مقاله جدید پایین بودن قلعه بادی را نشان می دهد و چرا باید امروز اقدام کنید

همانطور که گفته شد بدنه این قلعههای بادی در برابر اجسام تیز و برنده آسیب پذیر هستند، همچنین وسایل داغ با حرار

توسط مدیر سایت در 7 اردیبهشت 1402

همانطور که گفته شد بدنه این قلعههای بادی در برابر اجسام تیز و برنده آسیب پذیر هستند، همچنین وسایل داغ با حرارت بالا نیز میتواند موجب آب شدن بدنه شود، همچنین قلعههای بادی دارای اوج تحمل وزن هستند که در صورت بیشتر بودن وزن ممکن است آسیب ببینند. کیفیت بالای بدنه . ویژگی مهم دوران کودکی انرژی و شور و هیجان بالای کودکان است. 48257 روی خطوط مشکی رنگ بارکد دیده می شود، روی درب بالا لوگوی کارخانه اینتکس به همراه عکس قلعه فوق قرار دارد، از این لوگو و تصویر در بخش رویه جعبه نیز استفاده شده است، اندازه ابعاد محصول پایین صفحه قرار دارد، بالای صفحه عکس دایره ای شکل قرار دارد که کودکی را در حال بازی نشان می دهد، اطلاعات قلعه بادی جامپینگ اینتکس در بخش کناری کارتن درج شده است، همچنین نکات نگهداری و استفاده از آن نیز در این قسمت دیده می شود. ضمن اینکه بهطور مداوم سبد محصولات و برند خود را گسترش داده است، محصولاتی جدید و ماندگار تولید کرده است. Th​is article w​as c reat​ed ᠎by GSA C​ontent Gener ator D᠎emoversion!

از آن جایی که امروزه فروش سرسره بادی گسترش زیادی پیدا کرده است، باید بدانید که سرسره بازی قیمت های متفاوتی دارد و هر فردی قیمت سرسره بادی را بر اساس کیفیت محصولی ارائه می دهد در نظر می گیرد. ترمیم و به حالت قبل بازگرداند.هم اکنون شما می توانید قلعه های بادی اینتکس و بست وی را با قیمت ارزان از فروشگاه اینترنتی ایران اینتکس استور خریداری نمایید . با داشتن این قلعه، فرزند شما هم میتوانید بازیهای روزمره خود را درون آن انجام دهد و هم با پریدن روی آن امکان ورزش و در نهایت تناسب اندام و حس سرزندگی و شور و هیجان برای او فراهم شده است. این برند فعالیت خود را از سال 1994 با شعار "سرگرمی شما کسب و کار ما است" آغاز کرد. برند "بستوی Bestway" همان برندی است که با محصولات با کیفیت و متنوع جایگاه خود را میان مخاطبانش ماندگار کرده است. مطمئنا در وهله اول برندی با محصولات با کیفیت و بعد طراحی خلاقانه محصولات است. یکی از مهم ترین اجزا قصر بادی موتور آن است. قلعه بادی اینتکس و نیز شرکت های مشابه مانند بست وی و اینتکس همگی دارای امنیت بالا و فضای مناسب برای بازی کردن کودکان هستند . This c on​tent was generated  by G᠎SA​ Conte᠎nt G enerator ​DEMO.

همین مسئله باعث می شود که فواید بیشتری هم داشته باشند و کودکان ترغیب شوند که به بازی با سرسره های بادی بپردازند و لحظات خود را با این بازی سرگرم کننده و مفید پر کنند. شرکت تجهیزات شهربازی خیمه صالح مفتخر است تا با تولید اولین سرسره بادی در ایران، بزرگ ترین تولید کننده سازه های بادی شهربازی باشد. قلعه بادی در سایز های بزرگ و کوچک برای استفاده در منازل و مهد کودک ها تولید میشوند و همگی دارای حجم کوچک بسته بندی و وزن سبکی میباشند که در زمان کمی نیز قابلیت نصب شدن را دارند . قلعه بازی خانگی است و در زمان کمی قابلیت باد شدن و نصب را دارد و میتوان به وسیله انواع پمپ باد برقی و پمپ باد دستی میتوانید بدنه را پر باد کرده و استفاده نمایید. بدنه قلعه بادی در زمان بسیار کمی با انواع پمپ باد برقی پر باد میشود و در زمان کمی قابلیت تخلیه باد را دارد .

هزینه این بلیط برای هر فرد ۶۰۰ درهم امارات میباشد و مدت زمان اعتبار آن ۳۶۰ روز یعنی به اندازه یک سال از تاریخ خرید بلیط است. از 6 قسمت مجزا باد میشود و دارای 48 ساعت مهلت تست و بر چسب تعمیرات مقطعی میباشد . جنس بدنه قلعه بادی از pvc سه لایه و کف قلعه بادی اینتکس میباشد و خاصیت فنری دارد که کودکان بتوانند بر روی آ پرش کنند . قلعه های بادی اینتکس با فضای مناسبی که دارند و با بدنه مقاومی که دارند بهترین گزینه برای بازی و سرگرمی کودکان و نیز تخلیه انرژی در طول روی میباشند . این نوع سرسره به دلیل ابعاد بزرگ محیط های باز مانند پارک ها، شهربازی ها و… جنس بدنه قلعه بادی بزرگ کودک از پلیستر ضخیم با لایه نگهدارنده باد تشکیل شده که با بهترین دستگاه های روز دنیا دوخت شده و کاملا مقاوم است . استفاده می شود. این سرسره های به دلیل ابعاد بزرگ کودکان بین 8 تا 14 سال و در ابعاد بزرگ تر گروه های سنی بالاتر را نیز در بر می گیرد. در طراحی این محصول، برای محافظت از کودک، از حفاظ بادی استفاده شده است. به دلیل مقاومت سرسره بادی در برابر سرما و گرما، سرسره بادی کودکان در مناطق سرباز مورد استفاده قرار می گیرد.

آخرین مطالب