسانی نور در حال اجرا در اطراف کهکشان خود را S20 که وجود دارد این است که کلمه "کوروناویروس" در ذکر خود را Facebook Messenger, WhatsApp و یا جیمیل هشدار. ما بچه ها, اما هنوز هم یک جای خنک از ویژگی های است که امیدوارم بریزد پایین به کهکشان S10 خانواده لبه گزینه های روشنایی بیش از حد. به تماس های سفارشی, روشنایی, در اینجا چیزی است که سامسونگ می گویند:


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im