مفهوم تصاویر navy blue iPhone 12 نگاه قابل توجه

اپل ممکن است در نهایت عقب هل دادن آی فون 12 تاریخ انتشار کمی به دلیل coronavirus اما ما هنوز در حال یادگیری بی

توسط EMROOZTAFAHOM در 27 خرداد 1399
  • اپل ممکن است در نهایت عقب هل دادن آی فون 12 تاریخ انتشار کمی به دلیل coronavirus اما ما هنوز در حال یادگیری بیشتر و بیشتر در هر هفته در مورد آنچه که اپل نسل بعدی گوشی های سری مستلزم در نظر گرفتن.
  • ما می دانیم که بسیاری از جزئیات کلیدی در مورد آی فون 12 ویژگی های عمده در این نقطه است.
  • جدید نشت و شایعات در مورد آیفون 12 طراحی منجر به ارائه و نشان دادن امکان سرمه گزینه است.

حتی اگر ما در حال حاضر در نقطه نیمه راه از سال — که به نظر می رسد کمی سخت به این باور نمی کند ؟ — اپل مراقب هنوز هیچ نشانه ای از یک دقیق آیفون 12 تاریخ انتشار نشده است.

آن را امن فرض کنیم که اپل به زودی پرده, آیفون, 12 صف در یک ویژه رویداد رسانه ای در ماه سپتامبر هر چند ما نیز دیده می شود گزارش ها نشان می دهد که این دستگاه ها ممکن است می رسند تا اکتبر. و حتی در یک سناریو که در آن برخی از آی فون 12 مدل فروش در اوایل اکتبر وجود دارد rumblings که برخی از آی فون 12 مدل نرم افزار می تواند به تاخیر افتاد تا ماه نوامبر یا حتی ماه دسامبر است. معمول آیفون آسیاب شایعه در حال حاضر مشغول به کار اضافه کاری با این وجود با یک گزارش اخیر برای مثال این ادعا که آیفون 12 تولید تنظیم شده است برای شروع در ماه جولای (که می آید از Digitimesاز طریق SeekingAlpha).

در شرایط از آنچه که ما انجام می دانم که در این مرحله ما در حال انتظار 5G پشتیبانی را شامل می شود در این گوشی های جدید, در حالی که اپل بالای خط iPhone 12 مدل نرم افزار گزارش شده که شامل یک سنسور LiDAR بهبود زوم اپتیکال و همچنین به عنوان دوربین دیگر پیشرفت. چند نشت نیز پیشنهاد, آی فون, 12 را بیشتر به رخ کشیدن لبه های مستطیل شکل با یک زبان طراحی است که harkens به آیفون 4 منتشر شده که تقریبا از یک دهه پیش.

برخی از آی فون جدید 12 ارائه پدید آمده اند در عین حال که ارائه برخی از جذاب حدس و گمان در مورد طراحی اپل ممکن است انتخاب کنید برای رفتن با اینجا. حسن نیت ارائه میدهد از SvetApple (هر 9to5Mac) این تصاویر را تصور کنید جدید اپل با چنین تغییرات طراحی به عنوان یک کوچکتر شکاف در جبهه به عنوان به خوبی به عنوان امکان سرمه ای رنگ گزینه است. این چیزی است که واقعا تنها شده است و این موضوع یک شایعه در این مرحله در حالی که وجود ندارد, نشانه های بیشتری با اشاره به این که امکان آن را هنوز هم قطعا به نظر می رسد یک گزینه جذاب اگر اپل می کند تصمیم به رفتن این مسیر (حداقل بر اساس این تصاویر).

همانطور که اشاره کردیم در یک قطعه اوایل امروز آن را بسیار خاص در این نقطه است که وجود خواهد داشت چهار مدل های آی فون جدید (در علاوه بر این به آی فون SE که راه اندازی در مه) و ما انتظار داریم تمامی این چهار مدل به نمایش OLED و 5G پشتیبانی می کند. ما بر این باورند که آیفون 12 شروع خواهد شد در $649. همه در همه, آن را قطعا خواهد بود هیجان انگیز برای دیدن آنچه که اپل در فروشگاه برای آیفون طرفداران در طراحی جلو هنگامی که آی فون 12 است در نهایت نشان داد که آیا یا نه آن را کمی با تاخیر به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس

اندی یک خبرنگار در ممفیس که همچنین کمک به رسانه ها مانند شرکت سریع و نگهبان. هنگامی که او را نوشتن در مورد فن آوری های او می توان قوز protectively خود رو به رشد مجموعه ای از وینیل و همچنین مراقبت از خود Whovianism و bingeing بر روی انواع تلویزیون نشان می دهد که شما احتمالا نمی خواهم.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب