جزر و مد به ارمغان می آورد Dolby Atmos موسیقی پشتیبانی برای دستگاه های خانگی

جزر و مدی است که ساخت آن را آسان تر برای مشتریان که هنوز در حصار در مورد اینکه آیا یا نه برای عضویت در آن جری

توسط EMROOZTAFAHOM در 10 خرداد 1399
جزر و مدی است که ساخت آن را آسان تر برای مشتریان که هنوز در حصار در مورد اینکه آیا یا نه برای عضویت در آن جریان موسیقی خدمات به گرفتن یک تصمیم مطلوب. همراه با Dolby Laboratories, جزر و مدی است که در حال حاضر در آوردن پشتیبانی از Dolby Atmos تکنولوژی موسیقی برای دستگاه های خانگی مانند تلویزیون soundbars صفحه اصلی سیستم های تئاتر و خانه سخنرانان.در حال حاضر جزر و مدی ارائه می دهد اشتراک دو ردیف – حق بیمه و هدفن. سابق هزینه $10 در حالی که دومی در دسترس است برای $20 در هر ماه ارائه می دهد اما بالا وفاداری با فشرده سازی lossless audio. برای بهره مندی از تازه پرده برداری Dolby Atmos موسیقی حمایت شما نیاز به یک جزر و مدی هدفن مشترک و خود یکی از سازگار با دستگاه های خانگی.

صحبت های سازگار با دستگاه های خانگی که Dolby Atmos موسیقی رول در چند روز آینده باید آن را پشتیبانی اپل تلویزیون 4K آتش تلویزیون استیک 4K, آتش, تلویزیون, مکعب, آتش تلویزیون استیک (2nd gen), Fire TV (3rd gen) و NVIDIA SHIELD تلویزیون و یا کارت گرافیک NVIDIA SHIELD TV Pro (2019 یا مدل های جدیدتر).

در بالا از آن, به روز شده در جزر و مد برنامه که شامل Dolby Atmos موسیقی حمایت نیز باید در دسترس دالبی Atmos-فعال Android تلویزیون از سونی و فیلیپس. از همه مهمتر جزر و مدی هدفن اشتراک خواهد شد به طور پیش فرض به Dolby Atmos موسیقی اگر موسیقی شما گوش دادن به و دستگاه شما با استفاده از سازگار با فناوری صوتی.

جزر و مدی هدفن مشترکین می توانید به جستجو برای آهنگ ها در دالبی Atmos در این صفحه تحت عنوان "در دسترس دالبی Atmos." Dolby Atmos موسیقی در دسترس است در جزر و مد از طریق هدفن سازگار با دالبی Atmos گوشی های هوشمند و یا قرص خود را به عنوان به خوبی.

برای کسانی که هرگز مشترک به جزر و مد, موسیقی خدمات ارائه می دهد ویژه تمدید 60 روز محاکمه به کسانی که به طور خاص علاقه مند در دالبی Atmos موسیقی یک معامله است که تنها در دسترس برای مدت زمان محدود.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب