'Marvel's Avengers' بتا شروع می شود در ماه اوت – در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن

Marvel's Avengers در حال آمدن است بر روی PS4, Xbox One و PC در ماه سپتامبر 4th, اما شما می توانید سعی کنید آن

توسط EMROOZTAFAHOM در 9 مرداد 1399
  • Marvel's Avengers در حال آمدن است بر روی PS4, Xbox One و PC در ماه سپتامبر 4th, اما شما می توانید سعی کنید آن را به صورت رایگان در طول بتا تعطیلات آخر هفته در طول ماه اوت است.
  • اولین marvel's Avengers تست بتا را اجرا خواهد کرد از اوت 7 تا آگوست 9th, اما آن را تنها برای صاحبان PS4 که در حال حاضر preordered بازی.
  • اگر شما بازی marvel's Avengers بتا شما می توانید باز کردن آیتم های خاص در بازی نهایی.

توجه طرفداران بازی در همه جا منتقل شده به نسل بعدی کنسول های آینده در این فصل تعطیلات, اما هنوز هم وجود دارد برخی از بزرگ منتشر شده به جای برنامه ریزی شده قبل از PS5 و Xbox سری X ضربه قفسه های فروشگاه. در بالای لیست است marvel's Avengers از کریستال دینامیک است که در همان استودیو که بی وقفه ریبوت Tomb Raider چند سال به عقب. پس از یک تاخیر طولانی در اوایل سال جاری marvel's Avengers در دسترس نخواهد بود تا سپتامبر 4th, اما شما لازم نیست که به صبر طولانی که برای گرفتن دست خود را در بازی کنید و سعی کنید آن را برای خودتان.

در طول ماه اوت وجود خواهد داشت سه beta تعطیلات آخر هفته بر روی PS4, Xbox One و PC است که "شما یک تکه از تجربه کامل بازی." در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن اگر شما می خواهید برای شرکت:

  • مرداد 7-9: پلی استیشن استفاده قبل از سفارش بتا: اولین بتا آخر هفته در دسترس خواهد بود برای کسانی که قبل از دستور marvel's Avengers در پلی استیشن 4. Pre-load در دسترس خواهد بود در تاریخ 6 اوت.
  • مرداد 14-16: پلی استیشن مزیت Open BETA & Xbox/PC بتا بسته: دوم بتا آخر هفته باز خواهد شد به کل PS4 جامعه به عنوان بخشی از ما پلی استیشن مزیت همکاری. علاوه بر این کسانی از شما که قبل از دستور marvel's Avengers در ایکس باکس یا کامپیوتر قادر خواهید بود به پرش در و بازی. Pre-load در دسترس خواهد بود در ماه اوت 13.
  • اوت 21: بتا باز برای همه: اوت 21 – 23 را به همه طرفداران در تمام سیستم عامل ها یک فرصت برای پرش و بازی marvel's Avengers بتا! Pre-load در دسترس خواهد بود در ماه اوت 20.

شما همچنین نیاز به یک شرکت Square Enix حساب عضو برای پیوستن به بتا خواهد بود که به اعتبار کدها و محتوا و همچنین تحویل "پس از راه اندازی موضوعات" به کپی خود را از این بازی است. باید به شما انتخاب می کنید برای شرکت شما خواهد بود قادر به چک کردن تک بازیکن محتوا از کمپین تکمیل co-op جنگ منطقه ماموریت با دیگر بازیکنان و سطح تا شخصیت خود را. مرد آهنی, هالک کامالا و بیوه سیاه تمام خواهد شد قابل پخش است.

Marvel's Avengers را کشتی با شش هسته قهرمانان در راه اندازی اما این تیم می گوید که بیشتر خواهد شد در آینده اضافه شده با سفارشی خود را حرکت می کند مجموعه, مهارت, دنده, و بیشتر. کلینت بارتون (با نام مستعار Hawkeye) خواهد بود که برای اولین بار پس از راه اندازی و قهرمان خواهد آمد با خود ماموریت های داستان و آوردن یک نام تجاری جدید تبه کار به برابر به عنوان به خوبی.

در نهایت اگر شما بازی را از طریق بتا شما می توانید باز کردن دو منحصر به فرد پلاک در بازی نهایی به عنوان به خوبی به عنوان هالک Smashers کلنگ زدن در Fortnite اگر شما کامل بتا سه آسیب-اتاق چالش است.

یعقوب آغاز شده پوشش تصویری بازی ها و فن آوری در دانشگاه به عنوان یک سرگرمی است اما آن را به سرعت تبدیل شد به او روشن که این چیزی بود که او می خواست به انجام این کار برای زندگی. او در حال حاضر ساکن در نیویورک نوشتن برای BGR. او پیش از این کار منتشر شده را می توان در TechHive, VentureBeat و بازی بیهوده گویی.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب