Fauci می گوید coronavirus موارد در این 4 متحده در نهایت 'coming back down'

کاخ سفید مشاور بهداشت Dr. Anthony Fauci می بیند امیدوار نشانه هایی که تعداد coronavirus موارد در خصوص سخت ضربه

توسط EMROOZTAFAHOM در 10 مرداد 1399
  • کاخ سفید مشاور بهداشت Dr. Anthony Fauci می بیند امیدوار نشانه هایی که تعداد coronavirus موارد در خصوص سخت ضربه متحده است در نهایت شروع به بهبود می بخشد.
  • ایالات متحده در سوال شامل coronavirus نقاط مانند کالیفرنیا و فلوریدا و تگزاس و آریزونا.
  • Fauci هشدار می دهد که این کشورها نیست از جنگل است.

اگر شما پرداخت هر گونه توجه در همه به یورش جدید کروناویروس مواردی است که در حفظ و نصب در ایالات متحده, شما احتمالا می تواند شناسایی این گروه از کشورها شده اند که برخورد با بدترین شیوع این بیماری در ایالات متحده است. کالیفرنیا و فلوریدا هستند در بالای این لیست دیده می شود تعداد بی سابقه ای از موارد برای بسیاری از بیماری همه گیر کوروناویروس به عنوان دیگر کانون ایالات آریزونا و تگزاس. شیوع این بیماری شده است بنابراین مصرانه بد در کالیفرنیا به عنوان مثال شورای شهر لس آنجلس آغاز شده است به نگاهی که آیا در واقع پرداخت مردم به قرنطینه و ماندن در خانه زمانی که آنها تست مثبت برای coronavirus ممکن است کمک به صاف مورد منحنی وجود دارد.

یکی لا عضو شورای شهر در اوایل این هفته معرفی یک حرکت برای ایجاد یک $25 میلیون "دستمزد برنامه جایگزینی" برای هر لس آنجلس ساکن — بدون در نظر گرفتن حتی خود سابقه کیفری. آن را قطعا چشمگیر صدایی گام برای جلوگیری از گسترش این ویروس حتی اگر وجود دارد ممکن است (تاکید بر "ممکن است") بود برخی از اخبار خوب در افق.

کاخ سفید مشاور بهداشت Dr. Anthony Fauci, که همچنین به عنوان مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی گفت: در طول یک ظاهر در Good Morning America در این هفته که چهار خصوص سخت ضربه متحده در طول بیماری همه گیر کوروناویروس — چهار ما در بالا ذکر کالیفرنیا و تگزاس فلوریدا و آریزونا) — "ممکن است cresting و آمدن به پایین."

این می آید به عنوان Fauci این هفته نیز هشدار داده است که یکی دیگر از چهار متحده اتفاقی در حال دیدن خود coronavirus مشخصات خطر افزایش در یک نگران کننده رای. کسانی که شامل چهار ایالت کنتاکی, تنسی, اوهایو و ایندیانا است. به طور خاص او را به دنبال مثبت نرخ (درصد مثبت آزمون در مقابل کلی coronavirus تست های انجام شده) و رای دادن در آن است که متریک در حال افزایش است و در آن چهار متحده است.

"این یک یقین نشانه آن است که شما رو واقعا مراقب باشید" Fauci گفت: در GMA. "و اگر شما در حال تلاش برای باز کردن لطفا آن را در راه است که مطابق با دستورالعمل. دستورالعمل که ما با دقت کنار هم قرار دادن برخی از زمان در پیش است."

فلوریدا به خصوص نیاز به برخی از خبر خوب برای در حالی که در حال حاضر از لحاظ انفجار coronavirus موارد است. با بیش از 451,000 موارد پس از تأييد در فلوریدا تا کنون این موارد بیشتر از همه 5 اما کشورهای دیگر با توجه به آخرین اطلاعات از دانشگاه جانز هاپکینز. با این وجود به گفته نیویورک تایمزفلوریدا است که در حال حاضر یک دولت که در آن "موارد جدید عمدتا همان است." هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از علائم هشدار دهنده است که نشان می دهد فلوریدا یک راه برای رفتن در عین حال برای غلبه بر این بحران مانند این واقعیت است که در دسترس بودن تخت ICU در کشور کم باقی مانده است اما Covid قانون در حال حاضر اشاره می کند که فلوریدا عفونت نرخ 1.01 نشان دهنده این واقعیت است که "COVID هنوز در حال گسترش است اما به آرامی."

اندی یک خبرنگار در ممفیس که همچنین کمک به رسانه ها مانند شرکت سریع و نگهبان. هنگامی که او را نوشتن در مورد فن آوری های او می توان قوز protectively خود رو به رشد مجموعه ای از وینیل و همچنین مراقبت از خود Whovianism و bingeing بر روی انواع تلویزیون نشان می دهد که شما احتمالا نمی خواهم.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب