ال جی گوشی های هوشمند کسب و کار شاهد روند مثبت در Q2 با وجود همه گیر

ال جی Mobile Communications تلاش کرده است در سال های اخیر با ثابت تلفات و کاهش محموله های گوشی های هوشمند. در

توسط EMROOZTAFAHOM در 10 مرداد 1399
ال جی Mobile Communications تلاش کرده است در سال های اخیر با ثابت تلفات و کاهش محموله های گوشی های هوشمند. در این وضعیت بود که در سه ماهه دوم سال 2020 اما برای اولین بار در یک مدت زمان طولانی برخی از روندهای مثبت خال خال شد.

LG کاهش ضرر و زیان خود را با وجود همه گیر جهانی


گوشی های هوشمند در بخش LG گزارش درآمد $1.07 میلیارد (KRW 1.31 تریلیون) آوریل تا ژوئن چهارم. تعداد کسانی که در حال پایین 18.63% در مقابل همان سه ماهه دوازده ماه قبل از آن است که در واقع بیش از حد بد نیست با توجه به جهانی همه گیر.نتایج همچنین نشان دهنده یک جهش قابل توجهی از 31 درصد بیش از سه ماهه اول که ال جی Mobile Communications بالغ بر $840 میلیون (1 تریلیون KRW). این شرکت گفت: این کاهش به کمتر زنجیره تامین اختلالات و تدریجی بازگشایی اروپا و آمریکا زیر مستندات.

یکی دیگر از روند مثبت ذکر شده توسط شرکت کره جنوبی شد و سودآوری است. تقسیم تجربه از دست دادن $169.10 میلیون (KRW 206.5 میلیارد دلار) در سه ماهه.

ضرر و زیان نیست و معمولا به عنوان یک نشانه مثبت است اما در ال جی مورد تعداد آنها به طور چشمگیری پایین از 200 میلیون دلار (KRW 237.8 میلیارد و 260 میلیون دلار (KRW 313.0 میلیارد دلار) ضرر و زیان ثبت شده در Q1 سال 2020 و Q2 2019 بود.

این شرکت گفت: این کاهش هزینه های بازاریابی و غیر ضروری منابع در راستای کاهش فروش برای کاهش ضرر و زیان است. آن بهبود ساختار هزینه از مدل های جدید بیش از حد یک عمل است که باید همچنان به آینده چهارم.

بسیاری است که در LG مخملی 5G


به دنبال در سه ماهه جاری ال جی Mobile Communications انتظار جهانی گوشی های هوشمند تقاضا به حدی بهبود می یابند پس از آنچه در آن به عنوان یک "نقطه کم" در سه ماهه دوم. رقابت است به احتمال زیاد به تشدید بیش از حد به عنوان رقیب تولید کنندگان راه اندازی مدل های جدید و گسترش خود را در اواسط محدوده ترکیب اولیه.
هزینه های بازاریابی در ال جی افزایش خواهد یافت و با معرفی مدل های جدید این سه ماهه اما به طور کلی سودآوری باید بهبود بخشد. خواهد شد که امکان راه اندازی LG مخملی بین المللی جدید و میانی دستگاه های.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب