ان بی سی یونیورسال طاووس جریان بیش از دستگاه های آندروید با شروع ماه جولای 15th

NBCUniversal امروز اعلام کرد که خود را جدید طاووس جریان خدمات در دسترس خواهد بود بر روی آندروید و اندروید تلوی

توسط EMROOZTAFAHOM در 4 تیر 1399

NBCUniversal امروز اعلام کرد که خود را جدید طاووس جریان خدمات در دسترس خواهد بود بر روی آندروید و اندروید تلویزیون Chromecast و Chromecast ساخته شده در دستگاه در 15 ژوئیه سال 2020 است. طاووس را نیز راه اندازی رایگان یک ردیف از خدمات در آن تاریخ حاوی بیش از 7500 ساعت از فیلم را نشان می دهد بر روی تقاضا و محتوای زنده از جمله ورزشی, اخبار و اواخر شب برنامه نویسی.

طاووس اولین ژوئیه 15 در iOS و دستگاه های آندروید

طاووس حق بیمه ارائه می شود 15000 ساعت از محتوا و در دسترس است به صورت رایگان برای اندروید و Android TV کاربران تا اکتبر 15th, 2020. پس از آن تاریخ نسخه حق بیمه از طاووس در دسترس خواهد بود برای کاربران آندروید برای $4.99 در هر ماه. یک آگهی رایگان در ردیف طاووس حق بیمه می تواند برای خریداری اضافی 5 دلار در هر ماه (در مجموع $9.99 ماهانه).

طاووس ارائه خواهد شد اصلی برنامه نویسی از جمله عناوین مانند Brave New World, دستگیری, هوش, و از دست Speedways; کل تمام طول فیلم Psych 2: Lassie Come Homeو ورزشی مستند در عمیق با Ryan Lochte نیز در دسترس خواهد بود برای جریان. تلویزیون کلاسیک خواهد یافت در طاووس خواهد شد که تنها جایی است که شما می توانید جریان این دفتر به مدت پنج سال با شروع در سال 2021; NBCUniversal گزارش پرداخت 500 میلیون دلار برای پنج سال منحصر به فرد جریان حقوق به mockumentary.

دیگر NBCUniversal کلاسیک را در جریان طاووس حتی اگر این نشان می دهد تولید شده توسط این شرکت پخش شد اما بیش از یک شبکه های مختلف. یک مثال از این است House MD. تمام هشت فصل از درام پزشکی تلویزیون پخش شد توسط Fox اگر چه شما ممکن است متوجه NBCUniversal لوگو در پایان هر قسمت. دیگر آمار نشان می دهد تلویزیون است که بازی در ان بی سی در دسترس خواهد بود در این برنامه از جمله پارک ها و تفریح و سرگرمی, فریزراصلی قانون و نظمو سلامتی. ری بوت از ان بی سی نشان می دهد از جمله Punky بروستر و ذخیره شده توسط بل در حال انتظار برای ارائه به مشترکین. برای اولین بار اجرا را نشان می دهد در NBC مانند این است که ما, فروشگاهو قانون و نظم: SVU در دسترس خواهد بود طاووس روز پس از پخش اصلی. و فیلم های پرفروش خواهد بود جریان توسط طاووس مانند پارک ژوراسیک, انجام, درست, E. T., دیدار با پدر و مادرو شرک.
اگر اخبار خود چیز 2020 انتخابات ریاست جمهوری در دسترس خواهد بود برای مشاهده بر روی پلت فرم همراه با NBC News, Sky News, MSNBC, و CNBC. زنده رویدادهای ورزشی شامل 140 لیگ برتر فوتبال و جام رایدر مسابقات گلف. مگی مک لین Suniewick رئیس توسعه کسب و کار و مشارکت طاووس گفت: "با توجه گوگل گسترده مشتری رسیدن به میلیون ها نفر از مردم قادر خواهد بود برای شروع جریان طاووس بر خود ترجیح پلت فرم و یا دستگاه های این ماه ژوئیه. ما ساخته شده ایم طاووس رایگان به ما شرکای توزیع از جمله گوگل چون ما می خواهیم به مردم در همه جا جریان طاووس و طاووس بیمه توسعه نشان می دهد که تعهد ما به ارائه ارزش باور نکردنی برای ما متقابل مشتریان است."

مت باند, رئیس, توزیع محتوا, NBCUniversal افزود: "همانطور که میلیون ها نفر از بینندگان ما در حال حاضر دیده می شود عظیم نفع داشتن طاووس در دسترس به آنها را در این چند ماه گذشته ما نگاه به جلو به اعمال نفوذ بی سابقه ای برسد گوگل از سیستم عامل و دستگاه ها به ارائه طاووس به طرفداران و حتی بیشتر در ژوئیه 15. گوگل همچنان به عنوان فوق العاده به عنوان شریک ما با هدف ارائه NBCUniversal جهانی کلاس محتوا در سراسر همه از سیستم عامل و دستگاه."

ماه گذشته طاووس گفت که خدمات خود را در دسترس خواهد بود در راه اندازی در ژوئیه 15 برای آی فون اپل, اپل, آی پاد لمسی, اپل تلویزیون 4K و Apple TV HD.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن