اپل گزارش به تأخیر انداختن جدید AirPods به 2021 با توجه به کروناویروس

شایعات اطراف جدید AirPods از اپل شده اند در اطراف شناور برای ماه اما یک گزارش جدید ادعا می کند آنها به تعویق خ

توسط EMROOZTAFAHOM در 20 اردیبهشت 1399
  • شایعات اطراف جدید AirPods از اپل شده اند در اطراف شناور برای ماه اما یک گزارش جدید ادعا می کند آنها به تعویق خواهد افتاد تا 2021 با توجه به کوروناویروس.
  • در ضمن یک leaker می گوید که اپل جدید AirPods "آماده به کشتی" در هر زمان.
  • اپل تولید خواهد شد AirPods در ویتنام برای اولین بار در این سه ماهه.
  • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

رمان coronavirus همه گیر را مجبور به شرکت در سراسر جهان برای تنظیم برنامه های خود را, اما به نظر می رسد اپل به اب و هوای طوفان نسبتا خوبی است. با وجود این شایعه مارس واقعه هرگز از آمدن به تصویب اپل هنوز راه اندازی یک ارزان تر از مک بوک ایر جدید iPad Pro با LiDAR اسکنر در ماه مارس است. یک ماه بعد از سال 2020 آی فون SE ساخته شده اولین آن و فقط این هفته بسیار پیش بینی MacBook Pro ارتقاء رونمایی شد.

همه حساب اپل موفق به ماندن در برنامه برای سال 2020 تا کنون, اما با توجه به یک گزارش جدید از Nikkei Asian Reviewکه ممکن است این مورد برای بقیه سال. همان منابع که گفته Nikkei که اپل کاهش سفارشات خود را برای AirPods بیش از 10 ٪ در اوایل این سال در حال حاضر می گویند: "این برنامه به معرفی یک به روز رسانی از AirPods بعد از این سال نیز در حال حاضر تحت تاثیر قرار و تاخیر اختلالات COVID-19."

این اولین بار نیست ما شنیده ایم که اپل به روز شده AirPods هستند در معرض خطر از دست رفته خود را اصلی راه اندازی پنجره. بازگشت در ماه مارس DigiTimes گزارش پیشنهاد شده است که کمبود تقاضا ممکن است اپل تصمیم به انتشار جدید AirPods در سال 2020 است. سپس در ماه آوریل اپل تحلیلگر Ming-Chi Kuo گفت: در یک یادداشت به سرمایه گذاران که نسل سوم AirPods خواهد وارد تولید انبوه در نیمه اول سال 2021 به جای این سال:

نسل سوم AirPods را به تولید انبوه در 1H21 و مهم ترین تغییر در طراحی داخلی این مدل جدید است که تصویب جرعه به جای سفت و سخت-فلکس PCB+دكتر سيد محمد تقي طراحی نسل دوم AirPods. ما معتقدیم که اپل را بکشد در این مدل جدید به دلیل کاهش تقاضا برای نسل دوم AirPods. Luxshare فناوری اطلاعات و ارتباطات خواهد بود که تامین کننده اصلی برای این مدل جدید است.

در ضمن صفحه فناوری Jon Prosser که خراب آشکار عملا هر محصول اپل اعلام کرد در این سال می گوید که وجود دارد AirPods مدل "آماده به کشتی" اگر او نمی تواند تایید هر جزئیات در مورد هدفون های جدید خود را. اگر این مورد است, آن بعید به نظر می رسد که اپل خواهد صبر کنید تقریبا یک سال کامل به واقع آن را به بازار اما شاید کوچکتر تازه از خط است که برنامه ریزی شده پیش از یک مدل جدید در سال 2021.

در اخبار مرتبط Nikkei Asian Review همچنین گزارش می دهد که اپل در حال برنامه ریزی برای تولید میلیون ها نفر از AirPods در ویتنام برای اولین بار در این سه ماهه. منابع می گویند که حدود 30 درصد از استاندارد AirPods تولید برگزار خواهد شد در ویتنام در ماه های آینده هر چند اکثر این دستگاه هنوز هم در چین ساخته شده است.

"تولید انبوه AirPods در ویتنام آغاز شده به عنوان اوایل به عنوان در ماه مارس" یک فرد آشنا با این موضوع گفت: شاخص Nikkei. "ویتنامی مقامات حتی اعطا مجوز خاص برای یک کلید اپل AirPods اسمبلر برای کمک به این شرکت را در مهندسین به این کشور برای صاف تولید در مستندات."

منبع تصویر: مارسیو خوزه سانچز/AP/REX/شاتر

یعقوب آغاز شده پوشش تصویری بازی ها و فن آوری در دانشگاه به عنوان یک سرگرمی است اما آن را به سرعت تبدیل شد به او روشن که این چیزی بود که او می خواست به انجام این کار برای زندگی. او در حال حاضر ساکن در نیویورک نوشتن برای BGR. او پیش از این کار منتشر شده را می توان در TechHive, VentureBeat و بازی بیهوده گویی.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب