جدید کروم از ویژگی های که تست شده برای اندروید می توانید صرفه جویی در عمر باتری و اطلاعات

گوگل در حال آزمایش یک ویژگی جدید برای مرورگر Chrome نرم افزار بر روی آندروید است. با توجه به 9to5Google یک "ب

توسط EMROOZTAFAHOM در 31 تیر 1399
گوگل در حال آزمایش یک ویژگی جدید برای مرورگر Chrome نرم افزار بر روی آندروید است. با توجه به 9to5Google یک "بعد از دانلود" ویژگی اجازه خواهد داد که کاربران کروم به برنامه های موبایل در تلفن همراه مرورگر. همه کاربر نیاز به انجام است انتخاب زمان و تاریخ زمانی که او می خواهد مرورگر شروع به دانلود. این ویژگی همچنین می تواند مجموعه ای برای شروع دانلود از این مرورگر زمانی که یک اتصال Wi-Fi است شناسایی شده است.
"دانلود بعدا" از ویژگی های است که در حال آزمایش بر روی نسخه 86 Chrome Canary نرم افزار. این است بسیار ناپایدار نسخه از کروم است که می تواند نصب شده از فروشگاه Google Play. شما می توانید با فعال کردن این ویژگی با دانلود قناری برنامه بر روی گوشی آندروید خود را. سپس شما نیاز به فعال کردن پرچم با پیروی از این دستورالعمل ها: باز کردن کروم قناری و نوع chrome://flags. جستجو برای "فعال کردن دانلود بعد." شما سه گزینه از منوی کشویی; انتخاب "فعال" و راه اندازی مجدد Chrome Canary نرم افزار. پس از این رخ داده است هر زمان که شما سعی می کنید برای دانلود یک صفحه وب از کروم شما ببینید گزینه "انتخاب کنید که برای دانلود" با در حال حاضر, بیش از Wi-Fiو "انتخاب تاریخ و زمان" را به عنوان گزینه های.

ما نمی دانیم که این ویژگی های جدید در دسترس خواهد بود به یک نسخه پایدار کروم و این احتمال وجود دارد که گوگل را نیشگون گرفتن و کشیدن آن را چندین بار قبل از اینکه "دانلود بعد" آماده است تا برای بار نخست. مزیت ارائه این ویژگی این است که اگر شما می خواهید برای دانلود محتوا از مرورگر کروم شما می توانید انجام این کار بدون استفاده از داده های خود و یا عمر باتری تنظیم برای روند دانلود فایل را در یک زمان خاص و یا بیش از Wi-Fi.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net
آخرین مطالب