منابع متعدد هشدار در صفحه 5 نشت خدعه دستگاه هنوز در مرحله برنامه ریزی

به نظر می رسد مدیر عامل گوگل Sundar Pichai واقعا به معنای آن است که او گفت: سخت افزار سخت است. این صفحه 4a هنوز منتشر نشده و صفحه 5 نشت شده اند مشکوک. با توجه به کمتر از چهار نفر که ظاهرا در این می دانم که بسیاری از صفحه 5 شایعاتی که ظاهر شده اند و تا کنون نه ریشه در واقعیت است.
پس چه اتفاقی می افتد ؟ خوب با توجه به 9to5 گوگل استفان هال به دلیل همه گیر پیکسل 5 نشده به بیرون درز کرد و همین دلیل است که هیچ چیز در مورد آن شناخته شده است. AndroidPolice را دیوید Ruddock از سوی دیگر ادعا می کند که گوگل نمی حل و فصل هر چیزی در مورد صفحه 5 و سخت افزار تیم در کل هرج و مرج در حال حاضر چیزی که به نظر می رسد کاملا به احتمال زیاد به عنوان دو کلید مدیران بودند که درگیر با صفحه وارد زمین از زمان آغاز آن تا به حال گزارش این شرکت پیش از آن.

ظاهرا همه چیز که تصمیم گرفته شد زودتر در معرض تغییر است و اگر این شرکت هنوز در گیر در مرحله برنامه ریزی ما تعجب می کنم اگر این دستگاه منتشر خواهد شد در این سال و در همه.

گوگل اعتقاد بر این است در حال توسعه خود را گوشی های هوشمند تراشه در همکاری با سامسونگ و این می تواند باشد که به جای راه اندازی یک دستگاه بدون زرق و برق آن نشسته حق بیمه نژاد در این سال خواهد بود و در سال 2021 با درست گل سرسبد طراحی شده توسط خانه SoC.

این صفحه 4a است که ظاهرا هنوز هم اتفاق می افتد اما این ادعا تاریخ انتشار اتحادش را تغییر بسیاری از زمان است که ما می خواهم به جای صبر کردن برای گوگل به یک اطلاعیه رسمی از اضافه کردن به همه سردرگمی با حدس و گمان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de