کاربران Netflix بکشد جریان بیش از 3 ساعت در روز در حالی که در قرنطینه

یک تجزیه و تحلیل داده ها در اوایل سال جاری نشان داد که جریان ویدئو مصرف افزایش قابل ملاحظه ای که مخل رویداد ما

توسط EMROOZTAFAHOM در 16 اردیبهشت 1399
  • یک تجزیه و تحلیل داده ها در اوایل سال جاری نشان داد که جریان ویدئو مصرف افزایش قابل ملاحظه ای که مخل رویداد مانند بیماری همه گیر کوروناویروس.
  • Netflix VP برای محتوای اصلی سیندی هلند گفته است که متوسط Netflix کاربر صرف دو ساعت در روز در جریان خدمات در سال 2019.
  • ترکیب این ارقام KilltheCableBill پروژه هایی که کاربران Netflix در حال پخش را نشان می دهد و فیلم را برای بیش از سه ساعت در روز به طور متوسط در حالی که قرنطینه.
  • بازدید BGR صفحه اصلی برای داستان های بیشتر.

به عنوان بیمار به عنوان همه ما از بودن cooped در داخل با توجه به ادامه رمان coronavirus همه گیر جریان بوده است حیاتی تاسیسات نگه داشتن ما نسبتا عاقل. شخصا من به تماشای نشان می دهد و فیلم من هرگز ساخته شده برای قبل از همه گیر بود و بعد در دیزنی+ و ESPN Michael Jordan مستند. هر دو راه بیشتر سرگرم کننده تر از من انتظار می رود و اگر نه برای بودن در قرنطینه من می دانم که من نمی خواهد که به تماشای هر یک از آنها. و بر اساس آخرین آمار و ارقام من تنها کسی هستم که در کنده کاری کردن زمان بیشتر برای جریان.

در ماه مارس یک نیلسن تجزیه و تحلیل داده ها (از طریق انواع مختلف) پیشنهاد کرد که مخل حوادث مانند طوفان, طوفان و یا حتی ویروسی بیماری های همه گیر می تواند به طور متوسط 61 درصد افزایش جریان ویدئو. در یک کنفرانس مطبوعاتی اخیر در اسرائیل (همچنین از طریق انواع مختلف) سیندی هلند, Netflix, VP برای محتوای اصلی نشان داد که میانگین Netflix مشترک صرف دو ساعت در روز در جریان خدمات در سال 2019. اگر هر دو از این آمار درست باشد در سال 2020 KilltheCableBill پروژه که متوسط Netflix کاربر است که جریان بیش از سه ساعت در هر روز است.

ما نمی توانیم تایید یا رد هر یک از این پیش بینی ها اما آن می ایستد به همین دلیل است که اگر میلیون ها نفر از آمریکایی ها گیر کرده در داخل تمام روز و هر روز آنها را مجبور به پیدا کردن چیزی برای انجام. چند چیز نیاز به تلاش کمتر از جریان پس از آن بسیاری از کشش به فرض که بسیاری از قرنطینه افراد صرف یک تکه بزرگ از روز خود را به تماشای نشان می دهد و فیلم در Netflix بکشد. در اینجا برخی از چشم ظاهر برآورد با استفاده از اعداد بالا:

  • Netflix مشترکان شده اند جریان مورد 203,840,000 ساعت در هر روز در قرنطینه.
  • کاربران Netflix بکشد در ایالات متحده جریان در اطراف 6,115,200,000 ساعت از محتوا در ماه آوریل است.
  • متوسط Netflix کاربر است که با استفاده از حدود 9.6 GB از داده های جریان در هر روز در حالی که quarantining.
  • کاربران Netflix بکشد در ایالات متحده با استفاده از مجموع حدود 18.346 میلیون ترابایت اطلاعات در هر ماه از قرنطینه.

حتی اگر این شماره ها خارج و آنها قطعا نه دقیق — آن را حیرت انگیز به فکر می کنم مورد چقدر اطلاعات ما شده اند با استفاده از و چگونه بسیاری از ساعت ما صرف شده است در مقابل ما تلویزیون قرص و گوشی های تلفن همراه طی دو ماه گذشته. متاسفانه Netflix بعید است که تا کنون به اشتراک گذاری دقیق استفاده از آمار و ارقام اما از آن خواهد شد جالب را ببینید که چگونه بینی را تغییر دهید به عنوان مردم در ایالات متحده و خارج از کشور شروع به خارج رفتن دوباره.

منبع تصویر: BigTunaOnline/شاتر

یعقوب آغاز شده پوشش تصویری بازی ها و فن آوری در دانشگاه به عنوان یک سرگرمی است اما آن را به سرعت تبدیل شد به او روشن که این چیزی بود که او می خواست به انجام این کار برای زندگی. او در حال حاضر ساکن در نیویورک نوشتن برای BGR. او پیش از این کار منتشر شده را می توان در TechHive, VentureBeat و بازی بیهوده گویی.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im