خبر خوب: در اواخر مرحله coronavirus واکسن تست جریان است

اولین coronavirus کانديد واکسن برای شروع فاز 3 محاکمه در ایالات متحده است مدرن را mRNA داروی آزمایشی نشان داد

توسط EMROOZTAFAHOM در 7 مرداد 1399
  • اولین coronavirus کانديد واکسن برای شروع فاز 3 محاکمه در ایالات متحده است مدرن را mRNA داروی آزمایشی نشان داد که نتایج قبلی دو فاز است.
  • فاز 3 محاکمه خواهد شد عبارتند از: 30,000 داوطلبان در ده ها تن از ما مکان از جمله سایت های که در آن COVID-19 شده است موجی در هفته های اخیر.
  • باید همه چیز را به خوبی به مدرن واکسن می تواند تایید شده برای اورژانس با استفاده از این سقوط. به عنوان با دیگر واکسن وجود دارد هیچ تضمینی وجود ندارد در فاز 3 آزمایش عملکرد و نتایج مثبت و صرف نظر از آنچه اتفاق افتاده است در حالیکه در دو مرحله است.

به یاد داشته باشید در اواسط ماه مارس تا چه حد دور coronavirus واکسن به نظر می رسید که بود ؟ کارشناسان بهداشت و درمان شد و گفت: در آن زمان که یک واکسن نیاز در هر نقطه از 12 و 18 ماه برای رسیدن سریع ردیابی مسیر و با فرض اینکه همه چیز رفت و با توجه به طرح. سریع به جلو به جولای 27th, و برای اولین بار از چند امیدوار کننده COVID-19 واکسن شروع نهایی مرحله تست بالینی: مدرن را بيان ژن کانديد واکسن.

آزمایشات نشان داده اند که این دارو می تواند تولید آنتی بادی خنثی که بلوک رمان coronavirus از آلوده کردن سلول های, و که آن را نمی باید هر گونه عوارض جانبی اصلی. اما فاز 3 را تعیین خواهد کرد که آیا این واکسن در واقع آینده است. هیچ تضمینی وجود ندارد که آن کار خواهد کرد و نمی توان آن را اولین داروی آزمایشی به شکست در فینال مرحله تست دوره است. اما اگر همه چیز به خوبی می رود, مدرن, مواد مخدر می تواند در میان اولین واکسن نامزدها برای دریافت تایید برای استفاده بعد از این سال.

مدرن محققان خواهد شد ثبت نام از 30 ، 000 نفر در ایالات متحده برای فاز 3 به تعیین اینکه آیا دو دوز از این دارو می تواند محافظت در برابر COVID-19. که ممکن است صدای یک تعداد از بیماران, اما دیگر واکسن نامزدها که رسیدن به مرحله 3 را تلقیح مشابه تعداد زیادی از مردم.

به نام یارو مدرن"s فاز 3 انجام خواهد شد در حدود 90 سایت در آمریکا از جمله در کشورهای که در آن عفونت نرخ رو به افزايش بوده است در یک سرعت سریع در هفته های اخیر.

این مدرن واکسن توسعه یافته در همکاری با موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی. دولت فدرال سرمایه گذاری اضافی $472 میلیون دلار برای حمایت از پژوهش در هر وال استریت ژورنال. که در بالای قبلی $483 میلیون دلار در صندوق توسعه از چند ماه پیش.

علاوه بر این نزدیک به 1 میلیارد دلار سرمایه گذاری در مدرن مبارزه با مواد مخدر دولت نیز سرمایه گذاری $1.2 میلیارد دلار در AstraZeneca را Oxford مواد مخدر و نزدیک به 2 میلیارد دلار در Pfizer BioNTech واکسن آزمایشی. دولت آمریکا تضمین 300 میلیون آکسفورد دوز و 100 میلیون BioNTech دوز فرض کنید دو واکسن موفق هستند.

هر دو AstraZeneca و فایزر برنامه ریزی برای راه اندازی فاز 3 دادگاه در روزهای آینده. آکسفورد فاز 3 آزمایشی است و قرار است در ماه اوت در حالی که BioNTech را شروع فاز 3 واکسن اواخر این هفته.

بیش از 150 COVID-19 واکسن نامزدها در حال توسعه با چند تن از آنها پیشی اولین مرحله از آزمایش های انسانی. چین همچنین دارای حداقل چند واکسن داوطلبان است که نشان داده اند نتایج امیدوار کننده.

Dr. Anthony Fauci گفت: چند روز پیش که مردم نباید انتظار گسترده در دسترس بودن واکسن تا چند ماه به 2021. حتی اگر برخی از این داروها در حال آماده شدن برای شرایط اضطراری با استفاده از این سقوط وجود دارد نمی توان عرضه به اندازه کافی برای دیدار با تقاضا است. همچنین این احتمال وجود دارد که دسته بندی خاصی در مردم در معرض خطر خواهد بود اولین بار بود که مصون از جمله بهداشت و درمان کارگران و افراد مسن.

کریس اسمیت شروع به نوشتن در مورد اسباب بازی به عنوان یک سرگرمی و قبل از او آن را می دانستند او اشتراک گذاری نظرات خود را در فن آوری چیزهای با خوانندگان در سراسر جهان. هر زمان که او را نوشتن در مورد ابزارهای مفتضحانه او نتواند به دور ماندن از آنها اگر چه او به شدت تلاش می کند. اما این لزوما چیز بدی نیست.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن