در اینجا برخی از خبر خوب برای کسانی که می خواهند یک جفت از گوگل صفحه جوانه

به عنوان آوریل در آینده نزدیک گوگل راه اندازی شد نسل دوم صفحه جوانه. یکی از مشکلات عمده ای است که مصرف کنندگان

توسط EMROOZTAFAHOM در 16 اردیبهشت 1399
به عنوان آوریل در آینده نزدیک گوگل راه اندازی شد نسل دوم صفحه جوانه. یکی از مشکلات عمده ای است که مصرف کنندگان با OG مدل صرفا لوازم آرایشی و بهداشتی; جوانه تا به حال یک سیم که وصل سمت چپ earbud با یکی از سمت راست. این دیگر یک موضوع جدید صفحه جوانه. بله وجود دارد یک نگاه جدید و یک ویژگی جدید به نام تطبیقی صدا که تنظیم حجم صفحه جوانه های بالاتر و پایین تر بسته به اینکه چگونه با صدای بلند سر و صدا محیط در پس زمینه است. مهندس گوگل فرانک لی می گوید: "این کار مثل روشنایی خودکار بر روی صفحه نمایش گوشی خود را: آن لحظه ای را تنظیم می کند به جهان اطراف شما را به تجربه استفاده از دستگاه خود را کمی ساده تر است."
در ظرف چند روز ، گوگل صفحه جوانه تا به حال فروخته شده در آنلاین گوگل فروشگاه. اما آنها یک بار دیگر در سهام در وضوح سفید قیمت در $179. اگر شما علاقه مند در دیگر گزینه های رنگ مانند آه نارنجی کاملا نعناع و تقریبا سیاه و سفید شما می توانید با کلیک بر روی جعبه در وب سایت به هشدار از طریق ایمیل زمانی که این رنگ های دیگر در دسترس هستند.
این صفحه جوانه های در حال محافظت از عرق و پاشیده (آنها IPX4 گواهینامه امتیاز) و هر earbud امکانات بلوتوث 5.0 اتصال. هنگامی که به طور کامل شارژ, صفحه جوانه های ارائه تا پنج ساعت زمان گوش دادن و تا 2.5 ساعت زمان مکالمه. با شارژ بی سیم مورد جایگزینی صفحه جوانه' باتری های کاربران می تواند تا 24 ساعت زمان گوش دادن و 12 ساعت زمان مکالمه. 10 دقیقه از شارژ در شارژ بی سیم مورد را به کاربران به اندازه 2 ساعت زمان گوش دادن و تا 1 ساعت زمان مکالمه.
این صفحه جوانه اجازه خواهد داد که کاربران برای دسترسی به گوگل دستیار ارسال رایگان به دست متون مسیرها را دریافت کنید بازی های مورد علاقه خود را آهنگ و رسیدگی به بسیاری از کارهای دیگر. ترجمه در زمان واقعی کمک خواهد کرد که کسانی که در یک کشور خارجی به منظور صرف شام در یک رستوران, درک دستورات و بیشتر. جفت آنها را با یک صفحه گوشی نیاز به فقط یک ضربه بزنید و زمانی که آنها نابجا و کاربر می تواند صفحه جوانه حلقه برای کمک به او و یا او آنها را پیدا کنید.
اگر شما علاقه مند به خرید یک جفت از صفحه جوانه, شما ممکن است بخواهید به سر به فروشگاه گوگل قبل از این فقط پر لوازم اجرا کنید.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن