• نینتندو منتشر شد 10.0.0 سیستم به روز رسانی برای تعویض در چهار شنبه, مارس 13th.
  • نینتندو تغییر سیستم به روز رسانی 10.0.0 می افزاید: چند ویژگی جدید از جمله توانایی برای انتقال بازی ها و داده ها را از حافظه سیستم را به یک کارت SD و گزینه ای برای remap دکمه های کنترل.
  • شما می توانید به صورت دستی به روز رسانی سوئیچ خود را با رفتن به تنظیمات سیستم > سیستم > سیستم های به روز رسانی.
  • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

این بار نمی توانست به پایین برای نینتندو تغییر زمانی که آن را راه اندازی در مه 2017.

ناامیدی از Wii U هنوز تازه در ذهن طرفداران و امید است که این شرکت تا به حال آموخته از اشتباهات نسل قبلی. زمانی که ما سوئیچ برای اولین بار آن را روشن است که نینتندو به righted کشتی اما این که می گویند آن را یک محصول کامل است. با وجود راه اندازی بیش از سه سال پس از PS4 و Xbox One, آن را فاقد برخی از ویژگی های اساسی از این کنسول.

در طول سال های نینتندو است به آرامی اما مطمئنا به ارمغان آورد کنسول خود را به سرعت و در روز دوشنبه, برخی از ویژگی های است که سوئیچ صاحبان درخواست شده است از این کنسول عرضه شد و در نهایت اضافه شده است.

با توجه به نینتندو پشتیبانی از مشتری در وب سایت به روز رسانی سیستم 10.0.0 شروع نورد در مارس 13, آوردن چهار ویژگی عمده به کنسول. ترین توجهی به توانایی نرم افزار انتقال اطلاعات بین کارت SD و حافظه سیستم. پیش از این کاربران مجبور بودند به redownload نرم افزار در دسترس نباشد اگر حافظه داخلی پر شده و آنها می خواستند به حرکت آن را به ذخیره سازی خارجی. در حال حاضر کاربران می توانند انتقال بازی ها به روز رسانی داده ها و DLC های عقب و جلو آزادانه اما “نجات داده و برخی از به روز رسانی داده ها را نمی توان منتقل به یک کارت SD است.”

نینتندو نیز اضافه شده گزینه ای برای remap دکمه های کنترل. آنالوگ استیک و دکمه تنظیمات را می توان در هر دو سمت چپ و راست شادی باهم کنترل نینتندو تغییر نرم افزار کنترل و نینتندو سوئیچ Lite. تا پنج مورد علاقه تنظیمات سفارشی را می توان ذخیره شده برای هر فرد کنترل کننده (از جمله شادی-Con (L) و (R)). سر به تنظیمات سیستم > کنترل و سنسورهای خود را برای پیدا کردن تنظیمات سفارشی.

کسانی که این دو مهم شده اما نینتندو نیز اضافه شده ویژگی های زیر در 10.0.0:

  • شما هم اکنون می توانید bookmark تا 300 اقلام در اخبار بخش است.
  • “نمایش بازی فعالیت:” و “حذف بازی فعالیت” را نقل مکان کرد به بازی فعالیت تنظیمات.
  • 6 کاربر جدید مشخصات آیکون از عبور از حیوانات: افق های جدید در حال حاضر در دسترس را انتخاب کنید.

شما احتمالا مطلع در مورد به روز رسانی در زمان بعدی شما قدرت خود را تعویض و اما اگر نه, شما می توانید به روز رسانی کنسول دستی با رفتن به تنظیمات سیستم > سیستم > سیستم های به روز رسانی. پس از به روز رسانی را دانلود و نصب, شما می توانید شروع به انتقال داده ها و remapping کنترل به محتوای قلب خود را.

منبع تصویر: Wachiwit/شاتر

یعقوب آغاز شده پوشش تصویری بازی ها و فن آوری در دانشگاه به عنوان یک سرگرمی است اما آن را به سرعت تبدیل شد به او روشن که این چیزی بود که او می خواست به انجام این کار برای زندگی. او در حال حاضر ساکن در نیویورک نوشتن برای BGR. او پیش از این کار منتشر شده را می توان در TechHive, VentureBeat و بازی بیهوده گویی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de