سیگنال پیام برنامه را در حال حاضر تیرگی چهره مردم در تظاهرات

سیگنال دریافت برنامه افزایش یافته است به طور قابل توجهی در ایالات متحده به عنوان معترض شده اند به دنبال پایان

توسط EMROOZTAFAHOM در 15 خرداد 1399
  • سیگنال دریافت برنامه افزایش یافته است به طور قابل توجهی در ایالات متحده به عنوان معترض شده اند به دنبال پایان به پایان رمزگذاری برنامه های چت برای امن کردن ارتباطات خود را.
  • سیگنال نیز اعلام کرد که یک نام تجاری جدید از ویژگی های امنیتی یک ابزار است که می تواند تشخیص و محو کردن چهره در عکس ها به طور خودکار در حمایت از جریان تظاهرات علیه نژادپرستی در ایالات متحده و خارج از کشور.
  • چهره تاری از ویژگی های در دسترس است در آخرین سیگنال به روز رسانی این نرم افزار می توان نصب شده بر روی آی فون و آندروید.

برنامه های پیام رسانی است که ارائه پایان به پایان رمزگذاری افزایش محبوبیت در طول تظاهرات. این برنامه این است که می تواند پنهان چت را از هر کسی حال دیدن سایت از طریق تلفن, نرم افزار پشتیبان گیری ابری داده ها و حساب کاربری اطلاعات به دست آمده از شرکت های فن آوری. پایان به پایان رمزگذاری اجازه می دهد تا تنها دو طرف در این مکالمه برای مشاهده محتویات چت و برخی از این نرم افزار نیز ارائه حفاظت از رمز عبور. اپل iMessage پایان به پایان رمزگذاری شده به عنوان Facebook WhatsApp و تلگراف و سیگنال.

تلگراف رسید در محبوبیت با معترضان در هنگ کنگ در تابستان گذشته و آن را در حال حاضر زمان برای سیگنال به درخشش در ایالات متحده, که در آن مردم بیشتر و بیشتر شده است دانلود آن را از جورج فلوید اعتراضات آغاز شده در هفته گذشته.

تظاهرات علیه خشونت پلیس مواجه شد و حتی بیشتر خشونت پلیس با برخی از افرادی که بازداشت بدون علت. این می تواند توضیح دهد که چرا معترضین ممکن است علاقه مند به تعویض به برنامه های است که می تواند حفاظت از ارتباطات است که جمع آوری نیست که بسیار مفید ابرداده در مورد کاربران است. سیگنال واجد شرایط.

خدمات است که نظارت بر دریافت برنامه مثل برنامه Anie و Apptopia متوجه افزایش سیگنال محبوبیت. این آخر هفته گذشته برنامه نصب شد 37,000 بار Mashable گزارش. که یک رکورد برای این برنامه است. ضمن اینکه برنامه دانلود شد 121,000 بار در ایالات متحده به تنهایی از مارس 25th, این گزارش اشاره می کند.

یکی از برنامه های مزایای بیش از دیگران است که سیگنال نمی کند جمع آوری اطلاعات دیگر در مورد کاربر. نسبتا خود را در چت WhatsApp پشتیبان گیری است که ممکن است ذخیره شده در ابر خواهد بود رمزگذاری شده است. زیر صدای جیر جیر از سال 2016 نشان می دهد که چه نوع از اطلاعات سیگنال قادر به ارائه هنگامی که این شرکت در پاسخ به یک "حکم از منطقه شرقی ویرجینیا است." سیگنال می تواند تنها به ارائه مقامات اطلاعات در مورد تاریخ و زمان یک کاربر ثبت نام شده با سیگنال و آخرین تاریخ کاربر قابل دسترسی آن است.

سیگنال نیز ارائه می دهد پشتیبانی برای زودگذر پیام, که بدان معنی است که شما می توانید پیام های خود را به ناپدید می شوند.

رمزگذاری نرم افزار پیام سیگنال راه اندازی یک چهره جدید blur tool که با این نسخهها کار به طور خودکار بر روی دستگاه بر عکس. منبع تصویر: سیگنال

این شرکت اعلام کرد یک نام تجاری ویژگی های جدید و روز چهارشنبه که یک ابزار است که به طور خودکار تار چهره در عکس. "یکی از فوری ترین چیزی که روشن به نظر می رسد: 2020 بسیار خوب است, سال خود را پوشش چهره" سیگنال توضیح داد در یک پست وبلاگ و اضافه کرد که آن را پشتیبانی از تظاهرات علیه نژاد پرستی:

در حال حاضر مردم در سراسر جهان در حال راهپیمایی و اعتراض علیه نژادپرستی و خشونت پلیس خشم توسط اخیر پلیس قتل جورج فلوید و Breonna تیلور. در سیگنال ما از افرادی که رفته اند به خیابان ها صدایشان شنیده شود. ما باور داریم که چیزی در امریکا نیاز به تغییر و حتی اگر ما نمی دانیم دقیقا چگونه ما حمایت و اعتماد مردم که خود سازمان در سراسر کشور آن را کشف کردن.

صورت مات ابزار ساخته شده را به آخرین نسخه برای اندروید و iOS و آن را تشخیص چهره و تیرگی آنها را به طور خودکار. آن را ممکن است از دست ندهید برخی از آنها اما کاربران باید یک راه به صورت دستی blur آنها. تمام پردازش های انجام شده بر روی دستگاه و بدون دیتا برگ های تلفن.


معترضان نشان می دهد در وان Nuys بخش از لس آنجلس. منبع تصویر: ریچارد وگل/AP/شاتر

کریس اسمیت شروع به نوشتن در مورد اسباب بازی به عنوان یک سرگرمی و قبل از او آن را می دانستند او اشتراک گذاری نظرات خود را در فن آوری چیزهای با خوانندگان در سراسر جهان. هر زمان که او را نوشتن در مورد ابزارهای مفتضحانه او نتواند به دور ماندن از آنها اگر چه او به شدت تلاش می کند. اما این لزوما چیز بدی نیست.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب