Fauci می داند که دقیقا به همین دلیل coronavirus همه گیر است که خارج از کنترل

Dr. Anthony Fauci توضیح داد که چرا coronavirus از کنترل خارج شده است در ایالات متحده در حال حاضر و دلایل تعجب

توسط EMROOZTAFAHOM در 24 تیر 1399
  • Dr. Anthony Fauci توضیح داد که چرا coronavirus از کنترل خارج شده است در ایالات متحده در حال حاضر و دلایل تعجب آور نیست.
  • این متخصص بهداشت گفت که ما باید به پایین به طور کامل از چند ماه پیش و زمان موج می توان توضیح داد که شکست.
  • بعلاوه مرحله به مرحله reopenings کار نمی کند به عنوان برنامه ریزی شده Fauci گفت. دکتر گفت همه چیز هنوز هم می تواند تبدیل به اطراف و مشاوره افراد جوان به بازی بخشی خود را در کاهش گسترش ویروس.

رمان coronavirus همه گیر است که خارج از کنترل در بسیاری از کشورها با ایالات متحده منجر به بسته. آمریکا را بالای 3.5 میلیون مورد در برخی از نقطه در روز سه شنبه آن را به عنوان در حال حاضر به طور متوسط بیش از 60 ، 000 مورد جدید در هر روز است. مرگ و میر نزدیک 140,000 یک نقطه عطف خواهد بود که رسیده فقط در چند روز. برزیل و هند و روسیه تکمیل چهار بالا وقتی که می آید به تعداد موارد و coronavirus مرگ و میر. اما حتی در ترکیب تعدادی از موارد در این سه کشور مطابقت ندارد امریکا caseload. البته هیچ یک از آمار رسمی واقعا دقیق است. تعداد واقعی افراد مبتلا به این رمان coronavirus بسیار بالاتر در هر شهرستان به عنوان بسیاری از مردم هرگز مورد آزمایش قرار برای ویروس زیرا آنها حامل بدون علامت. تعداد کل مرگ و میر ممکن است بگویید نه دقیق داستان یا که این احتمال وجود دارد که برخی از COVID-19 مرگ و میر رفتن uncounted.

جهان است که بسیار بدتر از آن چند ماه پیش وقتی که می آید به مبارزه با این طاعون مدرن و دکتر Anthony Fauci می داند که دقیقا به همین دلیل این ویروس از کنترل خارج شده است حداقل در ایالات متحده است.

مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماریهای عفونی (NIAID) همواره در خط مقدم آمریکا در پاسخ به این بیماری همه گیر از ابتدا. Fauci نیز یکی از قابل اعتماد ترین دانشمندان درگیر با دست زدن به بیماری های صوتی به ارمغان می آورد که مبتنی بر علم حقایق در مورد این بیماری همه گیر و پیشرفت تلاش ها برای متوقف کردن آن است.

این NIAID متخصص صحبت کرد در طول یک مکالمه مجازی میزبانی دانشگاه استنفورد پزشکی (از طریق عطارد اخبار), که در آن او توضیح داد که چرا این ویروس شده است ravaging چندین ایالت آمریکا در حال حاضر. Fauci گفت که افزایش موارد یک توضیح ساده است: ما موفق به تعطیل به طور کامل به آن پاسخ اولیه.

"ما به طور کامل تعطیل و به همین دلیل ما بالا رفت," او گفت:. "ما شروع به پایین آمدن و پس از آن ما plateaued در یک سطح بود که واقعا بسیار بالا در حدود 20,000 عفونت در روز است. سپس به عنوان ما شروع به بازگشایی ما شاهد موج است که ما امروز شاهد آن هستیم به عنوان ما صحبت می کنند."

بعلاوه Fauci گفت که دولت اولیه راهنمای مرحله به مرحله reopenings نمی رویم به عنوان برنامه ریزی شده. اما Fauci گفت که همه چیز هنوز هم می تواند اصلاح شود. "ما مجموعه ای از دستورالعمل های چند ماه پیش... متاسفانه آن کار نمی کند به خوبی برای ما" Fauci اشاره کرد. "ما می توانید دریافت یک دسته در که. من واقعا اعتماد به نفس ما می توانیم اگر ما قدم به عقب است."

این متخصص بهداشت توضیح داد که ما لزوما نیاز به رفتن به یکی دیگر از مستند ها به سرعت گسترش یافته است. "اما جلو و عقب کمی. و سپس اقدام بسیار محتاطانه راه," او گفت:. Fauci اضافه شده است که افراد جوان مسئول اکثر عفونت های جدید در این موج جدید و به نام او در آنها به تشخیص خود "مسئولیت اجتماعی" در جلوگیری از گسترش.

"ما باید آنها را متقاعد کند که فقط به خاطر اینکه آنها آلوده و احتمال این است که آنها در حال رفتن به دریافت به طور جدی بیمار به این معنا نیست که خود را از عفونت است که یک بخش بسیار مهم از انتشار شیوع" او گفت:.

Fauci آدرس نیست دولت جدید حرکت می کند از جمله فشار برای بازگشایی مدارس است. در این مصاحبه همچنین نمی آورد تا کاخ سفید اخیر انتقادات از Fauci به عنوان برگ برنده دولت همچنان خود را آشکار تلاش برای تغییر سرزنش دور از رئیس جمهور بسیاری از نقایص. اما دکتر دوباره تاکید بر نیاز به احتیاط جلو می رویم.

"بهترین راه برای باز کردن این کشور به عقب بر گردیم به حالت عادی است باید بسیار محتاطانه در حفاظت از خود را از آلوده شدن ،" Fauci اضافه شده است. "این یک مشکل زمانی که پیام مردم را ندارد چیزی به طور جدی اما ما باید به چکش آن خانه."

Fauci نیز مورد بحث و بررسی مداوم واکسن کار توضیح داد که او هنوز هم با احتیاط خوش بینانه در مورد داشتن مواد مخدر آماده در اواخر سال 2020 و یا اوایل سال آینده. اما توزیع این واکسن می تواند یک چالش برای مقامات به خصوص "در این دوره از ضد vax و ضد علم" حرکات. در بالا از آن, او گفت که توزیع باید انجام شود را به حد متعارف بدهد.

این کارشناس با تاکید بر نیاز برای دولت آمریکا برای بازسازی بهداشت عمومی زیرساخت ها است که در حال حاضر در "ماند."

"این یکی از آن چیزهایی که در آن شما یک قربانی موفقیت خود را," Fauci گفت. "ما خیلی خوب در کنترل آبله فلج اطفال و سل است که ما اجازه زیرساخت های محلی مراقبت... و در حال حاضر هنگامی که ما نیاز به خوب بهداشت عمومی محلی قابلیت آن را نه به عنوان خوب به عنوان آن را باید. ما باید برای ساخت آن دوباره."

کریس اسمیت شروع به نوشتن در مورد اسباب بازی به عنوان یک سرگرمی و قبل از او آن را می دانستند او اشتراک گذاری نظرات خود را در فن آوری چیزهای با خوانندگان در سراسر جهان. هر زمان که او را نوشتن در مورد ابزارهای مفتضحانه او نتواند به دور ماندن از آنها اگر چه او به شدت تلاش می کند. اما این لزوما چیز بدی نیست.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن