مواد جدید به نام Proteus نمی تواند برش با ابزار

محققان به توسعه مواد جدید است که بسیار انعطاف پذیر به ابزار برش. مواد به نام Proteus ترکیبی از آلومینیوم و سر

توسط EMROOZTAFAHOM در 1 مرداد 1399
  • محققان به توسعه مواد جدید است که بسیار انعطاف پذیر به ابزار برش.
  • مواد به نام Proteus ترکیبی از آلومینیوم و سرامیک حوزه است.
  • پروتئوس با دوام در برابر برش چرخ مته و حتی جت آب.

گاو صندوق, قفل, و موارد دیگر طراحی شده برای تامین امنیت و حفاظت از سرقت به طور معمول ساخته شده از مواد قوی. که معمولا به معنی سخت فلزات یا مواد دیگر است که مقاوم در برابر تخریب. متاسفانه برای همه ما وجود دارد واقعا هیچ مواد است که می تواند کاملا بی نظیر حفاظت اما محققان می آیند تا با یک نوع جدید از مواد که بسیار خاص و حقه تا آستین خود را.

به جای تمرکز بر قدرت مطلق محققان در اروپا طراحی شده ماده ای که به طور فعال مبارزه می کند در برابر ابزار برش با پوشیدن آنها را در فوق العاده سریع هستند. حتی چیزی شبیه به یک برش چرخ می تواند به سرعت در حال ضرب و شتم توسط این مواد است که سازندگان آن می گویند برای اولین بار "تولید غیر cuttable مواد" تا کنون ساخته شده است.

این ماده یک ترکیب منحصر به فرد از آلومینیوم و سرامیک که در آن مخترعان تماس پروتئوس. آلومینیوم یک "فوم فلزی" است که کوچک و سرامیک حوزه های تعبیه شده در سراسر آن. این صدا ممکن است که دشوار به قطع از طریق, اما در واقعیت, آن را در واقع یک طراحی درخشان.

"در آزمون پروتئوس نمی تواند برش با فرز دستی, دریل یا فشار جت آب" محققان نوشتن. "هنگامی که برش با فرز و یا مته به هم پیوسته ارتعاشی اتصال ایجاد شده توسط سرامیک حوزه در داخل محفظه باعث کندی برش دیسک و یا مته. سرامیک نیز قطعه به ذرات ریز که پر سلولی ساختار این مواد و سخت شدن به سرعت از ابزار برش افزایش یافته است."

این تیم در مقایسه با برش از طریق پروتئوس به "برش از طریق یک ژله پر شده با قطعات" است که بسیار عجیب و غریب قیاس اما ما با آن است. آنها می گویند که سرامیک حوزه ایجاد ارتعاشات در ابزار برش که به سرعت علت آن را به بدتر این که آیا آن یک برش چرخ یا یک مته. همانطور که برای انعطاف پذیری آن به جت آب برش حوزه در واقع گسترش آب زمانی که آنها ضربه, کاهش قدرت آب و کاهش توانایی آن برای برش از طریق مواد.

یک ویدیو تظاهرات نشان دادن یک برش چرخ تلاش برای بهترین پروتئوس نشان می دهد که چگونه مشکل آن این است که قطع به. همانطور که می بینید چرخ موفق به آن را به سطح مواد, اما پیشرفت به سرعت توقف. چرخ چرخ سپس به سرعت تجزیه می کند تا زمانی که آن را اساسا فرسوده و نیاز به جایگزینی.

این مواد به نظر می رسد مانند آن خواهد بود برای برنامه های کاربردی مانند قالبهای اما ممکن است کاملا به عنوان قدرتمند برای موارد امنیتی مانند قفل حلق آویز, که هنوز هم وجود دارد برخی از "را" که اجازه خواهد داد که بخش کوچکی از آن قطع می شود. در هر صورت این یک اختراع جالب و یکی که در واقع می تواند اثبات مفید در محصولات مصرفی در برخی از نقطه در پایین خط.

مایک Wehner گزارش شده در تکنولوژی و بازی های ویدئویی در دهه گذشته پوشش اخبار و روند در VR, زومیت, گوشی های هوشمند و آینده تکنولوژی. اخیرا مایک به عنوان تکنولوژی سردبیر در روزانه نقطه و برجسته شده است در ایالات متحده آمریکا امروز Time.com و تعداد بی شماری از وب سایت های دیگر و رسانه ها نسخه قابل چاپ. عشق خود را از گزارش دوم به او بازی اعتیاد.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب