یکی از نادرترین موجودات در آمریکای شمالی فقط ظهور به سلام می گویند

سیرا نوادا روباه قرمز بود فقط خال خال برای اولین بار در سال در پارک ملی یوسمیتی. جمعیت این گونه است که خیلی ف

توسط EMROOZTAFAHOM در 2 اردیبهشت 1399
  • سیرا نوادا روباه قرمز بود فقط خال خال برای اولین بار در سال در پارک ملی یوسمیتی.
  • جمعیت این گونه است که خیلی فوق العاده کم است که برخی برآوردها نشان می دهد ممکن است به عنوان چند به عنوان 10 بزرگسالان در سمت چپ وحشی.
  • اياد در حال تلاش برای به روباه یک شانس مبارزه در بقا اما رعایت وحشی ثابت کرده است که یک چالش عظیم.
  • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

فوق العاده گونه های نادر فاکس بود فقط خال خال برای اولین بار نیمی از یک دهه به اياد امید است که این گونه ممکن است به نحوی مدیریت به پنجه راه خود را از آستانه انقراض. سیرا نوادا روباه قرمز خال خال شد از طریق دنباله دوربین در یک منطقه از پارک ملی یوسمیتی که در آن روباه دیده شده بود پس از مشاهدات در سال 2011 آغاز شد.

هنگامی که یک گونه بسیار نادر است که آن را به طور کامل از بین می رود برای سال ها در یک زمان می توان آن را دشوار برای کارشناسان حیات وحش و حفاظت حتی می دانم که اگر آن را هنوز هم وجود دارد. به عنوان جمعیت رسید و مجموع اعداد شیب در زیر سه رقمی پیدا کردن اعضای باقی مانده است یک چالش باور نکردنی.

در مورد سیرا نوادا روباه قرمز چالش پیدا کردن آنها است که با این واقعیت است که آنها شبانه و سفر انفرادی. اعتقاد بر این است که وجود دارد فقط دو جمعيت از سیرا نوادا روباه قرمز است که هنوز هم امروز وجود دارد و کمتر از 100 بزرگسالان است. حتی پیشنهاد شده است بر اساس نتایج حاصل از نظرسنجی برای نظارت بر این گونه است که وجود دارد ممکن است به عنوان چند به عنوان ده فیلم روباه هنوز هم در اطراف.

همانطور که برای فاکس خال خال توسط Yosemite دنباله دوربین خبر از وجود آن است که کمی به تاخیر افتاد. این دوربین در واقع اسیر تصویر روباه راه بازگشت در ماه اکتبر سال گذشته اما اراضی جنگلی دور دوربین که جامعی تصویر تنها به تازگی بررسی می شود.

"این خبر خوبی است!" یوسمیتی محافظت از رئیس جمهور فرانک دین در بیانیه ای گفت. "عکس های شگفت انگیز مانند این, همراه با بررسی های میدانی و تجزیه و تحلیل ژنتیکی در حال کمک به محققان در درک بهتر این گریزان پستانداران."

انجام تلاش برای حمایت از یک گونه که اعداد بسیار پایین است یک چالش عظیم برای حفاظت از. این به ویژه هنگامی که محققان می دانم تا کمی در مورد شیوه زندگی و عادات موجودات آنها در حال تلاش برای صرفه جویی در. این فکر می کردم که تخریب زیستگاه طبیعی خود و فعالیت های انسانی (به خصوص وسایل نقلیه صوفس (جاده) است که مسئول مخمصه روباه.

سیرا نوادا روباه قرمز شبیه به دیگر گونه از روباه قرمز است اما بیشتر آنها می توانند یاد بگیرند که در مورد این گونه های خاص — و حتی بهتر از این جمعیت در معرض خطر روباه — مجهز بهتر آنها می توان به روباه مبارزه با شانس. اندازه گیری موفقیت تلاش های حفاظت آسان خواهد بود که اگر آنها شروع به دیدن بیشتر از آنها خواهید بدانید آن کار می کند.

منبع تصویر: پارک ملی یوسیمیتی

مایک Wehner گزارش شده در تکنولوژی و بازی های ویدئویی در دهه گذشته پوشش اخبار و روند در VR, زومیت, گوشی های هوشمند و آینده تکنولوژی. اخیرا مایک به عنوان تکنولوژی سردبیر در روزانه نقطه و برجسته شده است در ایالات متحده آمریکا امروز Time.com و تعداد بی شماری از وب سایت های دیگر و رسانه ها نسخه قابل چاپ. عشق خود را از گزارش دوم به او بازی اعتیاد.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن