یکی از دلایل بیشتر OnePlus Nord خواهد بود که صفحه 5 بدترین کابوس

وان پلاس Nord تاریخ انتشار, قیمت و مشخصات آشکار خواهد شد در روز سه شنبه اما وان پلاس است که هنوز هم در حال اجر

توسط EMROOZTAFAHOM در 30 تیر 1399
  • وان پلاس Nord تاریخ انتشار, قیمت و مشخصات آشکار خواهد شد در روز سه شنبه اما وان پلاس است که هنوز هم در حال اجرا تهاجمی کمپین بازاریابی برای ترویج این گوشی پیش از ورود خود را.
  • پس از تایید چندین امکانات و آشکار این گوشی را با قیمتی کمتر از 500 دلار در قبلی پیام, وان پلاس فاش مهم دیگر Nord جزئیات است که این تلفن یک جایگزین بهتر برای صفحه 5.
  • نورد شایع است به آمده از پیش نصب شده با چندین نرم افزار گوگل شما در حال حاضر در انتظار برای دریافت بر روی صفحه گوشی از جمله گوگل, پیام, تلفن و اواز یا موسیقی دو نفری.

چند گزارش از منابع مختلف ادعا می کنند که صفحه 5 خواهد بود گوگل اولین گوشی ممتاز به سنگ ممکن است بهترین پردازنده های تلفن همراه. گوگل بنا به گزارش انتخاب Snapdragon 765 به جای Snapdragon 865 که قدرت های بسیاری از اندیشه های دیگر flagships به دلیل ملاحظات هزینه. این 765 ارزان تر است و می آید با یک ساخته شده در 5G مودم. من اغلب توضیح داد که 765 نمی قادر خواهد بود برای مطابقت با عملکرد Galaxy S20 و وان پلاس 8 سری. و شما می توانید در مورد آی فون 11 یا آی فون 12 اجرا خواهد شد دور در اطراف صفحه 5. در حالی که بسیاری از افراد ممکن است متوجه عملکرد تفاوت اپتیک نیست عالی برای گوگل. گوگل نقل مکان کرد و دور از Nexus به این صفحه به ارائه هاردکور, اندروید خریداران یک نسخه بهتر از آی فون خود را-مانند دستگاه. افت در پردازنده می تواند بیگانه برخی از افرادی که می خواهند صفحه گوشی بالاتر از همه چیز. آن را مانند گوگل شده است فروش صفحه های همراه مانند hotcakes. و صفحه 5 در حال حاضر شایعه شروع در $699 است که آنچه شما برای پرداخت یک آی فون در حال حاضر 11. سقوط می آیند آی فون 11 خواهد شد و حتی ارزان تر, پس آی فون راه اندازی 12.

زمانی که وان پلاس, Nord شایعات شروع ستون تا من به زودی متوجه شدم که آینده OnePlus تلفن خواهد بود گوگل بدترین کابوس. گوشی تضمین شده است برای هزینه کمتر از $699 که در واقع چیزی است که وان پلاس 8 گل سرسبد هزینه های. از آن پس ما آموخته تلفن خواهد بود با قیمت زیر 500 دلار. تلفن will rock همان Snapdragon 765 پردازنده کامل با 5G حمایت و آن را یک طراحی مدرن. در حال حاضر این مزایای قابل توجهی بیش از صفحه 5.

تنها مزایای استفاده از صفحه 5 را بیش از نورد هستند سریع اندروید به روز رسانی است که صفحه گوشی و گوگل بالا پایان من گفت: در آن زمان. اما وان پلاس در حال حاضر فراهم می کند سریع اندروید به روز رسانی آن می توانید جدیدترین گوشی های اندروید را اجرا 11 بتا درست مثل موجود صفحه 4 گوشی. در چند هفته گذشته به ما آموخته وان پلاس است که توجه خاص به ویژگی های دوربین این گوشی. گوشی را یک پردازنده چهار لنز دوربین در پشت و یک دو لنز عکاسی از تیرانداز در مقابل. آن را نمی ممکن است رسیدن به پیکسل با کیفیت درجه, اما آن را هنوز هم می تواند یک پیشنهاد عالی برای هر کسی که به دنبال نمره مناسبی با دستگاه آندروید برای زیر $500.

این ما به ارمغان می آورد آخرین OnePlus Nord وحی که باعث می شود Nord مانند صدا حتی بهتر صفحه جایگزین. این گوشی خواهد آمد از پیش نصب شده با, گوگل, پیام, تلفن و برنامه های از پیش نصب شده. Google app ویدیو چت اواز یا موسیقی دو نفری نیز بخشی از نورد بسته است.

این شایعه به عنوان OnePlus طعنه از ویژگی های Instagram بخشی از آن در حال انجام بازاریابی مبارزات انتخاباتی پیش از نورد راه اندازی این هفته است.

وان پلاس است که ظاهرا رفتن برای "مسطح-est" تجربه وجود دارد و آن نیاز به Google apps آن را انجام دهد.

اگر شما می خواهید سریع تر اندروید به روز رسانی برای گوشی شما و برنامه های گوگل از پیش نصب شده برای زیر $500, Nord مطمئن شوید که به نظر می رسد بهترین جایگزین وجود دارد. این صفحه 5 احتمالا نمی تواند قیمت را به عنوان رقابتی. و صفحه 4a که هنوز هم گم شده در عمل نمی تواند به عنوان بالا به عنوان OnePlus Nord یا صفحه 5.

تنها مشکل نورد ممکن است در دسترس است. تلفن راه اندازی خواهد شد در هند و اروپا و ممکن است به طور گسترده ای در دسترس در امریکا حداقل در ابتدا.
وان پلاس راه اندازی خواهد شد این گوشی از طریق آنلاین-تنها رویداد در ژوئیه 21.

امید است برای صفحه گوشی, اما طرفداران ممکن است باید صبر کنید برای 2021 به آن را دریافت. شایعه شده است که گوگل در نهایت ساخت آن از پردازنده خود برای صفحه گوشی و صفحه 6 امیدوارم برای اولین بار به آن را دریافت.

کریس اسمیت شروع به نوشتن در مورد اسباب بازی به عنوان یک سرگرمی و قبل از او آن را می دانستند او اشتراک گذاری نظرات خود را در فن آوری چیزهای با خوانندگان در سراسر جهان. هر زمان که او را نوشتن در مورد ابزارهای مفتضحانه او نتواند به دور ماندن از آنها اگر چه او به شدت تلاش می کند. اما این لزوما چیز بدی نیست.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن