اپل گزارش خود می پرسد زنجیره عرضه به کشتی آیفون SE (2020) قطعات به هند

در خرداد ماه سال 2017 اپل شروع به تولید اولین نسل آیفون SE در هند. این کمک به حل مسائل چند. اول آن کاهش قیمت

توسط EMROOZTAFAHOM در 30 خرداد 1399
در خرداد ماه سال 2017 اپل شروع به تولید اولین نسل آیفون SE در هند. این کمک به حل مسائل چند. اول آن کاهش قیمت این گوشی در حدود $100 پس از آن بود واجد شرایط به اسارت توسط یک مالیات بر واردات. که 100 دلار ساخته شده است یک تفاوت بزرگ برای مصرف کنندگان در هند; حتی اگر از آن است که دومین بازار گوشی های هوشمند در جهان پس از چین است و یک بازار در حال توسعه و حقوق پایین هستند. به همین دلیل Xiaomi ارزش برای پول استراتژی نقش را به خوبی در کشور است.

اپل خود می پرسد زنجیره تامین قطعات به کمک آن تولید آیفون SE (2020) در هند

همچنین با تولید برخی مدل های آیفون در هند, اپل مشغول به کار بود با نخست وزیر "را در هند" برنامه های طراحی شده برای ترویج برخی از صنایع در کشور است. به زودی اپل بود تولید مدل های دیگر در هند از جمله "باور نکردنی آیفون 6s." در نهایت اپل شروع به ساخت مدل های پیچیده تر در هند از جمله آیفون XR. با توجه به AppleInsider منابع می گویند که اپل گفته است که حداقل یکی از تامین کنندگان خود را در چین شروع به ارسال قطعات برای آیفون SE (2020) به آن قرارداد تولید کنندگان در هند. این اجازه خواهد داد که اپل به ساخت نسخه جدید از بودجه آن گوشی در هند.
در حالی که آی فون اصلی SE ساخته شده بود با استفاده از همان طراحی بر روی آیفون 5s 2020 آی فون SE طول می کشد و پس از آیفون 8. این بدان معناست که این ورزش 4.7 اینچ صفحه نمایش ال سی دی با 750 x 1334 قطعنامه. به جای 10nm A11 Bionic چیپ ست مورد استفاده در آی فون 8 که حامل 4.3 میلیارد ترانزیستور آی فون SE (2020) است که توسط 7nm A13 مصنوعی و آن 8.5 میلیارد ترانزیستور است. بالاتر تعداد ترانزیستور در داخل یک تراشه قدرتمند تر و با انرژی کارآمد آن است. اپل نیز به آی فون SE (2020) 50% افزایش در حافظه 3GB از 2GB موجود در آیفون 8. آیفون SE (2020) است که در قیمت $399 برای 64GB مدل در ایالات متحده آمریکا است اما در هند آن است که در قیمت 42,500 روپیه معادل $556 دلار است.

برخی از گوشی های اپل است که با داشتن تولید شده در هند در حال حمل به خارج از کشور. ماه گذشته یک مقام دولتی گفت:"ما انتظار داریم که اپل برای تولید به 40 میلیارد دلار ارزش از گوشی های هوشمند بیشتر برای صادرات از طریق آن قرارداد تولید کنندگان Wistron و Foxconn اندازهایی مزایای زیر تولید-ارتباط انگیزه (PLI) طرح شد."

در ماه گذشته ما به شما گفت که حذف یک بند متصل به هند PLI است باز این امکان وجود دارد که اپل حرکت خواهد کرد و بیشتر از آی فون به تولید کشور است. که بند, ارزش گیاهان و ماشین آلات وارداتی از کره جنوبی و چین در 40% تخفیف. تحت شرایط است که بند ، تجهیزات است که اپل نیاز به حرکت برخی از تولید از چین به هند خواهد بود با تخفیف اجازه می دهد آن را به تولید یک عدد کوچکتر از آی فون واحد در کشور است. در حال حاضر که هند گفته شده است که بند اپل می تواند حرکت 20 درصد از آیفون تولید به هند بیش از پنج سال آینده.

سال گذشته هنگامی که آن را به نظر می رسد که آیفون خواهد بود مشمول مالیات در ایالات متحده به عنوان یک چینی واردات وجود دارد بحث در مورد اپل حرکت آی فون تولید به هند است. اما این امکانات در کشور وجود دارد نه به اندازه کافی بزرگ برای اپل به جای همه از آی فون واحد باعث می شود در چین است. ویتنام است که به احتمال زیاد محل و شرکت بهتر در کنار هم قرار دادن یک زنجیره عرضه در ویتنام است که می تواند عرضه اپل با قطعات در کیفیت و کمیت آن نیاز دارد. اما تا زمانی که در واقع اتفاق می افتد هند است یک جای خوب برای اپل به شروع روند حرکت تولید در خارج از چین است.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب