ناسا قطاری رنگارنگ نگاه اجمالی از مریخ کمی عجیب قمر فوبوس

ناسا مدارگرد اودیسه اسیر جدید و خیره کننده مادون قرمز تصاویر, عجیب و غریب مریخ قمر فوبوس. دانشمندان مورد بحث

توسط EMROOZTAFAHOM در 21 خرداد 1399
  • ناسا مدارگرد اودیسه اسیر جدید و خیره کننده مادون قرمز تصاویر, عجیب و غریب مریخ قمر فوبوس.
  • دانشمندان مورد بحث ریشه های فوبوس و برخی بر این باورند که یا یک تکه از مریخ که زدم در طول یک ضربه و یا یک سیارک که در کشیده شد توسط کشش گرانشی سیاره.
  • درک آنچه فوبوس ساخته شده است کمک خواهد کرد که حل این رمز و راز.

تا آنجا که قمر به مریخ قمر فوبوس بسیار منحصر به فرد است. آن را با یک توپ از یخ و یا پوشش داده شده در سمی هیدروکربن مانند برخی از اقمار زحل و مشتری, اما آن را به یک تاریخ است که کفن در رمز و راز. آن را حتی برای یک ماه اندازه گیری تنها حدود 16 مایل در سراسر آن مستطیلی شکل می دهد و آن را مقدار زیادی از شخصیت.

ستاره شناسان علاقه مند شده اند در فوبوس برای برخی از زمان. خواص فیزیکی نشان می دهد که این یا یک تکه بزرگ از مریخ خود را و یا یک سیارک بزرگ که کمی بیش از حد نزدیک به مریخ و کشیده شد در آن کشش گرانشی. در حال حاضر تصاویر جدید از ناسا مدارگرد اودیسه در حال ارائه ما با یک نگاه فوبوس از طریق شیشه چشم یک دوربین مادون قرمز.

به منظور توضیح تاریخ فوبوس دانشمندان به دانستن آنچه در آن ساخته شده است. ممکن است به رنگ یک تصویر واضح تر از ماه سابقه اگر آنها مطابقت می تواند ترکیب آن به سایر سیارک ها و یا به مریخ خود را. تصویربرداری حرارتی یکی از راه های یادگیری کمی بیشتر در مورد این ماه و از آن جایی که ممکن است از.

تصاویر از مریخ قمر فوبوس گرفته شده توسط ناسا مدارگرد ادیسه.

این تصاویر که دستگیر شدند بیش از این دوره از چند ماه از ارائه یک نگاه در توزیع گرما در سراسر سطح ماه تحت شرایط مختلف. در برخی از تصاویر ماه است که کفن در سایه در حالی که در دیگران آن است که به طور کامل غرق شده توسط نور خورشید. مقایسه این تصاویر با دیگران قطاری در گذشته دانشمندان کمک می کند تا درک کنند که چگونه سطح ماه در پاسخ به درجه حرارت و ارائه می دهد یک سرنخ به آنچه فوبوس ساخته شده است.

"ما شاهد این هستیم که سطح فوبوس نسبتا یکنواخت و ساخته شده بسیار ریز دانه و مواد" Christopher Edwards, دانشمند مسئول پردازش این تصاویر جدید از فوبوس در بیانیه ای گفت:. "این مشاهدات همچنین کمک به مشخص کردن ترکیب Phobos. آینده مشاهدات را با ارائه یک تصویر کامل تر از درجه حرارت زیاد بر سطح ماه است."

این مدارگرد اودیسه که اسیر این تصاویر قطعا پیری است. آن بوده است بررسی مریخ از سال 2001 است که توانا و مدت زمان طولانی برای هر سفینه فضایی برای عملیاتی باقی می ماند به خصوص یکی در مدار یک سیاره غیر از زمین است. مدارگرد شده است یک ابزار حیاتی برای ناسا به عنوان آن را همچنان به ارسال جدید ماموریت به مریخ و آن را در حال حاضر به عنوان یک واسطه برای ارسال دستورات به و از ناسا کاوشگر InSight است که در حال حاضر در حال گوش دادن به "Marsquakes."

منبع تصویر: NASA/JPL

مایک Wehner گزارش شده در تکنولوژی و بازی های ویدئویی در دهه گذشته پوشش اخبار و روند در VR, زومیت, گوشی های هوشمند و آینده تکنولوژی. اخیرا مایک به عنوان تکنولوژی سردبیر در روزانه نقطه و برجسته شده است در ایالات متحده آمریکا امروز Time.com و تعداد بی شماری از وب سایت های دیگر و رسانه ها نسخه قابل چاپ. عشق خود را از گزارش دوم به او بازی اعتیاد.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de