یکی از بهترین آر پی جی از همه زمان است که به زودی به اپل

بلژیک توسعه دهنده Larian Studios به تازگی اعلام کرد در WWDC سال 2020 آن است که آوردن انتقادی-تحسین Divinity:

توسط EMROOZTAFAHOM در 8 تیر 1399
بلژیک توسعه دهنده Larian Studios به تازگی اعلام کرد در WWDC سال 2020 آن است که آوردن انتقادی-تحسین Divinity: Original Sin 2 برای iPads ها است. آن را شامل تمام پیشرفت ها و مطالب اضافی که لاریان منتشر شد پس از انتشار اولیه از این بازی بر روی PC در سال 2017.

قطعی ویژگی های نسخه جدید مناطق دعوا و بهبود عملکرد همراه با یک داستان جدید مشکل است که باعث می شود جنگ بسیار آسان تر برای بازیکنان که مایل به تمرکز صرفا بر روایت و نه از جنبه تاکتیکی از این بازی است.

هیچ اشاره ای به پتانسیل cross-save با بخار نسخه از این بازی اما ما به شدت شک دارم که امکان پذیر خواهد بود. متاسفانه که همه ما می دانیم در مورد نسخه اپل از Divinity: Original Sin 2 Definitive Edition در این زمان اما به ما گفته شده است که این تیم در حال کار بر روی اضافه کردن جدید کنترل صفحه نمایش لمسی و رابط کاربری همراه با کنترلر پشتیبانی می کند.

در حالی که هیچ پنجره پرتاب شده است نشان داد, لاریان گفت که اپل در بندر "یک راه طولانی از انتشار" بنابراین ما امیدواریم که که جزئیات بیشتر در مورد این بازی اعلام خواهد شد تا پایان سال است.

در Divinity: Original Sin 2 بازیکن را انتخاب کنید از شش منحصر به فرد با منشاء شخصیت خود را با پس زمینه و بده اما آنها همچنین می توانید قهرمان خود را. این نیز مهم است به ذکر است که این بازی خواهد شد از ویژگی های تا چهار بازیکن آنلاین قفس گیم پلی. در ارتباط باشید برای اطلاعات بیشتر در این موضوع.