شواهد بیشتری است که یک coronavirus بسته محرک است که از آمدن این ماه

کنگره در حال حاضر در حال برنامه ریزی برای یک ماه تعطیلی در آگوست 7th, اما مجلس نانسی پلوسی می گوید که آنها را

توسط EMROOZTAFAHOM در 25 تیر 1399
  • کنگره در حال حاضر در حال برنامه ریزی برای یک ماه تعطیلی در آگوست 7th, اما مجلس نانسی پلوسی می گوید که آنها را "کاملا" تاخیر و یا لغو آن را به منظور عبور جدید کروناویروس بسته محرک در صورت لزوم برای کمک به آمریکایی ها نیاز دارند.
  • اگر یک کروناویروس جدید امداد لایحه نیست گذشت اوت 7 و ی در زنگ تفریح آمریکایی ها خواهد بود انتظار حداقل تا سپتامبر 10th برای محرک اقتصادی دولت.
  • رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل گزارش شده است که باز به دور دیگری از پرداخت های مستقیم.

تا به حال ایالات متحده بدست کنترل آن رمان شیوع کروناویروس به عنوان بهار به تابستان ما ممکن است نیاز نیست یکی دیگر از coronavirus بسته محرک. متاسفانه این قضیه رخ داده است و در حال حاضر کشور است که گزارش به طور متوسط 60,000 موارد هر روز به بیمارستان در سراسر فلوریدا تگزاس و آریزونا و کالیفرنیا آمار ظرفیت. اگر وجود دارد یک نشانه مثبت از آن بود که مرگ و میر بوده است کاهش از آوریل اما در حال حاضر تعداد کسانی که در حال حرکت در جهت اشتباه به عنوان به خوبی. در این مرحله یک پیگیری به مراقبت در عمل به نظر می رسد مانند یک ضرورت است.

در مصاحبه با سی ان ان Jim Sciutto روز سه شنبه مجلس نانسی پلوسی گفت: کنگره را "کاملا به" تاخیر و یا لغو آن اوت زنگ تفریح صورتی که آنچه در آن طول می کشد برای نهایی کردن یک کروناویروس جدید امداد لایحه. "جدول زمانی است, جدول زمانی مردم آمریکا نیاز به بیمه بیکاری خود را مستقیم پرداخت کمک های خود را برای اجاره و رهن سلب حق اقامه دعوی تحمل نظر که" او اضافه شده است.

مجلس نمایندگان گذشت 3 تریلیون قهرمانان قانون در مارس 15, که شامل یکی دیگر از 1200 دلار پرداخت مستقیم برای اکثر آمریکایی ها گسترش یافت و به زودی به پایان می رسد مزایای بیکاری و ارائه کمک به دولت های ایالتی و محلی بود اما مرده در هنگام ورود به مجلس سنا. وجود دارد به ظاهر نشده است پیشرفت های زیادی در هفته های پس, اما در اوایل این ماه رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل روشن ساخته است که یک بسته محرک اقتصادی جدید خواهد بود یک اولویت در جلسه بعدی. منابع حتی می گویند که مک کانل باز است به دور دیگری از پرداخت های مستقیم حتی اگر دیگر عناصر دموکرات قهرمانان عمل نمی شود بخشی از این لایحه نهایی.

یکی از نکات اصلی از مشاجره بین پلوسی و مک کانل را در مجلس سنا به نظر می رسد مسئولیت برای حفاظت از کسب و کار است که جمهوری خواهان تحت فشار بوده اند ، وقتی پرسیده شد که در مورد طول این مصاحبه او در مورد اینکه آیا یا نه او مایل به "را در" این عنصر از لایحه پلوسی گفت: زیر:

خوب چه او در آن چیست ؟ آیا او معنی ضروری کارگران را مجبور به رفتن به محل کار اگر آنها نمی, آنها از دست دادن خود را بیمه بیکاری و اگر آنها بیمار وجود دارد آنها بدون توسل? من می گویم بهتر است مسیر خواهد بود برای آنها را به پیوستن به ما در ما قوی OSHA ارائه است که در عمل قهرمانان [...] که به حفاظت نه تنها به کارگران بلکه به کارفرما.

آن را برای تلفن های موبایل مانند کار وجود دارد که باید انجام شود قبل از اینکه دو طرف پیدا کردن میانه. در این میان کنگره در حال حاضر برنامه ریزی شده را به یک زنگ تفریح از اوت 7 سپتامبر 10th, که بدان معنی است که آمریکایی ها خواهد بود انتظار برای بیش از یک ماه برای رهایی از هر نوع از دولت فدرال را مجلس سنا و مجلس نمی تواند با تصویب یک لایحه توسط آن است. به عنوان مثل به تاخیر انداختن یا لغو که زنگ تفریح این یک امکان بسیار واقعی.

یعقوب آغاز شده پوشش تصویری بازی ها و فن آوری در دانشگاه به عنوان یک سرگرمی است اما آن را به سرعت تبدیل شد به او روشن که این چیزی بود که او می خواست به انجام این کار برای زندگی. او در حال حاضر ساکن در نیویورک نوشتن برای BGR. او پیش از این کار منتشر شده را می توان در TechHive, VentureBeat و بازی بیهوده گویی.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن