توجه داشته باشید کهکشان 20 فوق العاده خواهد شد و به احتمال زیاد, ورزش, جدید, گوریل شیشه ای Victus توجه داشته باشید 20 را یک گام به عقب

کورنینگ اعلام کرده است به طور قابل توجهی بهبود یافته نسخه از آن گوریل شیشه ای به نام Victus. قبل از این شرکت

توسط EMROOZTAFAHOM در 3 مرداد 1399
کورنینگ اعلام کرده است به طور قابل توجهی بهبود یافته نسخه از آن گوریل شیشه ای به نام Victus.


قبل از این شرکت استفاده می شود به انتخاب بین رها کردن و یا بهبود مقاومت در برابر خراش اما این زمان در اطراف آن کار کرده است در هر دو. گوریل شیشه ای Victus می توانید زنده ماندن قطره تا 2 متر (6.5 فوت) در خشن, سطوح سخت است و دو برابر بیشتر مقاوم در برابر خراش از گوریل شیشه ای 6 ارائه می دهد که یک قطره مقاومت 1.6 متر (5.25 پا).


The Verge گزارش می دهد که تکرار رها کردن مقاومت نیز بدست بهتر است. گوریل شیشه ای Victus می توانید زنده ماندن 20 1 متر قطره از گوریل شیشه ای 6 متوسط بقا میزان 15 قطره.


به عنوان بزرگ به عنوان آن صدا Victus شکست ناپذیر نیست و بیت از خاک و فلز داخل جیب و کیف دستی می تواند سرقت منجر به خراش.


مثل قبلی تکرار گوریل شیشه Victus نیز در نهایت محافظت از تبلت ها و لپ تاپ ها و wearables.


با پیشرفت های جدید می آید یک افزایش قیمت اما کورنینگ اصرار دارد که این هزینه جبران خواهد شد به عنوان تولید کنندگان را مجبور به مقابله با کمتر و خش صفحه نمایش. این شرکت همچنین ادعا می کند که رها کردن و خراش عملکرد عوامل به شدت در تصمیمات خرید و مصرف کنندگان مایل به پرداخت حق بیمه برای آن است.

یکی دیگر از منطقه که در آن توجه داشته باشید کهکشان 20 را عقب توجه داشته باشید 20 فوق العاده

این توجه داشته باشید کهکشان 20 است که انتظار می رود قابلیت های صفحه تخت طراحی و 60 هرتز سرعت رفرش خواهد استیک با گوریل شیشه ای 5 به نظر می رسد که دو نسل پیر در این نقطه است.

Side by Side سامسونگ نیز ظاهرا کار با کورنینگ در یک foldable گوریل شیشه ای, که امیدوارم آماده می شود در سال آینده.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب