'Grand Theft Auto 5' رایگان برای دانلود بر روی کامپیوتر در حال حاضر

Grand Theft Auto 5 در حال حاضر رایگان برای دانلود برای کامپیوتر, از, حماسه, بازی فروشگاه. حماسه بازی ذخیره شده

توسط EMROOZTAFAHOM در 26 اردیبهشت 1399
  • Grand Theft Auto 5 در حال حاضر رایگان برای دانلود برای کامپیوتر, از, حماسه, بازی فروشگاه.
  • حماسه بازی ذخیره شده است دادن دور رایگان بازی PC از اواخر سال 2018 اما Grand Theft Auto 5 است که تا کنون بزرگترین عنوان را شامل می شود در این برنامه به تاریخ.
  • این فروشگاه در واقع سقوط کرد و در زمانی که رایگان GTA5 ارائه شد و انتظار می رود زندگی می کنند.
  • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

حماسه بازی ذخیره شده است دادن دور رایگان بازی PC پس از پایان 2018 و در حالی که وجود داشته است برخی از جواهرات در سال گذشته و نیم بازی امروز مهم ترین freebie به تاریخ. همانطور که از پنج شنبه صبح و حماسه است دادن دور رایگان نسخه از Grand Theft Auto 5که هنوز هم یکی از محبوب ترین بازی ها در این سیاره با وجود داشتن اصل راه اندازی شد در سال 2013. این پیشنهاد به پایان خواهد رسید و در آوریل 21 در 11:00 AM ET.

یک دسته از مشخصات بالا بازی ها داده شده است دور در حماسه فروشگاه بازی پس از سال 2018 از Watch Dogs به علت فقط 4 برای Assassin's Creed Syndicateاما هیچ کدام باعث به هم بزنید به عنوان GTA5. شایعات از این بازی را قریب الوقوع ورود شروع به گسترش در اوایل هفته و پس از آن اخبار بود اما تایید توسط به ظاهر اتفاقی توییت رسمی از بازی حماسی حساب توییتر در شب چهارشنبه بود که به سرعت حذف شده است.

به منظور در گیر یک کپی رایگان از GTA5, شما نیاز به یک بازی حماسی حساب فروشگاه. هنگامی که شما ثبت نام شما همچنین نیاز به فعال کردن دو فاکتور تأیید هویت به منظور ادعا می کنند بازی رایگان است که یک قانون است که این شرکت ساخته شده در آوریل 28. در واقع, اگر شما می خواهید بازی رایگان شما نیاز به امن خود را حساب. به منظور انجام این کار سر را به حساب خود را با کلیک بر روی رمز عبور و امنیت " تب و انتخاب 2FA گزینه را ترجیح می دهند.

اگر شما با داشتن مشکل گرفتن وب سایت برای بارگذاری من قادر به استفاده از بازی حماسی فروشگاه desktop client برای امن من کپی از Grand Theft Auto 5. اگر شما مشتری نصب سعی کنید گرفتن کپی خود را از وجود دارد.

یکی از دلایلی که GTA5 را تحمل کرده است برای تمام کنسول نسل به ظاهر جریان بی پایان از به روز رسانی رایگان را برای بازی آنلاین چند نفره. آیتم های جدید, لباس های جدید, حالت های جدید و اضافه شده به بازی سال پس از سال است که پشتیبانی از بازی Rockstar نگه داشته است جامعه آینده را برای بیشتر از وقت و زمان دوباره. فقط در ماه گذشته GTA آنلاین با دریافت شش ماموریت جدید به عنوان بخشی از آن آخرین به روز رسانی.

هر هفته ممکن است این تیتر برای, حماسه بازی ها, اما در روز چهارشنبه این شرکت نشان داد اولین tech demo برای Unreal Engine 5 که به ما اوایل اجمالی در چه next-gen بازی در 5 پلی استیشن و ایکس باکس سری X. نسخه ی نمایشی است که در واقع قابل پخش در PS5, سخت افزار, بنابراین در حالی که ما نباید انتظار راه اندازی عناوین شبیه به این, ما می توانید ببینید که چقدر قدرتمند و سخت افزار در داخل جدید کنسول ها خواهد بود.

منبع تصویر: Rockstar Games

یعقوب آغاز شده پوشش تصویری بازی ها و فن آوری در دانشگاه به عنوان یک سرگرمی است اما آن را به سرعت تبدیل شد به او روشن که این چیزی بود که او می خواست به انجام این کار برای زندگی. او در حال حاضر ساکن در نیویورک نوشتن برای BGR. او پیش از این کار منتشر شده را می توان در TechHive, VentureBeat و بازی بیهوده گویی.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن