تله عینک شنا

در دانشنامهٔ ویکیپدیای انگلیسی، بازبینیشده در ۱۰ فوریهٔ ۲۰۱۱ میلادی. مشارکتکنندگان ویکیپدیا. «Pirgel». در دان

توسط مدیر سایت در 7 اردیبهشت 1402

در دانشنامهٔ ویکیپدیای انگلیسی، بازبینیشده در ۱۰ فوریهٔ ۲۰۱۱ میلادی. مشارکتکنندگان ویکیپدیا. «Pirgel». در دانشنامهٔ ویکیپدیای انگلیسی، بازبینیشده در ۵ ژوئن ۲۰۱۷. احتمالا در پایان روز متوجه خواهید شد که چشمانتان قرمز، خشک، خارش دار و تحریک شده است. اندی پسری نوجوان است که از معلم سوءاستفادهگرش متنفر است، سگ با وفایش ویسکی را دوست دارد و دچار بیماری ترس از تاریکی (تاریکی هراسی) است. اگر به ورزش علاقه دارید اما در انتخاب یک رشتهی ورزشی مناسب و کارآمد دچار تردید شدهاید، به شما پیشنهاد میکنیم که شنا را انتخاب نمایید. بارها پیش آمده که وقتی وارد استخر میشوید، در صورتی که عینک شنا نداشته باشید، چشمهای دچار دچار قرمزی و التهاب میشوند، علت این موضوع هم وجود کلر در آب استخر است که برای ضدعفونی کردن مورد استفاده قرار میگیرد. تعمیر و نگهداری عینک یک مورد ضروری برای تمامی ورزشکاران است. عملکرد عینک شنا به این صورت است که یک مهر و موم محکم در اطراف چشم شما ایجاد کرده تا به جلوگیری از نفوذ آب به چشم شما کمک کنند. مارک ها، برندها و کمپانی های بسیاری با توجه به میزان علایق و سلیقه دوست داران ورزش های آبی به خصوص شنا با در نظر گرفتن استاندارهای لازم و حساسیت چشم ها در برابر آسیب ها اقدام به طراحی و ساخت عینک های مخصوص انواع رشته های ورزشی شنا را نموده اند که همه این برند ها محصولات خود را با کیفیت های بالایی روانه بازارهای ورزشی نموده اند که انتخاب را برای علاقمندان به ورزش شنا مشکل نموده است. Th is h as been c᠎reated  with t᠎he  he lp of GSA Content  Generator DE MO!

ماسک های شنا گزینهای عالی برای راحتی دید در شنا هستند. لنز دودی: لنزهای دودی برای شناگرانی که به طور منظم در شرایط نور بسیار زیاد شنا میکنند عالی است و حسی مشابه عینک آفتابی ارائه میدهد. این یک ویژگی عالی برای کسانی است که در شرایط مسابقه هستند، اما همه میتوانند از آن بهره ببرند. لنز کهربایی: لنزهای کهربایی یک گزینه عالی برای استفاده در شرایط نوری متغیر هستند و دید واضح تری را در آب ارائه میدهند. عینک های شنا در اشکال و اندازه های مختلفی تولید می شوند که مزایای مختلفی را به کاربر ارائه می دهند. اگرچه ممکن است گاهی اوقات باعث زخم شدن اطراف چشم شوند، اما مزایای آن بهگونهای است که تنها میتوان گفت استفاده از آن ضروری است. حیوانی که تار صوتی ندارد و لال است؟ در حالی که برخی از مارکها، قاب مخصوص خانمها را نیز ارائه میدهند. این شرکت قبلاً نیز پلتفرمهای آرمکس و لوگار را برای تجربه واقعیت افزوده ارائه داده بود که دو مورد اخیر تحت وب نبودند و نیاز به استفاده از اپلیکیشن داشتند. آنها علاوه براینکه محافظت خوبی از چشم میکنند، یک گزینه سرگرم کننده برای کودکان نیز هستند. برای کاربرانی که در اوقات فراغت قصد دارند شنا کنند، یک لنز عینکی بزرگتر با واشرهای نرم تر، راحتی بیشتری را ارائه میدهد.

لنز شفاف: لنزهای شفاف یک دید مشابه را ارائه میدهند که از تغییر رنگ جلوگیری میکند. بدون شک مهمترین دلیل برای استفاده از بهترین عینک شنا، محافظت از چشمان شماست. طبیعتاً قیمت عینک طبی شنا نسبت به عینک شنای معمولی بیشتر می باشد و این تفاوت به دلیل ویژگی های متنوع آنها است. کلر یک ماده شیمیایی است که برای از بین بردن آلودگیهای موجود در آب استفاده میشود. برخی از برندها قابهای بزرگسالان را در دو اندازه (کوچک و معمولی) ارائه میدهند که امکان تناسب بهتر با اشکال مختلف صورت را فراهم میکند. برخی از مدلهای بهترین عینک شنا با لنزهای خمیده ویژه طراحی شدهاند که هدف آن ارائه محدوده دید 180 درجه بدون کمترین میزان خطا است. آنها در رنگهای روشن، با رنگهای متنوع لنز عرضه میشوند که تناسب راحت و تنظیم آسان را ارائه میدهند. لنز این عینک پلی کربناتی بوده و دید مناسبی را زیر آب برای شما ایجاد می کند.

باز کردن چشمان در زیر آب یا شنا کردن با چشمان باز می تواند باعث ایجاد درد یا سوزش شود. تابش نور خورشید می تواند قدرت دید شما را در بالا یا زیر آب را سخت کند. همیشه پس از استفاده از عینک، آنرا آبکشی کنید، این کار کلر و دیگر مواد شیمیایی را از عینکتان می زداید و باعث می شود تا در طول زمان آسیبی نبیند. لنز آیینه ای: لنزهای آینهای با بازتاب نور به دور از چشم به کاهش درخشش در شرایط بسیار روشن کمک میکنند. عینک شنا کلاسیک: عینک شنا کلاسیک از یک لنز نوری با یکی از دو نوع واشر (سیلیکون و فوم) مهر و موم به حفره چشم تشکیل شده است. شنا یکی از بهترین تمرینهای ورزشی هوازی است که تمام بدن را به تحرک وادار میکند و تنگی نفس افراد بیش از پنجاه سال را بالا میبرد. محافظت از چشم تنها مربوط به آب نمیشود. که توسط رودخانه پیربازار روگا به کانال تالاب انزلی متصل و قابلیت کشتیرانی داشته بود.

آخرین مطالب