مارول 'خشم فایل های در حال آمدن است به دیزنی+ بعد از این ماه

یک سری از انیمیشن های کوتاهی از مارول به نام خشم فایل های که در اصل پخش در دیزنی XD اضافه خواهد شد به دیزنی+ ک

توسط EMROOZTAFAHOM در 17 اردیبهشت 1399
  • یک سری از انیمیشن های کوتاهی از مارول به نام خشم فایل های که در اصل پخش در دیزنی XD اضافه خواهد شد به دیزنی+ کتابخانه در جمعه, مه 15.
  • مارول آینده Avengers فصل 2 عضویت در این سرویس و همچنین در مه 22.
  • ما شنیده ام چیزی جدید در مورد شاهین و سرباز زمستان, Lokiیا WandaVision.
  • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

اگر نه برای این رمان شیوع کروناویروس, ما همه می خواهم به اشتراک گذاری نظرات ما را در Black Widow مورد حق در حال حاضر. مدتها در انتظار فیلم های انفرادی برای اسکارلت جوهانسون را از صمیم قلب ترک Avenger در اصل برنامه ریزی شده برای انتشار در مارس 1st, 2020, اما زمانی که همه از تئاتر تعطیل با توجه به همه گیر, دیزنی, همه چیز را تحت فشار قرار دادند. بیوه سیاه است که در حال حاضر مجموعه ای برای ضربه زدن تئاتر در نوامبر 6th, اما ما نمی خواهد که به صبر طولانی که برای مارول محتوا.

در مقاله اخیر در Marvel.comاین شرکت تایید کرد که خشم فایل اضافه خواهد شد به دیزنی+ کتابخانه در مه 15. به عنوان نام نشان می دهد, Nick Fury (ابراز شده توسط Chi McBride) است که راوی و او بینندگان lowdown در برخی از محبوب ترین قهرمانان و خائنانی از جهان آگهی متنی.

در اصل پخش در دیزنی XD چند سال پیش خشم فایل ها هر کدام حدود سه دقیقه و ترکیب motion comic art با صحنه های متحرک برداشته از سری مانند Avengers: earth's Mightiest Heroes و X-Men: The Animated Series. مارول در واقع آپلود یک دسته از این قسمت به یوتیوب در سال 2017:

در اینجا خلاصه داستان رسمی از سری انیمیشن از مارول:

خشم فایل های قطره بر روی دیزنی+ در جمعه, مه 15 و شما باید جای تعجب نیست که نیک فیوری فایل در هر مارول سوپر قهرمان. خشم فایل می دهد بینندگان محرمانه دسترسی به S. H. I. E. L. D. اینتل بر روی کلید مارول از قهرمانان و خائنانی. همه از این است که گفته شده توسط هیچ یک دیگر از مرموز خشم آوردن با هم ترکیبی از انیمیشن و حرکت هنر طنز! به دنبال دانلود یک دسته از اطلاعات در مورد هر قهرمان ؟ خشم کردم شما پوشیده شده است.

در علاوه بر این به خشم فایلهای فصل دوم از مارول آینده Avengers خواهد شد پیوستن به دیزنی+ on May 22nd. تنها دو فصل از مارول سری انیمه پخش شده از 2017-2018 و این اولین بار است که سری شده و در دسترس مخاطبان بین المللی است. اگر شما از جان گذشته برای بیشتر مارول دیزنی+ در حال انجام بهترین خود را برای پر کردن شکاف که ما منتظر جهان برای بازگشت به برخی از حس عادی در ماه های آینده.

خشم فایل ها و بیشتر در آینده Avengers قطعا استقبال شده به مجموعه ای عظیم از مارول محتوا در دیزنی+ اما طرفداران این طیف هنوز هم نگرانی در انتظار اخبار مربوط به زندگی را نشان می دهد که هنوز هم در تولید به عنوان همه گیر آغاز شده است. شاهین و سرباز زمستان تا به حال برخی از تیراندازی به سمت چپ قبل از تولید متوقف شد و لوکی و WandaVision بودند را در خود نگه دارد و همچنین در ماه مارس.

منبع تصویر: دیزنی

یعقوب آغاز شده پوشش تصویری بازی ها و فن آوری در دانشگاه به عنوان یک سرگرمی است اما آن را به سرعت تبدیل شد به او روشن که این چیزی بود که او می خواست به انجام این کار برای زندگی. او در حال حاضر ساکن در نیویورک نوشتن برای BGR. او پیش از این کار منتشر شده را می توان در TechHive, VentureBeat و بازی بیهوده گویی.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im