Fauci توضیح می دهد که چرا شما در حال گرفتن یک coronavirus واکسن در هر زمان به زودی

اخیر coronavirus واکسن پژوهش نشان داد که نتایج امیدوار کننده ای از چند دارو که در مراحل پیشرفته از آزمایش های

توسط EMROOZTAFAHOM در 5 مرداد 1399
  • اخیر coronavirus واکسن پژوهش نشان داد که نتایج امیدوار کننده ای از چند دارو که در مراحل پیشرفته از آزمایش های بالینی.
  • برخی از این واکسن نامزدها را تکمیل فاز 3 دادگاه در ماه های آینده است و می تواند دریافت اضطراری با استفاده از مجوز این سقوط اگر آنها به نوبه خود موثر و امن است.
  • اما دکتر Anthony Fauci در مصاحبه ای توضیح داد که این واکسن نمی تواند به طور گسترده ای در دسترس عموم تا مدتی در 2021 حتی اگر آنها تایید شده این سال است.

واکسن است که می تواند بلوک رمان coronavirus از آلوده کردن سلول ها بهترین امید ما برای بازگشت به حس ظاهر ، و چندین واکسن نامزدها در حال حاضر نشان داده شده است نتایج امیدوار کننده. آنها می تواند مسدود رمان coronavirus با حداقل عوارض جانبی است. اما بحرانی فاز 3 محاکمات هنوز برای شروع چند تا از این تجربی ترکیبات پس از ده ها هزار نفر از داوطلبان از سراسر جهان نیاز به ثبت نام در محاکمات است. پس از تحقیقاتی که انجام شده است تنظیم کننده می تواند تصویب اولین واکسن برای استفاده به عنوان به زودی به عنوان این سقوط با فرض اینکه همه چیز می رود با توجه به طرح. اما قابل توجهی از موانع باقی می ماند و دکتر Anthony Fauci توضیح می دهد که چرا حتی اگر واکسن تایید شده در این سال آنها نمی تواند به طور گسترده ای در دسترس تا زمانی که در 2021.

دولت آمریکا امضا معاملات با AstraZeneca و فایزر برای آکسفورد و BioNTech واکسن به ترتیب حصول اطمینان از تامین صدها میلیون دوز. مدرن نیز در حال توسعه خود را کانديد واکسن در همکاری با دولت ایالات متحده. اما هیچ تضمینی وجود ندارد که هر یک از این داروها را در نهایت تایید شود مهم نیست که چقدر امیدوار کننده آنها ممکن است به نظر می رسد در حال حاضر.

اگر آنها تایید لجستیک از تولید و گسترش مواد مخدر هنوز هم می تواند تاخیر در واکسیناسیون مبارزات به خصوص در کشورهای در حال توسعه. نه به ذکر است که بخش زیادی از این جمعیت که مخالف واکسن و آنها ممکن است مانع COVID-19 ایمن سازی کمپین های.

Fauci گفت: در زندگی پرسش و پاسخ با واشنگتن پست که یک واکسن احتمالا نمی تواند "به طور گسترده ای در دسترس" به آمریکا تا زمانی که "چند ماه" به 2021.

"این احتمال وجود دارد که در آغاز سال آینده ما می توانست ده ها میلیون دوز در دسترس" Fauci, گفت:, و اضافه کرد که برخی از شرکت ها پیش بینی شده آنها را حتی بیشتر دوز از آن است. "من فکر می کنم که ما به 2021 چند ماه است که شما می باید واکسن خواهد بود که به طور گسترده ای در دسترس است."

ما اغلب در مورد صحبت های اضطراری برای استفاده از واکسن و داروهای دیگر است که می تواند موثر در برابر ویروس اما Fauci آدرس نیست که از جنبه های. اگر واکسن تحقیقات کامل شده است زمانی این سقوط FDA می تواند تایید داوطلبان موفق برای استقرار اورژانس. اما در اين مورد آن است نه عموم مردم که دسترسی به مواد مخدر و نه باید آن را. بهداشت و درمان کارگران و سایر افرادی که به طور منظم در معرض ویروس و همچنین بیماران در معرض خطر مانند افراد مسن می تواند در میان اولین به تلقيح شده. به عنوان بیشتر عرضه می شود در دسترس گسترده واکسیناسیون مبارزات می توانید شروع به. همان چیزی که می رود برای بقیه جهان نه فقط ما. اثبات یک واکسن موثر و ایمن در برابر COVID-19 فقط گام اول است. در واقع تامین تمام جهان گسترده تلاش است که می تواند سال ها طول بکشد و دهها میلیارد دوز.

هنوز coronavirus واکسن در مسیر در دسترس خواهد بود در ماه های آینده است که یک دستاورد فوق العاده ای برای جامعه علمی است. همیشه وجود دارد شانس است که علاقه مندی های ذکر شده در بالا ممکن است توسط اعتبار نهایی دادگاه. اما حدود 25 تجربی واکسن در آزمایشات انسانی در حال حاضر از بیش از 150 نامزد CNBC گزارش. این به ما می دهد شانس بیشتری برای پیدا کردن بعضی ها که کار می کنند.

Fauci همچنین خطاب حیاتی دیگر واکسن جنبه ای از این تلاش پاسخ سیستم ایمنی بدن. مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی مورد بحث و بررسی تحقیقات اخیر که میگه آنتی بادی می تواند ناپدید می شوند پس از به عنوان کمی به عنوان سه ماه. مطالعات توضیح داد که پاسخ ایمنی است که بیشتر استادانه درست شده از آن برجسته سلول T پاسخ این است که نه اسیر توسط آنتی بادی آزمایش. حتی برخی از محققان واکسن آغاز شده گزارش حفاظت دوگانه داروهای خود را می تواند ارائه که شامل هر دو آنتی بادی خنثی و همچنین سلول های T.

این کارشناس گفت که آنتی بادی های منطقه ای که در آن "ما نیاز به دریافت اطلاعات بیشتر."

"ما تنها شش ماه به وقوع," او گفت:. "از آنجا که ما تنها شش ماه به آن را ما نمی دانیم که چه مدت [آنتی بادی] گذشته در بسیاری از مردم. اما واقعیت این است ... که برخی از مردم وجود دارد که در آن آنتی بادی فقط در یک دوره کوتاه از زمان. ما نیاز به دانستن آنچه که بدان معنی است."

Fauci ادامه داد: "ما در حال یادگیری به عنوان هفته و ماه رفتن اما ما لازم نیست که تمام اطلاعاتی که ما نیاز داریم."

کریس اسمیت شروع به نوشتن در مورد اسباب بازی به عنوان یک سرگرمی و قبل از او آن را می دانستند او اشتراک گذاری نظرات خود را در فن آوری چیزهای با خوانندگان در سراسر جهان. هر زمان که او را نوشتن در مورد ابزارهای مفتضحانه او نتواند به دور ماندن از آنها اگر چه او به شدت تلاش می کند. اما این لزوما چیز بدی نیست.is.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن