ال جی جدید باکتری-کشتن واقعی بی سیم از earbuds در دسترس در ایالات متحده در یک قیمت معقول

حتی اگر اپل نبود از لحاظ فنی اختراع واقعی بی سیم از earbuds مفهوم یا پایونیر سرعت در حال رشد "hearables" صنعت

توسط EMROOZTAFAHOM در 26 تیر 1399
حتی اگر اپل نبود از لحاظ فنی اختراع واقعی بی سیم از earbuds مفهوم یا پایونیر سرعت در حال رشد "hearables" صنعت این AirPods صف آمده است به راحتی تسلط بر آن را سخت به انکار یک دسته از شرکت ها در حال بدست گرفتن نشانه خود را از گفت: رهبران بازار از نظر طراحی و ویژگی های امروزه.
اما در واقع نه ال جی در این مورد. اولین عضو از تن رایگان, خانواده, پرده برداری از حدود شش ماه پیش نگاه هیچ چیز مانند AirPods یا AirPods Pro undercutting دومی مدل در قیمت توصیه می شود از $199.99 با "کاهش نویز پیشرفته" در دو و شاید از همه مهمتر واقعا فن آوری های نوآورانه با هدف انبوه کاهش باکتری در earbud راهنمایی در حالی که شارژ.
اگر چه غیر قابل انکار, دمدمی, در غیر این صورت براق HBS-FL7 هدفون باید ثابت حداقل نسبتا موفق است. که به دلیل ال جی به تازگی منتشر شده نه یکی بلکه دو تن نسخه های رایگان در ایالات متحده در حالی که آماده شدن برای همچنین قرار دادن یک مدل سوم برای grabs مدتی "به زودی."

پوشش داده شده در یک سیاه رنگ سه عضو جدید از تن رایگان فهرستی تقریبا یکسان و تقریبا در تمام بخش های. ما در حال صحبت کردن در حق بیمه نصف النهار کیفیت صدای ارائه شده در سراسر هیئت مدیره در کنار کاهش سر و صدا (که همان است که فعال لغو سر و صدا ذهن شما) و لغو اکو قابلیت IPX4 امتیاز برای محافظت در برابر عرق و باران, سریع, شارژ و در مجموع 18 ساعت عمر باتری (شش تا آنجا که انفرادی earbuds نگران هستند).

تفاوت های اصلی هستند HBS-FN6 مورد فعال است برای هر دو شارژ بی سیم و UVnano تکنولوژی با HBS-FN5W فقط حفظ سابق قابلیت و فوق العاده مقرون به صرفه HBS-FN4 بدون انجام هر دو ویژگی است.

که بدان معنی است که اگر شما یک germaphobe هیجان زده در مورد چشم انداز آینده خود را درست بی سیم از earbuds که قادر به کشتن 99.9 درصد از باکتری ها در حالی که شارژ شما نیاز به سرفه کردن کامل 150 دلار است. که بد نیست برای برخی از منحصر به فرد ترین AirPods جایگزین در بازار امروز, در حال حاضر است ؟tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب