عظیم نشت نشان می دهد کلید سامسونگ کهکشان دیده بان 3, مشخصات و ویژگی های

OG کهکشان دیده بان در 42 و 46 اندازه کهکشان دیده بان 2... نه اینجا و نه کهکشان دیده بان فعال 3 اما سامس

توسط EMROOZTAFAHOM در 27 خرداد 1399
کهکشان دیده بان 2... نه اینجا و نه کهکشان دیده بان فعال 3 اما سامسونگ به نظر می رسد مجموعه ای به پرده کهکشان دیده بان 3 به زودی به عنوان نوعی از یک ترکیب عاقبت به هر دو 2018-منتشر شد کهکشان تماشا و آخرین پاییز کهکشان دیده بان فعال 2.
سپس دوباره تعدادی از جزئیات به نور آمد زمانی که منتشر نشده با اندروید و iOS سازگار با دستگاه پوشیدنی پرداخت FCC نظارتی و تقریبا هر چیز دیگری حلقه درست معکوس یک دسته از ویژگی های ارائه شده توسط کهکشان اصلی پخش و/یا پخش فعال 2.

اندازه صفحه نمایش به طور کلی ابعاد و ظرفیت باتری

دقیقا مانند آن فوق پیشگامان کهکشان دیده بان 3 شده است به طور گسترده ای انتظار می رود در حالی که در حال حاضر به در آمده و در دو مورد مختلف اندازه. امروز ما می توانیم اضافه کردن صفحه نمایش قطر و دستگاه اندازه گیری به معادله چند مشاهدات مهم شما ممکن است بخواهید به در نظر گرفتن قبل از تصمیم گیری آنچه که سامسونگ ساعت هوشمند, شما باید خرید بعد از این تابستان.

اولین و جالب ترین از همه, آن را به نظر می رسد مانند 45mm کهکشان دیده بان 3 قادر خواهید بود به فشار بزرگتر 1.4 اینچ صفحه نمایش را کوچکتر و نازک تر 45 x 46.2 x 11.1 mm بدن از 46mm کهکشان که اقدامات 46 x 49 x 13 mm در حالی که ورزشی 1.3 اینچ صفحه نمایش. از 41 کهکشان دیده بان 3 نیز گزارش کوچکتر و نازک تر از 42mm Galaxy Watch اگر چه 1.2 اینچ اندازه صفحه نمایش خواهد شد بدون تغییر.
از آنجا که ما در حال حاضر "می دانم" کهکشان دیده بان 3 تنظیم شده است آوردن فیزیکی چرخش گودی کمر را از مرده ما با خیال راحت می توانید فرض کنیم به اندازه گفت: گودی کاهش خواهد یافت در مقایسه با کهکشان تماشا کنید. دیده بان فعال 2, ذهن شما جایگزین این نرم افزار بخش سخت افزار با نرم افزار های جایگزین, بنابراین به طور طبیعی این دو کهکشان دیده بان 3 مدل بزرگتر خواهد بود به طور کلی در حالی که حفظ 1.2 و 1.4 اینچ صفحه نمایش diagonals.

کهکشان دیده بان 3 و تماشای فعال 2 باید مشترک زیادی از نظر عمر باتری بیش از حد اگر چه وجود دارد هیچ کلمه ای در چه پردازنده ای خواهد بود در بر داشت زیر هود از آینده تایزن مجهز به دستگاه. این همیشه می تواند بهبود بهره وری انرژی از 247 و 340mAh باتری در 41 و 45 میلی متر کهکشان دیده بان 3 نسخه بود.

اینها کوچکتر از آنچه دلپذیری کهکشان دیده بان ارائه می دهد اما یکسان به همراه سایز 40 و 44 تماشای فعال 2 بود.

سنسورها و ویژگی های دیگر

اگر شما شروع به گرفتن به این معنا که سامسونگ است که در اصل آماده سازی یک کهکشان دیده بان فعال 2 با فیزیکی چرخش گودی شایعه بهداشت از ویژگی های این کهکشان دیده بان 3 تنها به تقویت این احساس.
در عین حال یکی دیگر از درجه ضربان قلب با سنسور 8 پالس-خواندن photodiodes و پشتیبانی برای نظارت بر فشار خون در راه است, در کنار ساخته شده در ECG قابلیت. البته بزرگترین تازگی می تواند دیدن مانیتور ECG در واقع کار کردن جعبه اگر چه سامسونگ ممکن است قادر به دریافت FDA مجوز در زمان برای این سرعت نزدیک شدن به ما آزادی یا.

ما هیچ ایده اگر شرکت در حال کار بر روی هر گونه امکانات بهداشتی برای کهکشان دیده بان 3 اما برای آنچه در آن ارزش, حافظه و ذخیره شمارش در حال انتظار برای پرش از 768MB و 4GB به ترتیب به 1 و 8 گیگابایت حتی در بلوتوث-تنها انواع.

اختیاری پشتیبانی LTE است که به طور طبیعی در کارت به عنوان استاندارد GPS قابلیت مقاومت در برابر آب IP68 MIL-STD-810G استقامت و گوریل شیشه ای DX حفاظت از صفحه نمایش. جالب SamMobile آخرین گزارش اشاره چیزی در مورد آلومینیومی با فولاد ضد زنگ و تیتانیوم به ظاهر نوک به عنوان تنها ساخت گزینه های مواد.

بدیهی است که دومی عطر و طعم است که به احتمال زیاد به یک پنی هزینه به طور مستقیم رقابت به $799 و تیتانیوم اپل دیده بان سری 5 مجموعه, اما در حال حاضر ما می خواهم نه نه حدس و گمان چیزهایی مانند برچسب قیمت و انتشار برنامه. که می شود گفت این کهکشان دیده بان 3 است شایعه رفتن رسمی در برخی از نقطه در ماه جولای که به معنی آن می تواند به خوبی در فروش در زمان توجه داشته باشید کهکشان 20 اواز یا موسیقی دو نفری است که انتظار می رود برای دیدن نور روز.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de