ناسا رصدخانه سوهو فقط خال خال خود از 4000 هفتم دنباله دار

  • سوهو ماموریت بین ناسا و آژانس فضایی اروپا است و شناسایی آن 4,000 th فرد دنباله دار.
  • ستاره دنباله دار به نام سوهو-4000 است کوچک و سخت به از فضا و همچنین کاملا نامرئی از تلسکوپ های روی زمین است.
  • این رصدخانه سوهو کشف کرده است تقریبا همه از آن ستاره های دنباله دار با استفاده از یک ابزار خاص است که تشخیص سرعت بلوک از یخ و سنگ به عنوان آنها نزدیک به خورشید است.

ما تمایل به تنها شنیدن در مورد اشیاء نزدیک به زمین زمانی که آنها در برخواهد داشت یک تهدید بالقوه برای سیاره ما است. که حس می کند پس وجود دارد بسیاری از سنگ ها و تکه های یخ شناور در اطراف ما آسمانی محله که این امر می تواند احمقانه برای دانشمندان به یک معامله بزرگ از هر یک از آنها. با این حال یک ستاره دنباله دار با نام مستعار سوهو-4000 بسیار خاص است و نه به دلیل آن را رفتن به زمین برخورد. آن را منحصر به فرد به دلیل این 4,000 هفتم دنباله دار شناسایی شده توسط انرژی خورشیدی و Heliospheric Observatory (سوهو) یک ماموریت مشترک ناسا و آژانس فضایی اروپا.

سوهو-4000 که هنوز هم در حال انتظار برای تایید توسط دانشمندان در Minor Planet Center, یک عضو از یک ستاره دنباله دار خانواده به نام Kreutz. Kreutz ستاره های دنباله دار سفر در یک مسیر مشابه سه تا از نزدیک و شخصی با خورشید قبل از حرکت به عقب دوباره.

سوهو-4000 نسبتا دنیوی به عنوان دور به عنوان ستاره های دنباله دار بروید. آن را تنها تخمین زده می شود بین 15 و 30 متر قطر و آن را آنقدر کوچک است که آن ضعف امضا در رصدخانه قدرتمند لنز می تواند حتی نمی توان از تلسکوپ های روی زمین است. آن را به سختی وجود دارد دنباله دار اما کشف آن نشانه یک نقطه عطف بزرگ برای سوهو ماموریت.

“من احساس می کنم بسیار خوش شانس در بر داشت سوهو را 4,000 هفتم ستاره دنباله دار. اگر چه من می دانستم که سوهو نزدیک شد آن 4,000 هفتم ستاره دنباله دار کشف من در ابتدا فکر می کنم که این sungrazer خواهد بود آن را” Trygve Prestgard یک دانشمند مشغول به کار در سوهو ماموریت در بیانیه ای گفت. “این تنها پس از بحث و گفتگو با دیگر سوهو شکارچیان دنباله دار و شمارش از طریق اخیر sungrazer اکتشافات که ایده غرق در. من مفتخرم که به عنوان بخشی از چنین تلاش های مشترک.”

همراه با سوهو-4000, اخترشناسان کار بر روی این پروژه همچنین کشف 3,999 هفتم ستاره دنباله دار فقط مدت کوتاهی از قبل. هر دو از ستاره های دنباله دار شد و مسابقه به سمت خورشید ساخت آنها را آسان تر به نقطه ای که آنها را ترک بلند و باریک مسیرهای پیاده روی از مواد را در خود بیدار. اکتشافات ساخته شد با استفاده از LASCO ابزار که مخفف زاویه بزرگ و Spectrometric Coronagraph. این ابزاری است که اجازه می دهد تا دانشمندان برای تشخیص کروز ستاره های دنباله دار به سمت خورشید با وجود روشنایی شدید که کور بسیاری دیگر از ابزار مشاهدهای.

ناسا می افزاید:

LASCO می توانید انجام دهید چیزی دیگر تلسکوپ نمی تواند — آن را می توانید ستاره های دنباله دار پرواز بسیار نزدیک به خورشید به نام sungrazers که در غیر این صورت blotted توسط خورشید را نور شدید و غیر ممکن است برای دیدن. این است که چرا تقریبا همه سوهو را 4,000 ستاره دنباله دار اکتشافات آمده اند از LASCO داده.

درک بیشتر در مورد انواع اشیاء را تشکیل می دهند که منظومه شمسی ما می تواند ارائه سرنخ به آن شکل گیری, و همچنین شکل گیری سیستم های دیگر در کهکشان راه شیری است. اگر ما برای یک روز سفر بین ستاره های یادگیری به همان اندازه در مورد خود ما سیستم قبل از اینکه ما را ترک فوق العاده مهم است.

مایک Wehner گزارش شده در تکنولوژی و بازی های ویدئویی در دهه گذشته پوشش اخبار و روند در VR, زومیت, گوشی های هوشمند و آینده تکنولوژی. اخیرا مایک به عنوان تکنولوژی سردبیر در روزانه نقطه و برجسته شده است در ایالات متحده آمریکا امروز Time.com و تعداد بی شماری از وب سایت های دیگر و رسانه ها نسخه قابل چاپ. عشق خود را از
گزارش دوم به او بازی اعتیاد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>