کسی که با بازی کوین مالون در 'دفتر' reminisces با ما در مورد نشان می دهد

ان بی سی معشوق و نه فصل, کمدی, دفتر شده از هوا برای تقریبا یک دهه در حال حاضر و در عین حال نشان می دهد که در ج

توسط EMROOZTAFAHOM در 5 مرداد 1399
  • ان بی سی معشوق و نه فصل, کمدی, دفتر شده از هوا برای تقریبا یک دهه در حال حاضر و در عین حال نشان می دهد که در جریان Netflix بکشد قبل از نورد کردن و بر روی NBC جدید طاووس streamer در ماه ژانویه است که به عنوان ستایش در حال حاضر به عنوان زمانی که آن را هنوز هم پخش, شاید حتی بیشتر از آن.
  • به کشف که fandom در اطراف نشان می دهد یکی از بازیگران راه اندازی کرده است یک Spotify در-پادکست منحصر به فرد در مورد دفتربه نام تاریخ شفاهی از دفتر.
  • او برایان Baumgartner که بازی حسابدار کوین مالون در نشان دادن و گفتگو با BGR در مورد پادکست.

اولین چیزی که من متوجه هنگامی که برایان Baumgartner می آید بر روی خط صدای. آن را عمیق و غنی باریتون با لهستانی و self-assurance از پخش شخصیت — هیچ چیز مانند که از احمق تظاهر Baumgartner آمد تا با کوین مالون از bumbling ریاضی به چالش کشیده حسابدار او برای همه نه فصل در NBC The Office. این مرد بر روی خط در حال حاضر او برای تلفن های موبایل بیشتر شبیه کسی می شنوید ارائه امشب داستان بالا یا emceeing یک ستاره نکردم باش نه من من کننده کمدی سنگهای مانند "هر زمان که من سعی می کنم به یک تاکو, من بیش از حد هیجان زده و آن را له" و یا "من می خواستم به خوردن خوک در یک پتو و ... را در یک پتو."

دوم و بسیار جالب تر از چیزی که من متوجه همانطور که برایان و من در مورد چت پایدار محبت است که مخاطبان تلویزیون را برای دفتراست چقدر متفکرانه برایان با احترام جایگاه خود را در جهان و چگونه او را بدست یک کمی فلسفی در طول سال مورد کل شرکت. آن را اجباری در این نقطه به صورت ex-دفتر بازیگران اعضای خود را به بیان شگفتی در این است که ما نه تنها همه هنوز هم عاشق این فریب آمیزی دنیوی کمی طنزهای 15 سال پس از آن ما اولین — اما آن را نیز یافت می شود نسل جدیدی از طرفداران در Netflix بکشد. که یک ستاره پاپ مانند بیلی Eilish آواز می خواند در مورد آن. که ما همه هنوز هم های اتاق های Gif مانند مایکل اسکات "NOOOOO" و دفتر طرفداران شده اند فن نوشتن داستانی است که آنچه را که قسمت بود در دوران بیماری همه گیر کوروناویروس. اما چگونه به حساب همه که ؟ آنچه باعث می شود این نمایش در مورد یک مقاله عرضه شرکت در یک کمی خسته کننده پنسیلوانیا شهر احساس مانند یک جهان کامل به بسیاری از مردم است ؟ وجود دارد یک Dundie در جایی با نام خود در آن را اگر شما می تواند با موفقیت کاوشگر اعماق است که رمز و راز.

برایان برای خود تصمیم گرفت به را امتحان کنید و او را از انجام این کار توسط میزبانی خود Spotify در-پادکست منحصر به فرد. آن را به نام تاریخ شفاهی از دفترقسمت است که پخش هفتگی هر سه شنبه.

"من فکر می کنم که وجود دارد بسیار به وضوح از طرفداران که من به صحبت ... عبارت 'آرامش' و 'نوستالژی' آمده تا مقدار زیادی" Baumgartner می گوید BGR. "به من چه جالب است که ما نمی شات نشان می دهد در هفت سال است. تاریخ و زمان آخرین شات کردیم این بود که هفت سال پیش در روز آخر و در عین حال امروز — هر دو قول یعنی من راه رفتن را از طریق یک فرودگاه یا فروشگاه مواد غذایی — و از نظر اعداد حقیقی از جریان/محبوبیت آن است که توسط هر متریک پربیننده ترین نشان می دهد در تلویزیون امروز. از جمله جدید را نشان می دهد. امروز آن را بزرگتر از آن تا کنون بود. و رویکرد من در این پادکست این است که به کاوش چرا که است."

12-قسمت پادکست های تولید شده در همکاری با تبلیغ سرگرمی تولید شرکت از دفتر تهیه کننده اجرایی بن سیلورمن و Spotify در. در آن Baumgartner, مصاحبه, سابق castmates مانند Steve Carell و همچنین افراد پشت دوربین به وقایع همه چیز از Ricky Gervais و Stephen Merchant آوردن خود را از بریتانیا نسخه از دفتر به ما در جستجو برای یک شبکه خانگی, مصاحبه, و به یاد ماندنی داستان ها و لحظات مهم.

Steve Carell: من به یاد داشته باشید قبل از من امتحان من در صحبت کردن به پل راد و من به او گفتم من که قرار بود به استماع برای نسخه آمریکایی از دفتر. و گفت: "آه آن را انجام نمی. بد بد حرکت شخص. منظورم این است که آن را هرگز خواهد بود به عنوان خوب. مانند آنچه همه گفته شد.

سه قسمت متمرکز بر توسعه و زمین فرآیند برای دفترو همچنین مصاحبه و عکسبرداری از خلبان قسمت. بیننده را یاد بگیرند که چگونه Steve Carell تقریبا از دست داده نقش مایکل اسکات به Better Call Saul را Bob Odenkirk و چگونه مصاحبه مدیر آلیسون جونز به طور خاص به دنبال ناشناخته بازیگران برای پر کردن نقش.

برایان Baumgartner: اما چرا آن را تبدیل به یک پدیده ؟

Jenna Fischer: من نمی دانم برخی از چیزهایی که فقط سرپیچی از مرزهای زمانی که آنها ساخته شده است.

Rainn Wilson: چیزی است که وجود دارد واقعا تسکین دهنده در مورد نشان دادن شنوایی که آهنگ تم. شما هستید که با این شخصیت های که شما را دوست دارم.

برایان Baumgartner: به همین دلیل شروع کردم به این پادکست برای پاسخ به این ساده و در عین حال بی وقفه سوال پیچیده. چرا این نشان می دهد قادر به تصرف مردم در تخیل آنها را به سقوط در عشق, شکستن قلب خود را به آنها را به خنده و سپس می خواهید به تماشای آن بیش از همه دوباره.

باید اشاره کرد که تاریخ شفاهی از دفتر در حال آمدن است در یک لحظه مناسب در یک نوع تجدید apex از دفتر fandom. نه تنها در این سال سالگرد 15 از نشان می دهد ما اولین اما دیگر سابقدفتر ستاره در حال بهره برداری در یک ورید مشابه نوستالژی مانند لسلی دیوید بیکر (که بازی با ترشرویی جدول کلمات متقاطع پازل-محبت استنلی هادسون) که راه اندازی یک کیکاستارتر برای برخی از نوع spin-off از پروژه های مربوط به شخصیت او. IRL بهترین دوستان است Jenna Fischer and Angela Kinsey (که منشی Pam Beesly و حسابدار آنجلا مارتین) نیز یک پادکست خود را از دفتر. در اوایل این سال, در ضمن, John Krasinski راه اندازی یوتیوب سری به نام برخی از اخبار خوب است که همانطور که از اسمش پیداست به معنای تمرکز بر های مثبت داستان های طراحی شده برای متعادل سیل از غم coronavirus-اخبار مرتبط مسلط سرفصل.

من از Baumgartner — که هنوز پخش فوتبال فانتزی با دفتر شرکت ستاره Rainn Wilson و Krasinski — هنگامی که او برای اولین بار متوجه شدم که آنها به چیزی با دفترو که آنها چیزی کمی عادی بیش از یک کمدی موقعیت.

منبع تصویر: AP Photo/گاس Ruelas

"این مجموعه پاسخ به یک سوال به ظاهر ساده. من می گویم از قسمت دوم ما ضربه تنوع روزمن به یاد داشته باشید به طور خاص بودن بسیار آگاه است که آنچه در این نمایشگاه انجام شد ویژه و منحصر به فرد است. و در آن نقطه وجود دارد ... شما می دانید ... ما نه در هوا رتبهدهی نشده است, اما ما می دانستیم که میخوام فروش سخت مناسب است؟"

او با اشاره به همه چیز از این واقعیت است که آن را به حال هیچ خنده, مسیر, ندارد, سنتی-به دنبال بازیگران, بسیاری از بازیگران ناشناخته و برخی دیگر از عجایب برای یک کمدی حدود اوایل 2000s.

"بنابراین بسیاری از چیزهایی که در برابر ما است. اما من به طور خاص به یاد داشته باشید که ما تیراندازی شد روز به روز تقریبا به طور انحصاری در اتاق کنفرانس که اگر مردم به نشان می دهد یک شات به ما فرصتی برای انجام کاری خاص. شما می دانید که قسمت (تنوع روز) متمرکز در مسابقه. و آنچه که ما انجام آنچه ما در مورد صحبت شد و راه ما صحبت کردن در مورد مسائل واقعی امیدوارم در راه خنده دار بود چیزی که واقعا تا به حال انجام شده است پس همه در خانواده.

"کمدی تبدیل شده بود در مورد مردم و فقط نیاز به مردم را به خنده و فکر می کنم خیلی. در مورد هر چیزی. من احساس مانند (دفتر) انجام شد چیزی متفاوت که قطعا به دادگاه تجدید نظر به من."

پادکست او می گوید: به معنای به مردم زمینه جدید در مورد نشان می دهد از افرادی که از آن ساخته شده است. "ما در این مورد بحث های زیادی در طول پادکست. وجود دارد یک زن و شوهر از قسمت است که اتفاق افتاده در طول این دوره از فصل 2 که در آن — و بخشی از دلیل این پادکست این است که به مردم برخی از چشم انداز به خصوص جوان ما طرفداران در حال حاضر برخی از آنها نمی دانند که ما همیشه قبل از وجود Netflix بکشد. ما واقعا تقریبا لغو شده و با توجه به قسمت های فصل 2 توسط dribs و drabs.

"چهارمین قسمت از این پادکست به نام یک میلیون چیز باید به سمت راست بروید. کریسمس قسمت از فصل 2 بود که شدیدا گروه قسمت ... بود که قسمت اول که در آن ما آمار 10 میلیون بیننده. و سپس ویدئو آی پاد بیرون آمد و ما در جریان شماره 1 وجود دارد و من فکر می کنم که در آن نقطه ما همه مانند ایست درست است. مانند این چیزی است که واقعا مصرف کردن است. به نوعی به اوج خود رسید در Steve Carell, برنده گلدن گلوب در ژانویه آن سال و پس از پایان فصل 2 با ما برنده امی و ما متوجه است که ما ممکن است در اطراف برای مدتی."

اتمام اولین چهار قسمت از یک تاریخ شفاهی از دفتر زیر:


اندی یک خبرنگار در ممفیس که همچنین کمک به رسانه ها مانند شرکت سریع و نگهبان. هنگامی که او را نوشتن در مورد فن آوری های او می توان قوز protectively خود رو به رشد مجموعه ای از وینیل و همچنین مراقبت از خود Whovianism و bingeing بر روی انواع تلویزیون نشان می دهد که شما احتمالا نمی خواهم.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im