مارول 'Shang-چی' برنامه ای برای ادامه فیلمبرداری این ماه

با توجه به یک گزارش جدید مارول Shang-چی و افسانه ده حلقه را از سر فیلمبرداری در استرالیا در ماه جولای پس از نز

توسط EMROOZTAFAHOM در 13 تیر 1399
  • با توجه به یک گزارش جدید مارول Shang-چی و افسانه ده حلقه را از سر فیلمبرداری در استرالیا در ماه جولای پس از نزدیک به سه ماه تاخیر به علت بیماری همه گیر.
  • بازیگران و خدمه از طیف فاز 4 فیلم گزارش خواهد بود مجبور به قرنطینه در هنگام ورود خود را در استرالیا به موجب این کشور coronavirus محدودیت.
  • شانگ چی در اصل برنامه ریزی شده برای مراسم افتتاحیه در سالن های تئاتر در فوریه 12th, 2021, اما مارول تا به آنجا نقل مکان کرد, فیلم بازگشت به, May 7th, 2021.

قبل از رمان coronavirus همه گیر اساسا تغییر و جمعی ما واقعیت 2020 شد و شکل دادن به یک سال هیجان انگیز برای طرفداران مارول سینمایی جهان است. فاز 4 راه اندازی شد به پا زدن کردن در ماه مه با بیوه سیاهکه بسیار شبیه به مرد عنکبوتی: دور از خانهممکن است پیشرفته کلی طرح, طیف, اما می ام پر مرموز backstory از Natasha Romanoff. شاهین و سرباز زمستان برنامه ریزی شده بود برای اولین در دیزنی+ در ماه اوت آوردن Avengers برای صفحه نمایش کوچک است. اما فاز 4 نیز رفتن برای آوردن قهرمانان جدید بریزید مانند Shang-چی اما همه گیر است و متاسفانه تاخیر در ورود آنها توسط حداقل چند ماه.

خوشبختانه در حال حاضر که برخی کشورها بدست گسترش عفونت تحت کنترل فیلمبرداری در فیلم و تلویزیون را نشان می دهد که به آرامی در حال بازگشت به زندگی از جمله استودیو مارول محصولات. در واقع با توجه به مهلت, Shang-چی و افسانه ده حلقه در حال برنامه ریزی برای راه اندازی مجدد فیلمبرداری در استرالیا در اواخر این ماه.

اولین واحد تولید Shang-چی شد به حالت تعلیق در اوایل ماه مارس زمانی که مدیر فلوریدا دانیل Cretton تصمیم به خود منزوی با توجه به توصیه یک دکتر است. او تجربه علائم در زمان, اما او تا به حال یک نوزاد تازه متولد شده و می خواستم برای آزمایش برای COVID-19 از فراوانی از احتیاط. تست خود آمد منفی اما با پایان ماه مارس تقریبا هر فیلم و مجموعه تلویزیونی در سراسر جهان بسته بودند تا مغازه.

مهلت ارسال آثار به سیدنی منبع می گوید که مارول است و مصرف "گام های دقیق" را به تولید دوباره آنلاین در حال حاضر که ميزان عفونت در استرالیا نسبتا کم است. استرالیا مرزها بسته شده اند و برای ماه اما بازیگران و خدمه مشغول به کار در این فیلم را گزارش قرنطینه می شود و پس از ورود در کشور است. "پس از 29 مارس سال 2020 همه مسافران پس از رسیدن در استرالیا توسط هوا یا دریا باید جدا در قرنطینه اجباری اسکان برای 14 روز از ورود خود را با چند مورد استثنا" توضیح می دهد که استرالیا وزارت بهداشت.

Shang-چی خواهد بود دوم فیلم دیزنی برای از سرگیری تولید در طول همه گیر زیر آواتار 2 از قرن 20th Studios (شرکت دیزنی تابعه) در نیوزیلند در ماه ژوئن. در اصل میله میله به آمار تئاتر در فوریه 12th, 2021, Shang-چی و افسانه ده حلقه را در حال حاضر راه اندازی در مه 7, 2021.

یعقوب آغاز شده پوشش تصویری بازی ها و فن آوری در دانشگاه به عنوان یک سرگرمی است اما آن را به سرعت تبدیل شد به او روشن که این چیزی بود که او می خواست به انجام این کار برای زندگی. او در حال حاضر ساکن در نیویورک نوشتن برای BGR. او پیش از این کار منتشر شده را می توان در TechHive, VentureBeat و بازی بیهوده گویی.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de