اپل راه اندازی جدید برنامه های امنیتی به اپل و iPads امن تر

اپل امروز راه اندازی آن تحقیقات امنیت دستگاه برنامه فراهم می کند که جیل بریک اپل به محققان امنیتی. اختصاصی اپل

توسط EMROOZTAFAHOM در 2 مرداد 1399
  • اپل امروز راه اندازی آن تحقیقات امنیت دستگاه برنامه فراهم می کند که جیل بریک اپل به محققان امنیتی.
  • اختصاصی اپل ارائه محققان با دسترسی منحصر به فرد به طور معمول محدود به بخش هایی از iOS.
  • اپل در طول تاریخ اجتناب همکاری با محققان امنیتی داشتن تنها آغاز پرداخت اشکال آموزي در سال 2016.

اپل امروز رسما راه اندازی اپل تحقیقات امنیت دستگاه برنامه. این برنامه همانطور که از نام آن تا حدودی پیداست طراحی شده است به آن را آسان تر برای محققان به زیرخاک در اوردن اشکالات و کشف فراگیر آسیب پذیری های امنیتی در iOS. به عنوان بخشی از ابتکار اپل اشاره می کند که آن را ارائه می کنند محققان امنیتی با تخصصی اپل اختصاص داده شده به تحقیقات امنیت "با کد منحصر به فرد اعدام و مهار سیاست."

اپل برای اولین بار اعلام کرد طرح خود را برای اجرای این برنامه در سال گذشته است. در آن زمان اپل گفت: این امر ارائه خدمات تخصصی اپل به دقت لیست سرپرستی از هکرها و محققان امنیتی. یک گزارش از چند ماه به عقب منتقل شده است که این دستگاه نمی خواهد اعطای دسترسی هکرها به رمزگشایی سیستم عامل آی فون اما که آنها را تقریبا به عنوان قادر به به چه سیب خود مهندسین استفاده کنید.

فوربس در سال گذشته مشاهده می شود:

چه چیزی باعث این, اپل خاص ؟ یک منبع با آگاهی از اپل اعلام کردند که آنها اساسا "dev دستگاه است." فکر می کنم آنها را به عنوان اپل است که اجازه می دهد تا کاربر را به انجام خیلی بیشتر از آنها می تواند در به طور سنتی قفل-کردن آی فون. برای مثال باید آن را ممکن است به پروب قطعه از سیستم عامل اپل است که به راحتی در دسترس در یک تجاری آی فون. در خصوص دستگاه های خاص می تواند اجازه می دهد هکرها برای جلوگیری از پردازنده و بازرسی حافظه برای آسیب پذیری. این اجازه می دهد آنها را برای دیدن آنچه که اتفاق می افتد در کد سطح زمانی که آنها در تلاش حمله به کد های iOS.

اپل امنیت صفحه ای که جزئیات این برنامه بار خوانده شده در قسمت:

امنیت تحقیقات دستگاه (SRD) در نظر گرفته شده است برای استفاده در کنترل و تنظیم تحقیقات امنیت تنها. دسترسی به پوسته در دسترس است و شما قادر خواهید بود برای اجرای هر ابزار خود را انتخاب کنید و استحقاق. در غیر این صورت SRD رفتار به عنوان نزدیک به یک استاندارد آی فون که ممکن است به منظور یک نماینده پژوهش هدف است.

SRDs ارائه شده در 12 ماه تجدید پذیر اساس و باقی می ماند دارایی اپل. آنها هستند که برای استفاده شخصی و یا روزانه حمل و باید در محل باقی می ماند از شرکت کنندگان در برنامه در همه زمان ها. دسترسی به و استفاده از SRDs باید محدود به افراد مجاز توسط اپل.

اپل همچنین اشاره می کند که محققان امنیتی اعمال می شود به بخشی از این برنامه اگر آنها هنوز تماس شده توسط اپل به طور مستقیم. اپل می گوید دستگاه در دسترس بودن محدود است. برنامه مورد نیاز شامل عضویت در اپل برنامه توسعه و "پیشینه ثابت از موفقیت در پیدا کردن مسائل امنیتی در اپل سیستم عامل و یا دیگر سیستم عامل های مدرن و سیستم عامل است."

علاقه مند محققان امنیتی اعمال می شود از طریق اپل صفحه توسعه دهنده بیش از اینجا.

یک زندگی طولانی کاربر مک و اپل علاقه مندان یونی Heisler شده است نوشتن در مورد اپل و فناوری صنعت در مقیاس بزرگ برای بیش از 6 سال است. او نوشتن را در ظاهر خوراکی, اپل, شبکه, جهان, gma heart of asia, Macworld به انگلستان و اخیرا TUAW. زمانی که نوشتن در مورد و تجزیه و تحلیل آخرین اتفاقات با اپل یونی برخوردار ابتلا تریک نشان می دهد در شیکاگو بازی فوتبال و پرورش نشان می دهد تلویزیون جدید, اعتیاد, نمونه های اخیر در حال راه رفتن مرده و گسترده ای شهرستان.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب