Midranger TCL 10 نرم افزار می توانید به روز رسانی تمام راه را به اندروید 12

شرکت چینی TCL که در پشت بسیاری از موبایل و بلک بری گوشی منتشر شده خود مارک های گوشی های هوشمند TCL 10 نرم افزار و TCL 10L این سال است. گوشی های ارائه محترم مشخصات و اجرای اندروید 10. این شرکت تایید کرده است به Android Authority که آنها را دریافت آندروید 11 برای اطمینان حاصل کنید.

TCL 10L و TCL 10 نرم افزار به یکی از سیستم عامل ارتقا و وصله های امنیتی برای دو سال حداقل

جدای از تضمین به روز رسانی سیستم عامل این گوشی نیز خواهد بود و امنیت نگهداری و یا وصله های امنیتی هر دو ماه تا دو سال.

از همه مهمتر TCL نشده رد احتمال از گوشی گرفتن دو سیستم عامل به روز رسانی. اگر صاحبان این گوشی ها ممکن است به روز رسانی به آندروید, 12, بیش از حد, اگر چه احتمال آن اتفاق می افتد به جای باریک.

TCL 10 نرم افزار است که توسط میمون گل 675 SoC و همراه با 6GB RAM و 128 GB حافظه داخلی است که قابل ارتقا است. این ورزش 6.47-اینچ صفحه نمایش با یک اسکنر اثر انگشت تعبیه شده. از ویژگی های این گوشی چهار دوربین نصب در پشت با یک 64MP اصلی سنسور و یک 24MP selfie تیرانداز است که در یک شکاف. اجرای نمایش یک 4,500 میلی آمپر باتری و یک جک هدفون 3.5 mm نیز در حال حاضر. تلفن هزینه $449.

بودجه TCL 10L از سوی دیگر دارای Snapdragon 665 چیپ ست در زیر کاپوت است که جفت با 6GB رم و یا 64GB و یا 128GB بومی سازی. این یک فیزیکی حسگر اثر انگشت و چهار دوربین عقب با یکی از اصلی بودن 48MP تیرانداز. این یکی در قیمت $249.

اندروید فروشندگان اغلب دریافت توپخانه ضد هوایی برای عدم جدی در مورد سیستم عامل و به روز رسانی های امنیتی وقتی که می آید به اواسط ردیف و دستگاه های کم پایان. عملکرد پردازنده گوشی و دوربین و باتری و حافظه قطعات به طور مستقیم مربوط به نرم افزار و در حال حاضر که مصرف کنندگان را نگه دارید بر روی تلفن های خود را برای حتی دیگر به روز رسانی تبدیل شده اند و مهم تر از همیشه.

بنابراین آن را یک علامت مثبت است که TCL است که ارتکاب به روز رسانی نه تنها TCL 10 Pro بلکه ورود به سطح TCL 10L. امیدوارم این شرکت را بر آن وعده و پیگیری در مراحل نوکیا که گفته می شود پیش از مارک های دیگر وقتی که می آید به به روز رسانی به موقع.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im