یک تن از پول صرف شده برای سرنگون اسکندریه Ocasio-کورتز

آن دو سال بوده است در حال حاضر پس از اسکندریه Ocasio-کورتز برنده خیره کننده ناراحت و امن خودش یک کرسی در مجلس

توسط EMROOZTAFAHOM در 30 خرداد 1399
  • آن دو سال بوده است در حال حاضر پس از اسکندریه Ocasio-کورتز برنده خیره کننده ناراحت و امن خودش یک کرسی در مجلس نمایندگان آمریکا.
  • هفته آینده او را به صورت یک رقیب در مقدماتی حزب دموکرات برای نیویورک 14 کنگره منطقه صندلی سابق CNBC روزنامه نگار میشل Caruso-Cabrera.
  • بالا مشخصات نام در وال استریت در حال گذراندن بزرگ برای اطمینان از AOC را شکست اولیه در هفته آینده در ژوئن 23.

نیویورک کنگره اسکندریه Ocasio-کورتز خاص استعداد شما اغلب نمی بینم میان دانشجوی سال اول قانونگذاران مانند او به عنوان آنها در حال بسته بندی تا خود را برای اولین بار اصطلاح در کنگره است. آن را ناشی از این واقعیت است که 30 سال نماینده نیویورک 14 کنگره منطقه که رو به یک رقیب اصلی در هفته آینده انتخابات برخوردار قلدر منبر که belies او تازه کار وضعیت در کنگره چنین است که او شده است قادر به رانندگی قوی ملی مکالمات در اطراف همه چیز را از حقوق کارگران به افراط بزرگ تکنولوژی در طول زمان خود را در اتاق است.

این چیزی است که به او کمک کرد تا همچنان در حال رشد پرشور حوزه — که او عمیقا درگیر با از طریق او حضور رسانه های اجتماعی. در همان زمان مخالفان او نیست فقط دوست نداشتن خود را در راه همان است که بسیاری از ما ممکن است منفعلانه مخالفت با یک سیاستمدار نمایش که آیا خط تا با خود ما است. برای خیلی تمامیت وقت خود را در کنگره AOC شده است به طور منظم (به عنوان در هفتگی و گاهی روزانه) کیسه بوکس در رادیو فردا پخش می شود. او فقط در حال حاضر به پایان رساندن اولین بار در روابط و در عین حال مردم در سراسر کشور آشنا هستند به اندازه کافی با او که به من اشاره کرد در اینجا وجود دارد یک شخصیت در Netflix بکشد جدید Steve Carell-led کمدی فضا نیروی که به معنای ایستادگی در برای او. و این هفته ما نیز آموخته چیز دیگری در مورد احساسات قوی او باعث از مردم: برخی از وال استریت بزرگترین نامها می خواهید او رفته تا بد آنها هزینه های بزرگ برای کمک به یک رقیب سرنگون کردن او در اولیه در ژوئن 23.

AOC در زمان توجه داشته باشید کسب و کار خودی گزارش در مورد این خبر پنج شنبه که تا به حال به اطلاع عموم کمک های مالی از بالا مشخصات وال استریت نام مانند گلدمن ساکس مدیر عامل داود سلیمان, صندوق های تامینی titan پل تودور جونز و استون مدیر عامل گروه Stephen Schwarzman که به همه کمک هزاران دلار به AOC دموکراتیک اولیه حریف.

او حریف میشل Caruso-Cabrera سابق CNBC خبرنگار و کمک کننده.

هفته آینده اولیه است که از نزدیک به تماشای چرا که هر کس برنده دموکراتیک اولیه در این منطقه (که شامل بسیاری از شمال ملکه و همچنین شرق بخشی از برانکس) را داشته باشد اما امن پیروزی در انتخابات عمومی این سقوط.

یک چیز اضافی به یاد داشته باشید در مورد Caruso-Cabrera: او ثبت شده جمهوری خواه تا سال 2015. و در سال 2010 او نوشت: یک کتاب با عنوان شما می دانم که من راست: رفاه بیشتر, کمتر, دولت, که در آن او را شناسایی جمهوریخواه آیکون رونالد ریگان به عنوان مورد علاقه رئیس جمهور.

اندی یک خبرنگار در ممفیس که همچنین کمک به رسانه ها مانند شرکت سریع و نگهبان. هنگامی که او را نوشتن در مورد فن آوری های او می توان قوز protectively خود رو به رشد مجموعه ای از وینیل و همچنین مراقبت از خود Whovianism و bingeing بر روی انواع تلویزیون نشان می دهد که شما احتمالا نمی خواهم.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب